HEFA Fakultateko GRADUAK

koordinatzaileak_tfg

Gradu Amaierako Lana


  GRAL - Hasiera

Gradu Amaierako Lanaren Koordinatzaileak

HEFA-Ieko Practicum eta GRAL Dekanordea Esther Cruz Iglesias esther.cruz@ehu.eus 943018238

HEFA-IIko Practicum eta GRALDekanordea Itziar Iriondo Arana itziar.iriondo@ehu.eus 943018444

Filosofia Gradua Belen Altuna(BFGA)  belen.altuna@ehu.eus 943 015540
Gizarte Antropologia Gradua Iñaki Arrieta/ MªLuz Esteban(BFGA)  ml.esteban@ehu.eus 943 015495
Gizarte Hezkuntza Gradua Joxi Imaz (HTH) j.imaz@ehu.eus  943 015603
Haur Hezkuntza Gradua -Tailerrak

Jose Maria Etxabe Urbieta

josemari.etxabeurbieta@ehu.eus

943 01

7055

Lehen Hezkuntza Gradua -   Proiektuak Izaskun Baro Yubero

izaskun.baro@ehu.eus

943 01

8076

Haur Hezkuntza eta Lehen Hezkuntza Graduak - Atzerri Ruben Urizar ruben.urizar@ehu.eus 943 017009
Haur Hezkuntza eta Lehen Hezkuntza Graduak -  Euskara Ane Odria ane.odria@ehu.eus 943 01 7021
Haur Hezkuntza eta Lehen Hezkuntza Graduak - Berezi Daniel Losada daniel.losada@ehu.eus 943 01 7036
Pedagogia Gradua Ana Eizagirre a.eizagirre@ehu.eus 943 015596