Europako Proiektuen Bulegoko langileak

Europako Proiektuen Bulegoa
Kargua / Arloa Izena Helbide elektronikoa
Arduraduna Endika Ceballos endika.ceballos@ehu.eus
Proiektuetako Kudeatzaileak

Astrid Beascoa

Izaskun Ibarbia

Ione Isasa

Patricia Julián

Ricardo Martínez

Shane Reilly

Leire Aramburu

astrid.beascoa@ehu.eus

mariaizaskun.ibarbia@ehu.eus

ione.isasa@ehu.eus

patricia.julian@ehu.eus

ricardo.martinez@ehu.eus

shane.reilly@ehu.eus

leire.aramburu@ehu.eus

Administrazio-kudeaketa

Maria Angeles Diez Gomez

Ainhoa Diez

mariaangeles.diezg@ehu.eus

ainhoa.diez@ehu.es

 

Gehiago jakiteko:
Nazioarteko I+G Bulegoa UPV/EHU
Posta elektronikoa: europarproiektuak@ehu.es