22-23ko Udazken- Neguko txapelketa

Arabako Campuseko kirol txapelketen PROGRAMAZIOA

IZEN-EMATEAK

Irailaren 23an IZENA EMATEKO EPEA ZABALDUKO DA
ECTS GRADUKO HAUTAZKO KREDITUAK eskuratzeko aukera
  • Irakurri arretaz izena emateko Eskuliburua.

  • Gogoratu fitxen izapideak horretarako finkatutako epeetan egin behar direla.

HEMEN SARBIDEA EHUkiroleko TXAPELKETETAN IZENA EMATEKO APLIKAZIOAN

BANAKA eta BINAKA KIROLETAN

Zure LDAP erabiltzailea eta kontraseña idatzi (gero ezkerreko zutabean, 'Alta en competición'-en klikatu)

TALDE KIROLETAN

Aplikazioan 'Lehiaketa'-'Lehiaketa kluba erregistratu' sakatu. Lehendabizi kluba sortu behar da eta gero taldekideak gehitzen dira klub horretara. Lehendabizi taldekide bakoitza aplikazioan sartu behar da alta egiteko.

 

 

Arabako Campuseko BANAKAKO eta BINAKAKO txapelketak UPV/EHU 22-23

KIROLA KATEGORIA

IZENEMATEKO  AZKEN EGUNA

TXAPELKETAKO EGUNA

ORDUTEGIA 

INSTALAKUNTZA (ubikaziorako klikatu)

XAKEA

Mixtoa

 

22ko Azaroak 23

 

22ko Azaroak 30

 

09:00-13:00

 

UNIBERTSITATE PABILOIA

 

Binakako FRONTENISA


​​​​​​

Emakumezkoa

22ko Urriak 18

22ko Urriak 25

09:00-15:00

BETI JAI FRONTOIAK

Gizonezkoa
 

FASE FINALA

22ko Azaroak 3

10:00-15:00

Binakako PADELA

Emakumezkoa

22ko Urriak 13

22ko Urriak 20

09:00-15:00

GAMARRA PARKEA

(eskalmendi)

Gizonezkoa 22ko Urriak 11 22ko Urriak 18,19 09:00-15:00

FASE FINALA      22ko Urriak 20

12:00-14:00

Binakako PALETA

GIZON- EMAKM

GOMA

22ko Azaroak 7

22ko Urriak 27

09:00-15:00

BETI JAI FRONTOIAK

ARGENTINARRA 22ko Azaroak 10 10:00-15:00
LARRUZ 22ko Azaroak 10 10:00-15:00

ESKUPILOTA

GIZON- EMAKM

 BINAKA

 

22ko Azaroak 6

 

22ko Azaroak 9

22ko Azaroak 8

10:00-13:00

BETI JAI FRONTOIAK

BANAKA 22ko Azaroak 10

Banakako Zesta Punta

Emakumezkoa

Gizonezkoa
22ko Azaroak 7 22ko Azaroak 10 10:00-15:00 BETI JAI FRONTOIAK

Banakako Lokotx Biltzea

Emakumezkoa

Gizonezkoa
22ko Azaroak 7 22ko Azaroak 8 13:30-15:30 HEZKUNTZA ETA KIROLA FAKULTATEA (Kirola)

Banakako Squash

Emakumezkoa

Gizonezkoa
22ko Azaroak 6 22ko Azaroak 8 10:00-13:00 BETI JAI FRONTOIAK

Banakako MAHAI TENISA

 

Emakumezkoa

Gizonezkoa

​​​​​​

22ko Azaroak 22

22ko Azaroak 29

09:00-15:00

HEGOALDE G.E.

BANAKAKO BADMINTON

Emakumezkoa

Gizonezkoa
23ko Urtarrilak 10 23ko Urtarrilak 19 09:00-15:00 ARANALDE KIROLDEGIA
HONDARTZAKO BOLEIA

Emakumezkoa

Gizonezkoa

23ko Martxoak 28

23ko Apirilak 4

09:00-15:00

MENDIZORROTZA

 

Arabako Campuseko TALDE txapelketak UPV/EHU 22-23

Emakumezkoa Gizonezkoa

KIROLA KATEGORIA

IZENEMATEKO EGUNA

TXAPELKETAKO EGUNA

ORDUTEGIA INSTALAKUNTZA (ubikazioarako klikatu)
SASKIBALOIA 3x3

Emakumezkoa

Gizonezkoa

23ko Urtarrilak 23

23ko Urtarrilak 31

08:00-16:00

HEGOALDE G.E.

SASKIBALOIA 5x5

Emakumezkoa

Gizonezkoa
22ko Azaroak 24 22ko Abenduak 1 08:00-16:00 HEGOALDE G.E.
ESKUBALOIA
Emakumezkoa

Gizonezkoa

22ko Azaroak 13

22ko Azaroak 17

09:00-15:00

ALDABE G.E.
7ko FUTBOLA

Emakumezkoa

 

23ko Urtarrilak 16

23ko Otsailak 1

10:00-15:00

HEZKUNTZA ETA KIROLA FAKULTATEA (Kirola)

Gizonezkoa

Izenematea itxita (izena emandako talde max.)

23ko Otsailak 2,6,7

FASE FINALA

23ko Otsailak 9

10:00-15:00

 

12:00-15:00

ARETO FUTBOLA

Emakumezkoa

22ko Azaroak 20

22ko Azaroak 23

9:00-15:00

ALDABE G.E.

Gizonezkoa

 

Izenematea itxita (izena emandako talde max.)

 

22ko Azaroak 16, 17

FASE FINALA

22ko Azaroak 23

9:00- 15:00

 

9:00-15:00

HERRI KIROLAK

4ko SOKATIRA

22ko Azaroak 2

22ko Azaroak 8

13:30-15:30

HEZKUNTZA ETA KIROLA FAKULTATEA (Kirola)

6x6 BOLEIBOLA​​​​​​

Emakumezkoa

Gizonezkoa

22ko Azaroak 17

22ko Azaroak 24

09:00-15:00

ARANALDE KIROLDEGIA