Ikerkuntzako Zerbitzu Orokorretako langileak

KUDEAKETA-SAILA

  Izena Telefonoa Posta elektronikoa
Zuzendaria

Itziar Alkorta Calvo

94 601 5050 itzi.alkorta@ehu.eus
SGIker zerbitzu burua Jose Manuel Nicolau 94 601 8016 josemanuel.nicolau@ehu.eus
Azpiegiturak  Iñaki Echeverria

94 601 5050

688 673 680

inaki.echeverria@ehu.eus
Yolanda Etxebarria Larraz 94 601 2288

yolanda.echevarria@ehu.eus

Kalitate eta berrikuntza Jose Carlos Gomez Alvaro 94 601 3539 josecarlos.gomez@ehu.eus
Jon Etxeandia

94 601 3176

jon.etxeandia@ehu.eus
Zientziometria Fátima Pastor Ruiz  94 601 5108 fatimaana.pastor@ehu.es
Maria Jose Rodríguez Tojo 94 601 3175 mariajose.rodriguez@ehu.eus
Informatika  Alberto Prados 94 601 2204 alberto.prados@ehu.eus
Administrazioa Javier Bilbao 94 601 3541 franciscojavier.bilbaoe@ehu.eus

 

ZIENTZIA-SAILA

  • Materialak eta Azalerak

  Izena Telefonoa Posta elektronikoa
Polimeroen Analisia Zerbitzuko teknikaria Ana Martínez Amesti 943 018 498 ana.martinez@ehu.eus
Polimeroen Analisia Zerbitzuko teknikari espezialista Maite Miranda 943 018 498 teresa.miranda@ehu.eus
Laser Tresna Laborategi Bereziko Teknikaria Raúl Montero

94 601 5351

94 601 3480

raul.montero@ehu.eus
Geokronologia eta Geokimika Isotopikoko Teknikaria Maria Eugenia Sanchez Lorda

94 601 3576

94 601 5075

mariaeugenia.sanchez@ehu.eus

Geokronologia eta Geokimika Isotopikoko Teknikaria Javier Rodríguez Aller 94 601 3576 javier.rodrigueza@ehu.eus
Makroportaera - Mesoegitura - Nanoteknologia Zerbitzuko Teknikaria Loli Martín 94 301 7161 loli.martin@ehu.eus
Neurri Magnetikoko Teknikaria Iñaki Orue

94 601 5941 

94 601 5733

(Plataforma)

inaki.orue@ehu.eus
Neurri Magnetikoko Teknikaria (Gipuzkoako campusa) Mihail Ipatov 943 018 255 mihail.ipatov@ehu.eus
Mikroskopia Elektronikoa eta Materialen Mikroanalisia Zerbitzuko Teknikaria Sergio Fernández 94 601 5998 sergio.fernandez@ehu.eus
Mikroskopia Elektronikoa eta Materialen Mikroanalisia Zerbitzuko Teknikaria Saioa Suárez

94 601 3480

saioa.suarez@ehu.eus

X-Izpiak: Molekulak eta Materialak Zerbitzuko Teknikaria Aitor Larrañaga

94 601 2599

(Plataforma)

94 601 3422

aitor.larranaga@ehu.eus
X-Izpiak: Molekulak eta Materialak Zerbitzuko Teknikaria Leire San Felices Mateos 94 601 3488 leire.sanfelices@ehu.eus
X-Izpiak: Harriak eta Mineralak Zerbitzuko Teknikaria Fco. Javier Sanguesa

94 601 3574

94 601 2599

franciscojavier.sanguesa@ehu.eus
X-Izpiak: XPS Maria Belén Sánchez Martínez de Ilarduya 946 01 8332 mbelen.sanchez@ehu.eus
Erresonantzia Magnetiko - Nuklearreko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Isabel Collado 94 601 5432 isabel.collado@ehu.eus
Erresonantzia Magnetiko - Nuklearreko Teknikaria(Gipuzkoako Campusa) José Ignacio Miranda 94 301 5257 ji.miranda@ehu.eus
Erresonantzia Magnetiko - Nuklearreko Teknikaria(Gipuzkoako Campusa) Iñaki Santos 94 301 5499 joseignacio.santosg@ehu.eus
  • Biomedikuntza eta Bioteknologia

  Izena Telefonoa Posta elektronikoa
Animaliategiko Teknikaria(Arabako Campusa)

Estibaliz Sendino

94 501 3901

estibaliz.sendino@ehu.eus

Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Susana Marquinez 94 601 5644 susana.marquinez@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Leire Ruiz Sancho 94 601 2821 leire.ruizs@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Arantza Alejo 94 601 5804 mirenarantza.alejo@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Garbiñe Aspilche 94 601 2614 garbine.aspilche@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Ana Isabel Robredo 94 601 2614 anabel.robredo@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Teresa Fuentes de la Cuerda 94 601 5644 teresa.fuentes@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Juan Carlos de la Cruz Conde 94 601 2614 juancarlos.delacruz@ehu.eus
Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Cristina Rodrigues da Graca  

anacristina.rodriguesd@ehu.eus

Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Guadalupe Quintana  

guadalupe.quintana@ehu.eus

Animaliategiko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Idoia Aurrekoetxea  

idoia.aurrekoetxea@ehu.eus

Animaliategiko Teknikaria(Gipuzkoako Campusa) Carlos Castillo Revilla  943 018 337  carlos.castillo@ehu.eus
Genomikako Teknikaria(Sekuentziazio eta Genotipo Azterketen Unitatea) Irati Miguel

94 601 2934

94 601 8301

irati.miguel@ehu.eus
Genomikako Teknikaria(Sekuentziazio eta Genotipo Azterketen Unitatea) Fernando Rendo

94 601 2934

94 601 8301

fernando.rendo@ehu.eus
Genomikako Teknikaria(Sekuentziazio eta Genotipo Azterketen Unitatea) Natalia Miguens

94 601 5172

natalia.miguens@ehu.eus
Genomikako Teknikaria (Gene Adierazpenen Unitatea) Irantzu Bernales

94 601 3497

94 601 8301

irantzu.bernales@ehu.eus
DNA Bankuko Teknikaria Maite Álvarez 94 501 4492 maite.alvarez@ehu.eus
Mikroskopia Analitikoa eta Bereizmen Handikoa Biomedikuntzan Zerbitzuko Teknikaria Ricardo Andrade

94 601 5793 (Medikuntza/Erizaintzako fakultatea)

94 601 5794 (María Goyri Eraikina)

94 601 3474 (María Goyri Eraikina)

ricardo.andrade@ehu.eus
Mikroskopia Analitikoa eta Bereizmen Handikoa Biomedikuntzan Zerbitzuko Teknikaria Alejandro Díez

94 601 5793 (Medikuntza/Erizaintzako fakultatea)

94 601 5794 (María Goyri Eraikina)

94 601 3474 (María Goyri Eraikina)

alex.diez@ehu.eus
Laborategiaren teknikari espezialista,Mikroskopia Analitikoa eta Bereizmen Handikoa Biomedikuntzan Irene Fernández 94 601 5654 irene.fernandez@ehu.eus
Proteomikako Teknikaria Kerman Aloria

94 601 3278

94 601 5625

kerman.aloria@ehu.eus

 

  • Ingurumena

  Izena Telefonoa Posta elektronikoa
Fitotroi eta Netutegiko Teknikaria Azucena González García

94 601 3536

(Plataforma)

azucena.gonzalez@ehu.eus
  • Berme teknologikoa

  Izena Telefonoa Posta elektronikoa
Multiespektroskopia Akoplatuen Laborategi Bereziko Teknikaria(Raman) Alfredo Sarmiento 94 601 3533 alfredo.sarmiento@ehu.eus
Analisirako Zerbitzu Zentraleko Teknikaria(Arabako Campusa ) Mª Carmen Sampedro

94 501 4349

94 501 4350

mariacarmen.sampedro@ehu.eus
Analisirako Zerbitzu Zentraleko Teknikaria(Arabako Campusa ) Alicia Sánchez

94 501 4349

alicia.sanchez@ehu.eus
Analisirako Zerbitzu Zentraleko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Juan Carlos Raposo

94 601 5443

94 601 5731 

(Plataforma)

juancarlos.raposo@ehu.eus
Analisirako Zerbitzu Zentraleko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Beatriz Abad García 94 601 3197 beatriz.abad@ehu.eus
Analisirako Zerbitzu Zentraleko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Luis Bartolomé 94 601 3473 luis.bartolome@ehu.eus
Analisirako Zerbitzu Zentraleko Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Patricia Navarro Villaverde 94 601 2722 patricia.navarro@ehu.eus
  • Zerbitzu komunak

  Izena Telefonoa Posta elektronikoa
Ikerketari Aplikatutako Informatikako Teknikaria(Bizkaiko Campusa) Luca Bergamini   luca.bergamini@ehu.eus
Ikerketari Aplikatutako Informatikako Teknikaria(Gipuzkoako Campusa) Joaquim Jornet 943 01 8554

joaquim.jornet@ehu.eus

 

AHOLKULARI ZIENTIFIKOAK

Zerbitzu orokorra Aholkulari zientifikoa Posta elektronikoa
Animaliategia (Bizkaiko campusa) Ana Alonso ana.alonsovarona@ehu.eus
Kalkulu Zientifikoa

Jesús Ugalde

José Mª Mercero

jesus.ugalde@ehu.eus

jm.mercero@ehu.eus

Genomika Ana Zubiaga ana.zubiaga@ehu.eus
Genomika: DNA bankua Mª Ángeles Martinez de Pancorbo marian.mdepancorbo@ehu.eus
Geokronologia y Geokimika isotopikoa Iñaki Gil Ibarguchi josei.gil@ehu.eus
Neurri magnetikoak (Bizkaiko campusa) Luis Lezama luis.lezama@ehu.eus
Neurri magnetikoak (Gipuzkoako campusa) Julián González julianmaria.gonzalez@ehu.eus
Makroportaera-Mesoegitura-Nanoteknologia Arantxa Eceiza arantxa.eceiza@ehu.eus
Mikroskopia analitikoa eta bereizmen handikoa Biomedikuntzan Jon Arluzea jon.arluzea@ehu.eus
Mikroskopia. Polimeroen analisia Agustín Etxeberria agustin.etxeberria@ehu.eus
Mikroskopia Materialak Mª Luisa Nó Sanchez maria.no@ehu.eus
Proteomika Jesús María Arizmendi jm.arizmendi@ehu.eus
X izpiak: Harriak eta mineralak(Bizkaiko campusa) Iñaki Yusta i.yusta@ehu.eus
X izpiak: Molekulak eta Materialak (Bizkaiko campusa) Gotzon Madariaga gotzon.madariaga@ehu.eus
Erresonantzia-magnetica nuklearra (EMN) (Arabako campusa) Javier Vicario javier.vicario@ehu.eus
Erresonantzia-magnetica nuklearra (EMN) (Gipuzkoako campusa) Jesús María Aizpurua jesusmaria.aizpurua@ehu.eus
Arabako Analisirako Zerbitzu Zentrala Ramón Barrio r.barrio@ehu.eus
Fitrotona eta berotegia María Begoña González Moro mariabegona.gonzalez@ehu.eus