Bizkaiko ikastetgietako hezkuntza premia bereziak dituzten ikasleen arduradunak

 

Bizkaiko ikastetgietako hezkuntza premia bereziak dituzten ikasleen arduradunak
Centro Nombre E-mail Telefono
Arte Ederren Fakultatea Antonio Arana San Sebastian oacademica.bellasartes@ehu.eus 94 601 2994 
Bilboko Ingenieritza Eskola (Ingeniaritza Goi Eskola Teknikoa, Bilboko Industria Ingeniaritza Teknikoko Unibertsitate Eskola, Meatzeen eta Herri Lanen Ingeniaritza Teknikoko Unibertsitate Eskola, Nautika eta Itsasontzi-Makineria)

Itziar Martija López

Susana Uriarte del Río


itziar.martija@ehu.eus

 

susana.uriarte@ehu.eus

94 601 4444

94 601 4020

Bilboko Hezkuntza Fakultatea Araitz Uskola Ibarluzea  bi-iue.ikasleria.zuzorde@ehu.eus 94 601 4592
Ekonomia eta Empresa Fakultatea (Sarriko) Begoña Antón Mas bego.anton@ehu.eus 94 601 7156
Ekonomia eta Empresa Fakultatea (Elkano) Pedro Flores García pedro.flores@ehu.eus 94 601 4761
Gizarte eta Komunikazio Zientzien Fakultatea Patxi Doblas Pozo patxi.doblas@ehu.eus

94 601 2298

94 601 5202

Lan Harreman eta Gizarte langintza Fakultatea (Leioa) Angel Elias Ortega angel.elias@ehu.eus 94 601 3092
Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea (Medikuntza eta Odontologia) Elena Sevillano Peña elena.sevillano@ehu.eus 94 601 2777
Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea (Leioako Erizaintza)) Irrintzi Fernández  Aedo irrintzi.fernandez@ehu.eus

94 601 2809

94 601 5595

Zientzia eta Teknologia Fakultatea Gabriel Alejandro López gabrielalejandro.lopez@ehu.eus

 94 601 2667

Zuzenbide Fakultatea (Bizkaiko atala) Norberto De La Mata Barranco norbertojavier.delamata@ehu.eus 94 601 3153
Esperientzia Gelak Alfonso Unceta Satrústegi lgvaexpe@ehu.eus
alfonso.unceta@ehu.eus
94 601 7851