Irakaslegoa

  • Jose Luis Pedraz doktorea (Katedraduna)
    Telefonoa: 945013091
    Posta elektronikoa: joseluis.pedraz@ehu.es
  • Rosa Hernández doktorea (Katedraduna)
    Telefonoa: 945013095
    Posta elektronikoa: rosa.hernandez@ehu.es
  • Manoli Igartua doktorea (Irakasle Titularra)
    Telefonoa: 945013875
    Posta elektronikoa: manoli.igartua@ehu.es
  • Amaia Esquisabel doktorea (Irakasle Agregatua)
    Telefonoa: 945013875
    Posta elektronikoa: amaia.esquisabel@ehu.es
  • Dr. Gorka Orive doktorea (Irakasle Titularra)
    Telefonoa: 945013468
    Posta elektronikoa: gorka.orive@ehu.es
  • Jon Zarate doktorea (Agregatua Irakaslea)
    Telefonoa: 945013877
    Posta elektronikoa: jon.zarate@ehu.es
  • Gustavo Puras doktorea (Bitarteko Irakaslea)
    Posta elektronikoa: gustavo.puras@ehu.es
  • Laura Saenz del Burgos doktorea (Irakasle Atxikia)
    Telefonoa: 945014518
    Posta elektronikoa: laura.saenzdelburgo@ehu.es
  • Aiala Salvador doktorea (Bitarteko Irakaslea)
    Telefonoa: 945013877
    Posta elektronikoa: aiala.salvador@ehu.es