Ikerketaren Gestioko Zuzendaritzaren pertsonala

 

Zuzendaria Antón Romo Soler anton.romo@ehu.eus
Proiektu eta Azpiegituren Zerbitzuaren Burua Arantza Ibabe arantza.ibabe@ehu.eus
Ikertzaileen Kontratazio eta Prestakuntzarako Baliabideen Gestioaren Ataleko Burua Nieves Rekakoetxea nieves.rekakoetxea@ehu.eus
Ikerketako Deialdien Ataleko Burua Miren Korta mirenitxaso.corta@ehu.eus
Laneko arloak
Ikertzaileen Kontratazio eta Prestakuntzarako Baliabideen Gestioa

Marta Ortiz de Pinedo

Miren Josune Gojenola

Aingeru Magariños

Mª Jesús Martín

Nuria Rodríguez

marta.ortizdepinedo@ehu.eus

mirenjosune.gojenola@ehu.eus

aingeru.magarinos@ehu.eus

mariajesus.martin@ehu.eus

nuria.rodriguez@ehu.eus

Deialdien Gestioa

Egoitz Celaya

Ane Martínez

Marina Muguerza

egoitz.celaya@ehu.eus

ane.martinez@ehu.eus

marina.muguerza@ehu.eus

Informazio Sistemen Gestioa Felipe García  felipe.garcia@ehu.eus
Kontabilitate kontrola eta kreditu hornidura

Leire Carballés

leire.carballes@ehu.eus

Hitzarmenen gestioa Elena Erice elena.erice@ehu.eus
Deialdien kontrola eta jarraipena Anu Martínez anu.martinez@ehu.eus
Gestio administratibo zentrala

Maite Rodríguez

Mikel Pinedo

Joseba Urbieta

Carmen García

mariateresa.rodriguez@ehu.eus

miguel.pinedo@ehu.eus

josebaandoni.urbieta@ehu.eus

mariadelcarmen.garcia@ehu.eus

Arabako Campuseko ikerketan laguntzeko taldea

Iker Cantabrana

Javier López de Lacalle

Susana Sanz

Alberto García

iker.cantabrana@ehu.eus

javier.lopezdelacalle@ehu.eus

susana.sanz@ehu.eus

alberto.garcias@ehu.eus

Gipuzkoako Campuseko ikerketan laguntzeko taldea

Lierni Irure

Elena Adarraga

Cristina García

Amalía Fotinopulos

Nerea Casas

lierni.irure@ehu.eus

mariaelena.adarraga@ehu.eus

mariacristina.garcia@ehu.eus

amalia.fotinopulos@ehu.eus

nerea.casas@ehu.eus

Bilboko ikerketan laguntzeko taldea-Bilboko Ingeniaritza Eskola

Mikel Uria

Ane Arruza

Pilar Furones

mikel.uria@ehu.eus

anamaria.arruza@ehu.eus

pilar.furones@ehu.eus

Bilboko ikerketan laguntzeko taldea-Ekonomia eta Enpresa Fakultatea

Brenda Úbeda

Roberto de Miguel

brenda.ubeda@ehu.eus

roberto.demiguel@ehu.eus

Leioako Campuseko ikerketan laguntzeko taldea

Leire Idoiaga

Begoña Suárez

Cristina Castro

Ana Reboredo

leire.idoyaga@ehu.eus

mbegona.suarez@ehu.eus

cristina.castro@ehu.eus

ana.reboredo@ehu.eus

 

Informazio gehiago

Gehiago jakiteko:
Ikerketako Gestiorako Zuzendaritza
Sarriena Auzoa z/g, 48940 Leioa (Bizkaia)
Tfnoa.: 94 601 8008 (Deia dagokion teknikariari pasatuko zaio. Une horretan ezinezkoa bada, teknikaria harremanetan jarriko da deia egin duen pertsonarekin lehenbailehen. Hiru campusetako erabiltzaile orok erabil dezake 8008a)
Posta elektronikoa: gestioninvestigacion.dgi@ehu.eus