Ikerketaren Gestioko Zuzendaritzaren pertsonala

 

Zuzendaria Antón Romo Soler anton.romo@ehu.eus
Proiektu eta Azpiegituren Zerbitzuaren Burua Arantza Ibabe arantza.ibabe@ehu.eus
Ikertzaileen Kontratazio eta Prestakuntzarako Baliabideen Gestioaren Ataleko Burua Nieves Rekakoetxea nieves.rekakoetxea@ehu.eus
 
Ikerketako Deialdien Ataleko Burua Miren Korta mirenitxaso.corta@ehu.eus
Laneko arloak
Ikertzaileen Kontratazio eta Prestakuntzarako Baliabideen Gestioa

Marta Ortiz de Pinedo

marta.ortizdepinedo@ehu.eus

Miren Josune Gojenola mirenjosune.gojenola@ehu.eus
Aingeru Magariños aingeru.magarinos@ehu.eus
Mª Jesús Martín mariajesus.martin@ehu.eus
Nuria Rodríguez
nuria.rodriguez@ehu.eus
Deialdien Gestioa

Egoitz Celaya

egoitz.celaya@ehu.eus

Ane Martínez ane.martinez@ehu.eus
Marina Muguerza marina.muguerza@ehu.eus
Informazio Sistemen Gestioa Felipe García  felipe.garcia@ehu.eus
Kontabilitate kontrola eta kreditu hornidura

Leire Carballés

leire.carballes@ehu.eus

Hitzarmenen gestioa Ana Reboredo ana.reboredo@ehu.eus
Deialdien kontrola eta jarraipena Anu Martínez anu.martinez@ehu.eus
Gestio administratibo zentrala

Maite Rodríguez

mariateresa.rodriguez@ehu.eus

Mikel Pinedo miguel.pinedo@ehu.eus 
Joseba Urbieta josebaandoni.urbieta@ehu.eus
Carmen García
mariadelcarmen.garcia@ehu.eus
Arabako Campuseko ikerketan laguntzeko taldea

Iker Cantabrana

iker.cantabrana@ehu.eus

Javier López de Lacalle javier.lopezdelacalle@ehu.eus
Susana Sanz susana.sanz@ehu.eus
Alberto García
alberto.garcias@ehu.eus
Gipuzkoako Campuseko ikerketan laguntzeko taldea

Lierni Irure

lierni.irure@ehu.eus

Elena Adarraga mariaelena.adarraga@ehu.eus
Cristina García mariacristina.garcia@ehu.eus
Amalía Fotinopulos amalia.fotinopulos@ehu.eus
Nerea Casas nerea.casas@ehu.eus
Bilboko ikerketan laguntzeko taldea-Bilboko Ingeniaritza Eskola

Mikel Uria

mikel.uria@ehu.eus

Ane Arruza anamaria.arruza@ehu.eus
Pilar Furones pilar.furones@ehu.eus
Bilboko ikerketan laguntzeko taldea-Ekonomia eta Enpresa Fakultatea

Brenda Úbeda

brenda.ubeda@ehu.eus

Roberto de Miguel roberto.demiguel@ehu.eus
Leioako Campuseko ikerketan laguntzeko taldea

Leire Idoiaga

leire.idoyaga@ehu.eus

Isabel Arrue isabel.arrue@ehu.eus
Begoña Suárez mbegona.suarez@ehu.eus
Cristina Castro cristina.castro@ehu.eus
Elena Erice elena.erice@ehu.eus

 

Informazio gehiago

Gehiago jakiteko:
Ikerketako Gestiorako Zuzendaritza
Sarriena Auzoa z/g, 48940 Leioa (Bizkaia)
Tfnoa.: 94 601 8008 (Deia dagokion teknikariari pasatuko zaio. Une horretan ezinezkoa bada, teknikaria harremanetan jarriko da deia egin duen pertsonarekin lehenbailehen. Hiru campusetako erabiltzaile orok erabil dezake 8008a)
Posta elektronikoa: gestioninvestigacion.dgi@ehu.eus