Fakultateko Batzordea

Fakultateko Batzordea Batzorde hauxe da Ikastegiaren aginte eta administrazio organo gorena eta bere erabakiak lotesleak dira bertako gainerako organo eta kide guztientzat. Gainera taldeko organo izatearen ezaugarria du; beraz, bere osaketan Fakultatea osatzen duten talde ezberdinak Unibertsitateko Estatutuek eta ikastegiko arautegiak ezartzen duten modu eta proportzioan daude ordezkaturik. Fakultateko Batzordearen eginkizunen artean, hauek daude: dekanoa hautatzea eta Ikastegiko ikasketa-politika orokorreko funtsezko lerroak diseinatu eta onartzea, hauek ere gainerako organo eta bere kideentzat -gorago ohartarazi dugun bezala- lotesleak direlarik.

Presidentea

Barrutia Guenaga, Jon (Dekanoa)

Idazkaria

Diez Sánchez, Henar

IIP Doktore iraunkorra

Aguirre Pérez, Iñaki

Albizuri Irigoien, M. Josune 

Aparicio De Castro, Gloria

Arteche González, Josu

Blasco Mardones, Nieves

Barainca Vicinay, Irene Marta

Barrenetxea Ayesta,  Miren

Barrutia Guenaga, Jon

Benito Del Valle, Lamberto

Beraza Garmendia, José María (Gipuzkoako Koordinatzailea)

Blanco Ibarra, Felipe

Díaz De Junguitu, González De Durana, Alberto

Díaz-Emparanza Herero, Ignacio

Eguia Peña, María Begoña

Escapa García, Marta

Espinosa Alejos, María Paz

Fernández Ferrin, Pilar

García Alonso, Oihana

García Delgado, María Sonia

García Lupiola, Asier

Ginestal Gómez, Jaime

Gutierrez Huerta, María Jose

Intxaurburu Clemente, Gurutze

Larrañaga Sarriegi, Mertxe

Malles Fernández, Eduardo

Matey De Antonio, Jesús

Mendizabal Zubeldia, Alaitz

Murua Múgica, Juan Ramón

Serrano Pérez, Felipe

Urcola Carrera, Leire

Valdaliso Gago, Jesús M.

Vallejo Escudero, Mercedes

Gainontzeko IIP

Lopez Ruiz, Pedro Juan
San Martín Albizuri, Nerea

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

De La Hera Narganes, Mª Ángeles

Etxeberria Ugarte, Iruña

García Lobato, Benigno

Taranco Juárez, Alfredo

Tejero Ballesteros, Imanol

Vega Badiola, Aranzazu

Ikaslegoa

Da Costa Pereira, Mariana

Estíbalez Gibello, Gorka

Custardoy Nieva, Raquel

García Rodríguez, Borja

Garzón Villalba, Maider

González Pinar, María Inés

Gorrotxategi Jairo, Aritz

Pascua Peña, Iñigo

Sanz Ferrero, Andrea

Verdugo Gómez, Adriana María

Berezko kideak

Gómez Rodriguez, Pedro Manuel (Elkanoko Koordinatzailea)
Peña Cerezo, Miguel Ángel Manuel (Arabako Koordinatzailea)
Antón Mas, Begoña (Administrazio Burua)