COVID-19. Informatika Fakultateak ekin dio aurrez aurreko jarduerari

COVID-19a dela eta sortutako osasun egoeraren ondorioz, Informatika Fakultateko aurrez aurreko arreta hitzordua eskatuta emango da.

Eskatu orain zure aurretiko hitzordua hemen

 

Gradu, Master eta Sailen koordinazioa: 

Informatika Ingeniaritzako Gradua.       
Mailako koordinatzaileak Lehenengo euskara Izaskun Etxeberria izaskun.etxeberria@ehu.eus
  Lehenengo gaztelania Carlos Amuchástegui

carlos.amuchastegui@ehu.eus 

  Bigaren ingelesa Javier Dolado javier.dolado@ehu.eus
  Bigarren euskara Agustin Arruabarrena agustin.arruabarrena@ehu.eus
  Bigarren gaztelania Gonzalo Álvarez gonzalo.alvarez@ehu.eus
  Hirugarren: konputazioa Josu Ceberio josu.ceberio@ehu.eus
  Hirugarren: konputagailuen ingeniaritza José Antonio Pascual joseantonio.pascual@ehu.eus
  Hirugarren; software ingeniaritza Jon Iturrioz jon.iturrioz@ehu.eus
  Laugarren Nerea Ezeiza n.ezeiza@ehu.eus
Graduko koordinatzailea   Ana Isabel González ai.gonzalez@ehu.eus
       
Masterreko koordinatzaileak

Sistema Txertatuen Ingeniaritza

Andoni Arruti andoni.arruti@ehu.eus
  Konputazio Ingeniaritza eta Sistema Adimentsuak Yosu Yurramendi yosu.yurramendi@ehu.eus
 

Hizkuntzaren Azterketa eta Prozesamendua Masterra

Maite Oronoz maite.oronoz@ehu.eus
       
Saileko zuzendariak

Konputagailuen arkitektura eta teknologia

Olatz Arregi olatz.arregi@ehu.eus
 

Konputazio zientzia eta adimen artifiziala

Aitor Soroa a.soroa@ehu.eus
 

Lengoaia eta sistema informatikoak

Montse Hermo montserrat.hermo@ehu.eus