w_coordinacion_asignaturas_geo

Geologiako Graduko irakasgaietako koordinatzaileak - 2022/23 Ikasturtea

1. kurtsoa

  • Biologia (Cód. 25139): Genética, Antropología Fisikoa eta Animalien Fisiologia Saila, Leire Méndez Fernández
  • Geologiako Osagarriak (Cód. 26805): Geologia Saila, José María Tubía Martínez
  • Fisika (Cód. 27806): Fisikako Saila, Raúl Vera Jiménez
  • Geologia (Cód. 26838): Geologiako Saila, Ane García Artola
  • Konputaziorako Sarrera (Cód. 26628): Elektrizitate eta Elektronika Saila, Amparo Varona Fernández
  • Matematika I (Cód. 25824): Matematikako Saila, Josu Arroyo Olea
  • Matematika II eta Estatistika (Cód. 26137): Matematikako Saila, Leticia Hernando Rodriguez
  • Kimika I (Cód. 25226): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Verónica Palomares Durán
  • Kimika II (Cód. 25228): Kimika Analitikoa Saila, Alberto de Diego Rodríguez

2. kurtsoa

  • Kartografia Geologikoa (Cód. 26788): Geologiako Saila, Arturo Apraiz Atucha
  • Kristalografia (Cód. 26782): Geologiako Saila, Miren Karmele Urtiaga Greaves
  • Estratigrafia (Cód. 26790): Geologiako Saila, Luís Miguel Agirrezabala Mundiñano
  • Geologia Estrukturala (Cód. 26785): Geologiako Saila, Néstor Vegas Tubía
  • Geomorfologia (Cód. 25540): Geologiako Saila, Vicente Iribar Sorazu
  • Mineralogia (Cód. 26783): Geologiako Saila, Iñaki Yusta Arnal
  • Paleontologia (Cód. 26787): Geologiako Saila, Xabier Murelaga Bereikua
  • Sedimentologia (Cód. 26786): Geologiako Saila, Aitor Payros Agirre
  • Tectonika (Cód. 26789): Geologiako Saila, Julia Cuevas Urionabarrenechea

3. kurtsoa

  • Bioestratigrafia y Paleoekologia (Cód. 26794): Geologiako Saila, Julio Manuel Rodríguez Lázaro
  • Disziplina Anitzeko Kanpamentua (Cód. 26796): Geologiako Saila, Arturo Apraiz Atutxa
  • Geokimika (Cód. 26792): Geologiako Saila, Ainhoa Alonso Olazabal
  • Geoteknia (Cód. 26774): Geologiako Saila, Jesús Ángel Uriarte Goti
  • Hidrogeologia (Cód. 26776): Geologiako Saila, Iñaki Antigüedad Auzmendi
  • Petrologia Igneoa (Cód. 26791): Geologiako Saila, José Francisco Santos Zalduegui
  • Petrologia Metamorfikoa (Cód. 26795): Geologiako Saila, Sonia Garcia de Medinabeitia Martínez de Lizarduy
  • Petrologia Sedimentarioa (Cód. 26793): Geologiako Saila, Arantza Aranburu Artano
  • Mineral Hobiak eta Industria arrokak (Cód. 26777): Geologiako Saila, Encarnación Roda Robles

4. kurtsoa

  • Arroen Anlisia eta Geologia Historikoa (Cód. 26803): Geologiako Saila, Miguel Ángel López Horgue 
  • Komunikazioa Euskaraz: Zientzia eta Teknologia (Cód. 25138): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioko Saila, Miren Igone Zabala Unzalu
  • Gaikako Kartografiak eta Teledetekzioa (Kod: 26801): Geologiako Saila,Luis Miguel Martínez Torres
  • Geofisika (Cód. 26802): Geologiako Saila, José Julián Esteban Guzmán
  • Ingurumen Geologia eta Arrisku Geologikoak (Cód. 26778): Geologiako Saila, Martin Arriolabengoa Zubizarreta
  • Meatze Geologia (Cód. 26780): Geologiako Saila, Pedro Pablo Gil Crespo
  • Geologia Isotopikoa (Cód. 26798): Geologiako Saila, Luis Ángel Ortega Cuesta
  • Ingenieritza Geologikoaa (Cód. 26775): Geologiako Saila, Tomás Morales Juberias
  • Ingurune Sedimentarioak  (Cód. 26800): Geologiako Saila, Miguel Ángel López Horgue
  • Mikropaleontologia (Cód. 26797): Geologiako Saila, Alejandro Cearreta Bilbao
  • Mineralogia Analitikoa (Cód. 26784): Geologiako Saila, María Cruz Zuluaga Ibargallartu
  • Euskararen Arauak eta Erabilerak (Cód. 25039): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioko Saila, Miren Igone Zabala Unzalu
  • Energia Baliabideak (Cód. 26779): Geologiako Saila, Pedro Ángel Fernández Mendiola
  • Tektonika Konparatua (Cód. 26799): Geologiako Saila, Benito Ábalos Villaro
  • Gradu Amaierako Lana (Cód. 26806): Geologiako Saila, Martin Arriolabengoa Zubizarreta