Enpresekiko Harremanetarako Zuzendaritza

Kargua Izena Telefono-zenbakia Helbide elektronikoa
Enpresekiko Harremanetarako Zuzendaria Gorka Artola 946012108 gorka.artola@ehu.eus
IETB-ren arduraduna Iñaki Gil 946015065

inaki.gil@ehu.eus

otri@ehu.eus

Industria-jabetzako Teknikaria Ricardo Merino 946012203 ricardo.merino@ehu.eus
Transferentzia-teknikaria (Arabako Campusa) Patricia Santorum 945013429 patricia.santorum@ehu.eus
Transferentzia-teknikaria (Bizkaiko Campusa) Txus Citores 946018085 mariajesus.citores@ehu.eus
Transferentzia-teknikaria (Bizkaiko Campusa) César Lasa 946015562  cesar.lasa@ehu.eus
Transferentzia-teknikaria (Gipuzkoako Campusa) Beatriz Fernández 943018842 beatriz.fernandez@ehu.eus
Teknologia Eskaintza-teknikaria Natalia Gutiérrez 946015235 natalia.gutierrezf@ehu.eus
Administrazioko Laguntzailea Iratxe Legarreta Solaguren 946015031 iratxe.legarreta@ehu.eus
Administrazioko Laguntzailea Mae Rodríguez 946015281

mariacarmen.rodriguezf@ehu.eus

administracion.otri@ehu.eus

Administrazioko Laguntzailea Esther Vicente 946013522 esther.vicente@ehu.eus
Administrazioko Laguntzailea Yolanda Ugarte 946015031

yolanda.ugarte@ehu.eus

administracion.otri@ehu.eus