Bizkaiko ikastetgietako hezkuntza premia bereziak dituzten ikasleen arduradunak

 

Bizkaiko ikastetgietako hezkuntza premia bereziak dituzten ikasleen arduradunak
Centro Nombre E-mail Telefono
Arte Ederren Fakultatea Antonio Arana San Sebastian oacademica.bellasartes@ehu.eus 94 601 2994 
Bilboko Ingenieritza Eskola

Itziar Martija López

Natalia Alegría Gutierrez

itziar.martija@ehu.eus

 

natalia.alegria@ehu.eus

94 601 4444

 

94 601 4102

Bilboko Hezkuntza Fakultatea Araitz Uskola Ibarluzea  bhf.akademia-antolakuntza@ehu.eus  946 01 4555
Ekonomia eta Empresa Fakultatea (Sarriko) Unai Tamayo Orbegozo unai.tamayo@ehu.eus 946 01 7069
Ekonomia eta Empresa Fakultatea (Elkano) Nagore Embeita Izaguirre

nagore.embeita@ehu.eus

94 601 4768
Gizarte eta Komunikazio Zientzien Fakultatea Andoni Iturbe Tolosa andoni.iturbe@ehu.eus

94 601 2298

94 601 2409

Lan Harreman eta Gizarte langintza Fakultatea (Leioa) Amaia Inza Bartolome amaia.inza@ehu.eus 94 601 3092
Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea (Medikuntza eta Odontologia) Elena Sevillano Peña elena.sevillano@ehu.eus 94 601 2777
Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea (Leioako Erizaintza)) Saloa Unanue Arza saloa.unanue@ehu.eus

94 601 56 10 / 28 09

Zientzia eta Teknologia Fakultatea Gabriel Alejandro López gabrielalejandro.lopez@ehu.eus

 94 601 2667

Zuzenbide Fakultatea (Bizkaiko atala) Norberto De La Mata Barranco norbertojavier.delamata@ehu.eus 94 601 3153
Esperientzia Gelak Mikel Bilbao Salsidua lgvaexpe@ehu.eus
mikel.bilbao@ehu.eus
94 601 7851