UPV/EHUko Campus arteko txapelketa

1. jardunaldia (2018/12/13)

Donostia, 2018ko abenduaren 13an

KIROLA PARTIDU ORDUA LEHIA SISTEMA LEKUA
GIZONEZKO SASKIBALOIA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
10:45
11:30
Triangularra
10´minutuko 2 denbora
Erlojua geldirik

Atlético SS Kiroldegia
Paseo de las Aves, 5

EMAKUMEZKO SASKIBALOIA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
12:15
13:00
13:45
Triangularra
10´minutuko 2 denbora
Erlojua geldirik
Atlético SS Kiroldegia
Paseo de las Aves, 5
GIZONEZKO ESKUBALOIA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
10:45
11:30
Triangularra
30´minutuko partidua
Yoldi Kiroldegia
Anoeta Pasealekua
EMAKUMEZKO ESKUBALOIA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
12:15
13:00
13:45
Triangularra
30´minutuko partidua
Yoldi Kiroldegia
Anoeta Pasealekua
GIZONEZKO 7ko ERRUGBIA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
10:30
11:00
Triangularra
7´minutuko 2 denbora
Anoeta miniestadioa
Anoeta Pasealekua
EMAKUMEZKO 7ko ERRUGBIA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
11:30
12:00
12:30
Triangularra
7´minutuko 2 denbora
Anoeta miniestadioa 
Anoeta Pasealekua
EMAKUMEZKO 7ko FUTBOLA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
10:45
11:30
Triangularra
30´minutuko partidua
Berio Futbol Zelaia
Berio Pasealekua 24
GIZONEZKO 7ko FUTBOLA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
10:45
11:30
Triangularra
30´minutuko partidua
Berio Futbol Zelaia
Berio Pasealekua 24
EMAKUMEZKO BINAKAKO TENISA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
11:00
12:00
9 jokoko set bateko partidua Atlético SS Kiroldegia
Paseo de las Aves, 5
XAKEA GI-BI-AR 10:00 Round - Robin sinplea
15 minutu jokalari bakoitzeko
Atlético SS Kiroldegia
Paseo de las Aves, 5
GIZONEZKO BINAKAKO FRONTENISA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:30
11:00
11:30
Triangularra
15 tantora
Carmelo Balda Udaleko Frontoia
Anoeta Pasalekua, 20
EMAKUMEZKO BINAKAKO FRONTENISA GI-AR (1) 10:00 Partidu bakarrekoa Carmelo Balda Udaleko Frontoia
Anoeta Pasalekua, 20

 

2. jardunaldia (2018/12/18)

Donostia, 2018ko abenduaren 18an

KIROLA PARTIDU ORDUA LEHIA SISTEMA LEKUA
GIZONEZKO 11ko FUTBOLA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
10:45
11:30
Triangularra
45´minutuko partidua
Berio Futbol Zelaia
Berio Pasealekua 24
GIZONEZKO ARETO FUTBOLA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
10:45
11:30
Triangularra
20´minutuko partidua
Erlojua geldirik
Yoldi Kiroldegia
Anoeta Pasealekua
EMAKUMEZKO ARETO FUTBOLA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
12:15
13:00
13:45
Triangularra
20´minutuko partidua
Erlojua geldirik
Yoldi Kiroldegia
Anoeta Pasealekua
GIZONEZKO BOLEIBOLA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
11:00
12:00
15 tantoko 5 setetako onenera Atlético SS Kiroldegia
Paseo de las Aves, 5
EMAKUMEZKO BOLEIBOLA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
11:00
12:00
15 tantoko 5 setetako onenera Atlético SS Kiroldegia
Paseo de las Aves, 5
GIZONEZKO MAHAI-TENISA GI-BI-AR 10:00 Guztiek guztien aurka. 11 puntuko 3 jokoetako onenera Atlético SS Kiroldegia
Paseo de las Aves, 5
GIZONEZKO PADELA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
11:00
12:00
9 jokoko set bateko partidua Atlético SS Kiroldegia
Paseo de las Aves, 5
EMAKUMEZKO PADELA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
11:00
12:00
9 jokoko set bateko partidua Atlético SS Kiroldegia
Paseo de las Aves, 5
GIZONEZKO BINAKAKO TENISA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
10:00
11:00
12:00
9 jokoko set bateko partidua Atlético SS Kiroldegia
Paseo de las Aves, 5
GIZONEZKO BINAKAKO ESKU-PILOTA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
11:30
12:00
12:30
Triangularra
12 tantora
Carmelo Balda Udaleko Frontoia
Anoeta Pasalekua, 20
GIZONEZKO BANAKAKO ESKU-PILOTA GI-BI (1)
AR-(Galtzaile 1)
AR-(Irabazle 1)
13:00
13:30
14:00
Triangularra
12 tantora
Carmelo Balda Udaleko Frontoia
Anoeta Pasalekua, 20

 

DYA: 943 46 46 22

En caso de lesión trasladar a:

  • QUIRÓN DONOSTIA
    Parque Alcolea nº7. 20012 San Sebastián
  • POLICLÍNICA GIPUZKOA
    Paseo Miramón nº 174. 20014 San Sebastián