PERTSONALA

KUDEAKETA-SAILA

Kargua Izena Telefonoa Posta elektronikoa
Ikerkuntzarako zerbitzu orokorren zuzendaria Maribel Arriortua 94 601 5050 maribel.arriortua@ehu.eus
SGIker zerbitzu burua Jose Manuel Nicolau 94 601 8016 josemanuel.nicolau@ehu.eus
SGIker koordinazioa eta planifikazioa Iñaki Echeverria

94 601 5050

688 673 680

inaki.echeverria@ehu.eus
Azpiegitura teknikaria Yolanda Etxebarria Larraz 94 601 2288 yolanda.echevarria@ehu.eus
Kalitate teknikaria Iñaki Gil 94 601 3539 inaki.gil@ehu.eus
Kalitate teknikaria Jon Etxeandia 94 601 3176 jon.etxeandia@ehu.eus
Zientziometria Unitateko Teknikaria Fátima Pastor Ruiz 94 601 5108 fatimaana.pastor@ehu.eus
Zientziometria Unitateko Teknikaria Maria Jose Rodríguez Tojo 94 601 3175 mariajose.rodriguez@ehu.eus
Administrari Laguntzailea Javier Bilbao 94 601 3541 franciscojavier.bilbaoe@ehu.eus
Administrari Laguntzailea Inmaculada Fernández 94 601 3538 minmaculada.fernandez@ehu.eus
Multimediako Teknikari Espezialista Jorge Navarro 94 601 2125 jorge.navarro@ehu.eus
Informatikako Teknikari Espezialista Alberto Prados 94 601 2204 alberto.prados@ehu.eus

 

ZIENTZIA-SAILA

  • Materialak eta Azalerak

Kargua Izena Telefonoa Posta elektronikoa
Polimeroen Analisia Zerbitzuko teknikaria Ana Martínez Amesti 943 018 498 ana.martinez@ehu.eus
Polimeroen Analisia Zerbitzuko teknikari espezialista Maite Miranda 943 018 498 teresa.miranda@ehu.eus
Laser Tresna Laborategi Bereziko Teknikaria Raúl Montero

94 601 5351

94 601 5386

raul.montero@ehu.eus
Geokronologia eta Geokimika Isotopikoko Teknikaria Maria Eugenia Sanchez Lorda

94 601 3576

94 601 5075

mariaeugenia.sanchez@ehu.eus

Geokronologia eta Geokimika Isotopikoko Teknikaria Javier Rodríguez Aller 94 601 3576 javier.rodrigueza@ehu.eus
Makroportaera - Mesoegitura - Nanoteknologia Zerbitzuko Teknikaria Loli Martín 94 301 7161 loli.martin@ehu.eus
Neurri Magnetikoko Teknikaria Iñaki Orue 94 601 5941 inaki.orue@ehu.eus
Neurri Magnetikoko Teknikaria (Gipuzkoako campusa) Mihail Ipatov 943 018 255 mihail.ipatov@ehu.eus
Mikroskopia Elektronikoa eta Materialen Mikroanalisia Zerbitzuko Teknikaria Sergio Fernández 94 601 5998 sergio.fernandez@ehu.eus
Mikroskopia Elektronikoa eta Materialen Mikroanalisia Zerbitzuko Teknikaria  

94 601 5106

94 601 8261

 
X-Izpiak: Molekulak eta Materialak Zerbitzuko Teknikaria Aitor Larrañaga

94 601 2599

94 601 3422

aitor.larranaga@ehu.eus
X-Izpiak: Molekulak eta Materialak Zerbitzuko Teknikaria Leire San Felices Mateos 94 601 3488 leire.sanfelices@ehu.eus
X-Izpiak: Harriak eta Mineralak Zerbitzuko Teknikaria Fco. Javier Sanguesa

94 601 3574

94 601 2599

franciscojavier.sanguesa@ehu.eus
X-Izpiak: XPS Maria Belén Sánchez Martínez de Ilarduya 946 01 8332 mbelen.sanchez@ehu.eus
Erresonantzia Magnetiko - Nuklearreko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Isabel Collado 94 601 5432 isabel.collado@ehu.eus
Erresonantzia Magnetiko - Nuklearreko Teknikaria(Gipuzkoako Campusa) José Ignacio Miranda 94 301 5257 ji.miranda@ehu.eus
Erresonantzia Magnetiko - Nuklearreko Teknikaria(Gipuzkoako Campusa) Iñaki Santos 94 301 5499 joseignacio.santosg@ehu.eus
  • Biomedikuntza eta Bioteknologia

Kargua Izena Telefonoa Posta elektronikoa
Animaliategiko Teknikaria(Arabako Campusa)

Estibaliz Sendino

94 501 3901

estibaliz.sendino@ehu.eus

Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Susana Marquinez 94 601 5644 susana.marquinez@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Gloria Lete 94 601 2821 gloria.lete@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Arantza Alejo 94 601 5804 mirenarantza.alejo@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Garbiñe Aspilche 94 601 2614 garbine.aspilche@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Ana Isabel Robredo 94 601 2614 anabel.robredo@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Teresa Fuentes de la Cuerda 94 601 5644 teresa.fuentes@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Juan Carlos de la Cruz Conde 94 601 2614 juancarlos.delacruz@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Gipuzkoako Campusa) Carlos Castillo Revilla  943 018 337  carlos.castillo@ehu.eus
Genomikako Teknikaria(Sekuentziazio eta Genotipo Azterketen Unitatea) Irati Miguel

94 601 2934

94 601 8301

irati.miguel@ehu.eus
Genomikako Teknikaria(Sekuentziazio eta Genotipo Azterketen Unitatea) Fernando Rendo

94 601 2934

94 601 8301

fernando.rendo@ehu.eus
Genomikako Teknikaria(Sekuentziazio eta Genotipo Azterketen Unitatea) Natalia Miguens

94 601 5172

natalia.miguens@ehu.eus
Genomikako Teknikaria (Gene Adierazpenen Unitatea) Irantzu Bernales

94 601 3497

94 601 2934

94 601 8301

irantzu.bernales@ehu.eus
DNA Bankuko Teknikaria Maite Álvarez 94 501 4492 maite.alvarez@ehu.eus
Mikroskopia Analitikoa eta Bereizmen Handikoa Biomedikuntzan Zerbitzuko Teknikaria Ricardo Andrade

94 601 5794

94 601 5793

94 601 3474

ricardo.andrade@ehu.eus
Mikroskopia Analitikoa eta Bereizmen Handikoa Biomedikuntzan Zerbitzuko Teknikaria Alejandro Díez

94 601 5793

94 601 5794

94 601 3474

alex.diez@ehu.eus
Laborategiaren teknikari espezialista,Mikroskopia Analitikoa eta Bereizmen Handikoa Biomedikuntzan Irene Fernández 94 601 5793 irene.fernandez@ehu.eus
Proteomikako Teknikaria Kerman Aloria

94 601 3278

94 601 5625

kerman.aloria@ehu.eus

 

  • Ingurumena

Kargua Izena Telefonoa Posta elektronikoa
Fitotroi eta Netutegiko Teknikaria Azucena González García 94 601 3536 azucena.gonzalez@ehu.eus
  • Berme teknologikoa

Kargua Izena Telefonoa Posta elektronikoa
Multiespektroskopia Akoplatuen Laborategi Bereziko Teknikaria(Raman) Alfredo Sarmiento 94 601 3533 alfredo.sarmiento@ehu.eus
Analisirako Zerbitzu Zentraleko Teknikaria(Arabako Campusa ) Mª Carmen Sampedro

94 501 4349

94 501 4350

mariacarmen.sampedro@ehu.eus
Analisirako Zerbitzu Zentraleko Teknikaria(Arabako Campusa ) Alicia Sánchez

94 501 3854

94 501 4349

alicia.sanchez@ehu.eus
Analisirako Zerbitzu Zentraleko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Juan Carlos Raposo

94 601 5443

94 601 5731

juancarlos.raposo@ehu.eus
Analisirako Zerbitzu Zentraleko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Beatriz Abad García 94 601 3197 beatriz.abad@ehu.eus
Analisirako Zerbitzu Zentraleko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Luis Bartolomé 94 601 3473 luis.bartolome@ehu.eus
Analisirako Zerbitzu Zentraleko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Patricia Navarro Villaverde 94 601 2722 patricia.navarro@ehu.eus
  • Zerbitzu komunak

Kargua Izena Telefonoa Posta elektronikoa
Ikerketari Aplikatutako Informatikako Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Eduardo Ogando 94 601 5022 edu.ogando@ehu.eus
Ikerketari Aplikatutako Informatikako Teknikaria(Gipuzkoako Campusa)   94 301 5312  

 

AHOLKULARI ZIENTIFIKOAK

Zerbitzu orokorra Aholkulari zientifikoa Posta elektronikoa
Animaliategia (Bizkaiko campusa) Ana Alonso ana.alonsovarona@ehu.eus
Animaliategia (Gipuzkoako Campusa) Gumersinda Alonso g.alonso@ehu.eus
Kalkulu zientifikoa

Jesús Ugalde

José Mª Mercero

jesus.ugalde@ehu.eus

jm.mercero@ehu.eus

Genomika Andone Estonba andone.estonba@ehu.eus
Genomika:DNA bankua Mª Angeles Martinez de Pancorbo marian.mdepancorbo@ehu.eus
Geokronologia y geokimika Isotopikoa Iñaki Gil Ibarguchi josei.gil@ehu.eus
Neurri magnetikoak (Bizkaiko campusa) Luis Lezama luis.lezama@ehu.eus
Neurri magnetikoak (Gipuzkoako campusa) Julián González julianmaria.gonzalez@ehu.eus
Makroportaera-Mesoegitura-Nanoteknologia Arantxa Eceiza arantxa.eceiza@ehu.eus
Mikroskopia analitikoa eta bereizmen handikoa Biomedikuntzan Juan Aréchaga juan.arechaga@ehu.eus
Mikroskopia analitikoa eta bereizmen handikoa Biomedikuntzan Jon Arluzea jon.arluzea@ehu.eus
Mikroskopia. Polimeroen analisia Agustín Etxeberria agustin.etxeberria@ehu.eus
Mikroskopia Materialak Mª Luisa Nó Sanchez maria.no@ehu.eus
Proteomika Jesús María Arizmendi jm.arizmendi@ehu.eus
X izpiak: Harriak eta mineralak(Bizkaiko campusa) Iñaki Yusta i.yusta@ehu.eus
X izpiak: Molekulak eta materialak (Bizkaiko campusa) Gotzon Madariaga gotzon.madariaga@ehu.eus
Erresonantzia-magnetica nuklearra (EMN) (Gipuzkoako campusa) Jesús Maria Aizpurua jesusmaria.aizpurua@ehu.eus
Arabako Analisirako Zerbitzu Zentrala Ramón Barrio r.barrio@ehu.eus
Fitrotona eta berotegia María Begoña González Moro mariabegona.gonzalez@ehu.eus
Erradioisotopoak Miguel Trueba miguel.trueba@ehu.eus