Kimikako Graduko irakasgaietako koordinatzaileak - 2020/21 Ikasturtea

1. kurtsoa

  • Biologia (Kod. 25139): Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Saila, Joserra Aiartza Azurtza
  • Fisika (Kod. 26136): Fisikako Saila, Aritz Leonardo Liceranzu
  • Geologia (Kod. 25227): Geologiako Saila, Javier Arostegi García
  • Kimika Orokorra I (Kod. 26111): Kimika Organiko eta Ezorganikoa Saila, Idoia Ruiz de Larramendi Villanueva
  • Kimika Orokorra II (Kod. 26135): Kimika Fisikoa Saila, Teresa Arbeloa López
  • Laborategiko Oinarrizko Eragiketak (Kod. 26695): Kimika Organikoa eta Inorganikoa Saila, Sonia Arrasate Gil
  • Matematika I (Kod. 25824): Matematikako Saila, Josu Arroyo Olea
  • Matematika II eta Estatistika (Kod. 26137): Matematikako Saila, Josu Doncel Vicente
  • Metodologia Esperimentala Kimikan (Kod. 26134): Kimika Analitikoa Saila, Oscar Gonzalez Mendia

2. kurtsoa

  • Biokimika (Kod. 25194): Biokimika eta Biologia Molekularra Saila, Aida Marino Sánchez
  • Esperimentazioa Kimika Ezorganikoan (Kod. 26125): Kimika Organiko eta Ezorganikoa Saila, Garikoitz Beobide Pacheco
  • Esperimentazioa Kimika Fisikoan (Kod. 26122): Kimika Fisikoa Saila, Jorge Bañuelos Prieto
  • Esperimentazioa Kimika Organikoan (Kod. 26115): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Uxue Uria Pujana
  • Kimika Analitikoa I (Kod. 26127): Kimika Analitikoa Saila, Gorka Arana Momoitio
  • Kimika Ezorganikoa I (Kod. 26124): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Maria Teresa Insausti Peña
  • Kimika Fisikoa I (Kod. 26117): Kimika Fisikoa Saila, Leyre Pérez Alvarez
  • Kimika Organikoa I (Kod. 26113): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Nuria Sotomayor Anduiza

3. kurtsoa

  • Dokumentazioa eta Komunikazioa Kimikan (Kod. 26702): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Alazne Peña Zorrilla
  • Esperimentazioa Kimika Analitikoan (Kod. 26129): Kimika Analitikoa Saila, Kepa Castro Ortiz de Pinedo
  • Farmaziaren Intereseko Produktu Organikoak (Kod. 26705): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Garazi Urgoitia
  • Ingeniaritza Kimikoa (Kod. 25115): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Haritz Altzibar Manterola
  • Ingurumenaren Kimika (Kod. 26700): Kimika Fisikoa Saila, Fernando López Arbeloa
  • Kimika Analitikoa II (Kod. 26128): Kimika Analitikoa Saila, María Ángeles Olazabal Dueñas
  • Kimika Ez-organikoa II (Kod. 26126): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Antonio Luque Arrebola
  • Kimika Fisikoa II (Kod. 23123): Kimika Fisikoa Saila, Francisco Basterrechea
  • Kimika Organikoa II (Kod. 26114): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Raul San Martin Faces
  • Laborategiko Kalitatea eta Kudeaketa (Kod. 26696): Kimika Analitikoa Saila, Gorka Arana Momitio

4. kurtsoa

  • Egitura Organikoak Zehaztea (Kod. 26706): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Mª Teresa Herrero Corral
  • Euskararen Arauak eta Erabilerak (Kod. 25039): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Julio Garcia Garcia de los Salmones
  • Gradu Amaierako Lana (Kod. 26708): Maitane Olivares Zabalandicoechea
  • Industria Kimika Analitikoa (Kod.26698): Kimika Analitikoa Saila, Nestor Etxebarria Loizate
  • Industria Kimikako Proiektuak (Kod 26131): Ingeniaritza Kimikoa Saila, Haritz Altzibar Manterola
  • Ingurumen eta Auzitegiko Kimika Analitikoa (Kod.26697): Kimika Analitikoa Saila, Maitane Olivares Zabalandicoechea
  • Interfaseak eta Koloideak (Kod. 26699): Kimika Fisika Saila, Leyre Pérez Alvarez
  • Kimika Organometalikoa (Kod. 26703): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Aintzane Goñi Zunzarren
  • Komunikazioa Euskaraz: Zientzia eta Teknologia (Kod. 25138): Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa Saila, Miren Igone Zabala Unzalu
  • Kutsatzaile Kimikoak eta Erradioaktibitatea (Kod.26704): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Oscar Castillo García
  • Materialen Zientzia (Kod. 25983): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Izaskun Gil de Muro Zabala
  • Polimeroen Kimika (Kod. 26701): Kimika Fisika Saila, Leire Ruiz Rubio
  • Sintesi Organikoa (Kod. 26707): Kimika Organikoa eta Ezorganikoa Saila, Jose Miguel Aurrecoechea Fernández