home_cabecera

Menua Webgunearen menua ireki/itxi

w_coordinacion_asignaturas_bq_01

Biokimika eta Biologia Molekularreko Graduko irakasgaietako koordinatzaileak - 2021/22 Ikasturtea

1. kurtsoa

  • Bioestatistika (Kod. 26745): Matematikako Saila, Agurtzane Amparan Larrabaster
  • Biokimika I (Kod. 26710): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Helena Ostolaza Echabe
  • Biokimika II (Kod. 26719): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Maier Lorizate Nogales
  • Fisika (Kod. 27806): Fisikako Saila, David Brizuela Cieza
  • Kimika (Kod. 26571): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Sonia Arrasate Gil
  • Matematika (Kod. 25141): Matematikako Saila, Leyre Ormaetxea Butron
  • Oinarrizko Metodologia Biokimikoa (Kod. 26721): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Miren Josu Omaetxebarria Ibarra
  • Teknika Histologikoak eta Zelulen Hazkuntzak (Kod. 26725): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Oihane Diaz de Cerio Arruabarrena
  • Zelulen Biologia (Kod. 26711): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Amaia Orbea Del Rey

2. kurtsoa

  • DNA Birkonbinatuaren Teknologia (Kod. 26722): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Izortze Santín Gómez
  • Genetika (Kod. 26714): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Idoia Martín Guerrero
  • Inmunologia (Kod. 25266): Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia Saila, Aitor Rementería Ruíz
  • Makromolekulen Biosintesia eta Erregulazioa (Kod. 26720): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Miren Josu Omaetxebarria Ibarra
  • Metabolismoaren Erregulazioa (Kod. 26856): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Antonio Gómez Muñoz
  • Mikrobiologia (Kod. 26713): Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia Saila, Iñigo Azua Pérez
  • Proteomika eta Proteinen Egitura eta Ingeniaritza (Kod. 26858): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Jesus Maria Arizmendi Bastarrika
  • Teknika Instrumentalak (Kod. 25267): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, David López Jiménez
  • Termodinamika eta Zinetika Kimikoa (Kod. 26715): Kimika Fisikoa Saila, Antonio Veloso
  • Zelulen Seinaleztapena (Kod. 26855): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Miguel Ángel Trueba Conde

3. kurtsoa

  • Animalien Fisiologia (Kod. 27801): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Maite Martínez Madrid
  • Biofisika (Kod. 26726): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Alicia Alonso Izquierdo
  • Bioinformatika (Kod. 26724): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Juan Manuel González Mañas
  • Biokatalisia (Kod. 26727): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Mª Jesus Llama Fontal
  • Biokimika Klinikoa eta Patologia Molekularra (Kod. 26857): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Maier Lorizate Nogales
  • Biologia Molekularreko Metodoak (Kod. 26723): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, José Luis Nieva Escandon
  • Biomolekulen Espektroskopia (Kod. 26859): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Oihana Terrones Urio
  • Giza Genetika (Kod. 26866): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Ana María Zubiaga Elordieta
  • Landareen Fisiologia (Kod. 27809): Landare Biologia eta Ekologia Saila, Alberto Muñoz Rueda  
  • Zuzenbidea eta Etika Biozientzietan (Kod. 26718): Zuzenbide Publikoa eta Zientzia Historiko-Juridikoak eta Pentsamendu Politikoaren Historia Saila, Leire Escajedo San Epifanio

4. kurtsoa

  • Biokimikako Metodo Aurreratuak (Kod. 26860): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, César Augusto Martín Plagaro
  • Biologia Estrukturala: Aplikazio Biomedikoak (Kod. 27807): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Arturo Muga
  • Biologia Molekularrean Sakontzea (Kod. 26728): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Fernando Moro Pérez
  • Birología (Kod. 26733): Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia Saila, Ana Abad Díaz de Cerio 
  • Eboluzio Molekularra (Kod. 26813): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Itziar Alkorta Calvo
  • Ehunen Ingeniaritza (Kod. 26730): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Eider Billbao Castellanos
  • Euskararen Arauak eta Erabilerak (Kod. 25039): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Miren Igone Zabala Unzalu
  • Farmakologia Molekularra (Kod. 26865): Farmakologia Saila, Leyre Urigüen Echeverria
  • Garapenaren Biologia (Kod. 26864): Biologia Zelularra eta Histologia Saila, Elena Vecino Cordero
  • Genomika (Kod. 26746): Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Saila, Asier Fullaondo Elordui-Zapaterietxe
  • Giza Fisiologia (Kod. 27808): Fisiologia Saila, Igor Aurrekoetxea Galindo
  • Gradu Amaierako Lana (Kod. 26867): Ruth Montes Burgos
  • Industria Mikrobiologiaren Oinarriak (Kod. 26862): Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia Saila, María Antonia Unanue Vivanco
  • Mikroorganismoen Fisiologia (Kod. 26709): Inmunologia eta Mikrobiologia Saila, Andoni Ramirez García
  • Nanobioteknologia (Kod. 26731): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, David Rodríguez Larrea
  • Komunikazioa Euskaraz: Zientzia eta Teknologia (Kod. 25138): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Miren Igone Zabala Unzalu
  • Sintesi Organikoa Biozientzietan (Kod. 26732): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Eneritz Anakabe Iturriaga
  • Sistemen Biologia (Kod. 26729): Filosofia Saila, Kepa Ruíz Mirazo