Kontaktuak

Enpresekiko Harremanetarako Zuzendaritza

Kargua Izena Telefono-zenbakia Helbide elektronikoa
Enpresekiko Harremanetarako Zuzendaria Nagore Tellado Laraudogoitia 946012108

nagore.tellado@ehu.eus

IETB-ren arduraduna Iñaki Gil 946015065

inaki.gil@ehu.eus

otri@ehu.eus

Industria-jabetzako Teknikaria Ricardo Merino 946012203 ricardo.merino@ehu.eus
Transferentzia-teknikaria (Arabako Campusa) Patricia Santorum 945013429 patricia.santorum@ehu.eus
Transferentzia-teknikaria (Bizkaiko Campusa) Txus Citores 946018085 mariajesus.citores@ehu.eus
Transferentzia-teknikaria (Bizkaiko Campusa) César Lasa 946015562  cesar.lasa@ehu.eus
Transferentzia-teknikaria (Gipuzkoako Campusa) Beatriz Fernández 943018842 beatriz.fernandez@ehu.eus
Administraria Noemi Ugalde 946012097

noemi.ugalde@ehu.eus

Administrazioko Laguntzailea Mae Rodríguez 946015281

mariacarmen.rodriguezf@ehu.eus

administracion.otri@ehu.eus

Administrazioko Laguntzailea Yolanda Ugarte 946015031

yolanda.ugarte@ehu.eus

administracion.otri@ehu.eus

Administrazioko Laguntzailea Emi Gómez 946013559

emi.gomez@ehu.eus

administracion.otri@ehu.eus

Ikerkuntza Gizartean Zabaltzeko Zuzendaritza

KARGUA IZENA TELEFONO-ZENBAKIA HELBIDE ELEKTRONIKOA
Ikerkuntza Gizartean Zabaltzeko Zuzendaria Miren Begoñe Urrutia 946012500 mirenbego.urrutia@ehu.eus

Ikerkuntza Gizartean Zabaltzeko Zuzendaritzako Teknologia eta Jakintzaren Transferentziako Teknikaria

Natalia Gutiérrez

946015235

natalia.gutierrezf@ehu.eus

Administrazioko Laguntzailea

Xabier Mesa Artabe

946012433

xabier.mesa@ehu.eus