Cabecera

Menua Webgunearen menua ireki/itxi

Docencia_no_presencial_Koordinazioa

Koordinatzaileak

IKASLEENTZAKO INFORMAZIOA GRADUKO GELAKO TOPAGUNEAN
IRAKASLEENTZAKO INFORMAZIOA eGELAPI-ko TOPAGUNEAN

 

Graduko koordinatzaileak

Graduko koordinatzailea: Manu Manchimbarrena. juanmanuel.machimbarrena@ehu.eus

Lehen maila: Nagore Asla. nagore.asla@ehu.eus

Bigarren maila: Ainara Andiarena. ainara.andiarena@ehu.eus

Hirugarren maila: Eider Pascual. eider.pascual@ehu.eus

Gradu Amaierako Lana: Alaitz Aizpurua. psikologia.fak.ikasle-komunikazio.dekanordea@ehu.eus

 

MINOR KOordinatzAileak

Psikologia klinikoa eta Osasunaren Psikologiako minorra: Ainize Sarrionandia. ainize.sarrionandia@ehu.eus

Esku-hartze Psikosozialeko minorra: Iñasi Arruabarrena. ignacia.arruabarrena@ehu.eus

Hezkuntzaren Psikologiako minorra: Goretti Soroa. goretti.soroa@ehu.eus

Lanaren, Giza baliabideen eta Erakundeen Psikologiako minorra: Imanol Ulacia. imanol.ulacia@ehu.eus

 

MASTER Koordinatzaileak

Osasun Psikologia Orokorra: Andone Sistiaga. andone.sistiaga@ehu.eus

Psikologia: Gizabanakoa, Taldea, Erakundea eta Kultura: Lorena Gil de Montes. lorena.gildemontes@ehu.eus

Erakundeen Psikologia eta Esku Hartze Psikosoziala: Ainara Arnoso. ainara.arnoso@ehu.eus

Arreta goiztiarra: Ignacia Arruabarrena. ignacia.arruabarrena@ehu.eus

Haur eta Helduen Neuropsikologia Klinikoa: Andone Sistiaga. andone.sistiaga@ehu.eus

Cognitive Neuroscience of Language: Manuel Francisco Carreiras. manuelfrancisco.carreiras@ehu.eus

 

SAILEKO KOORDINATZAILEAK

Oinarrizko Psikologia Prozesuak eta Garapena Saila

Zuzendaria: Eduardo Fano Ardanaz. eduardo.fano@ehu.eus

Idazkari akademikoa: Enrique Arranz Freijo. e.arranzfreijo@ehu.eus

Gizarte-Psikologia eta Portaera Zientzien Metodologia Saila

Zuzendaria: Daniel Hermosilla Perez. daniel.hermosilla@ehu.eus

Idazkari akademikoa: Arrate Agirrezabal. arrate.aguirrezabal@ehu.eus

Psikologia Klinikoa eta Osasunaren Psikologia eta Ikerketa Metodologia Saila

Zuzendaria: Izaskun Ibabe Erostarbe. izaskun.ibabe@ehu.eus

Idazkari akademikoa: Leire Aperribai Unamuno.  leire.aperribai@ehu.eus

Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia Sailak

Zuzendaria: Igor Esnaola Echaniz.  igor.esnaola@ehu.eus

Idazkari akademikoa: Lorea Azpiazu Izaguirre.  lorea.azpiazu@ehu.eus