EHUazoka: Unibertsitate Orientaziorako azoka

Zuzeneko informazio-saioak
2021eko urtarrilak 30

Unibertsitaterako sarbidea

SARBIDEA Ordua Hizkuntza
Unibertsitaterako sarbidea 9:00-10:30 Gaztelania
11:00-12:30 Euskara

 

Arteak eta Giza Zientziak

ARTE EDERREN FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Artea
  • Kultura Ondareen Kontserbazio eta Zaharberritzea
  • Sorkuntza eta Diseinua
9:00-10:30 Euskara
11:00-12:30 Gaztelania
LETREN FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Artearen Historia
  • Euskal Ikasketak
  • Filologia
  • Geografia eta Lurralde Antolakuntza*
  • Historia
  • Ingeles Ikasketak
  • Itzulpengintza eta Interpretazioa

* Gradu hau Gizarte eta Lege Zientzien arlokoa da.

11:00-12:30 Euskara
13:00-14:30 Gaztelania

 

Gizarte eta Lege Zientziak

HEZKUNTZA, FILOSOFIA ETA ANTROPOLOGIA FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Gizarte Antropologia
9:00-10:30 Euskara
11:00-12:30
Gaztelania
  • Haur Hezkuntza
9:00-10:30
11:00-12:30
Euskara
  • Lehen Hezkuntza
9:00-10:30
11:00-12:30
Euskara
  • Gizarte Hezkuntza
9:00-10:30 Gaztelania
11:00-12:30 Euskara
  • Filosofia*


* Gradu hau Arteak eta Giza Zientzien arlokoa da.

9:00-10:30 Gaztelania
11:00-12:30 Euskara
  • Pedagogia
9:00-10:30 Euskara
11:00-12:30 Gaztelania
HEZKUNTZA ETA KIROL FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Jarduera Fisikoaren eta Kirolaren Zientziak
9:00-10:30 Euskara
11:00-12:30 Gaztelania
  • Haur Hezkuntza
  • Lehen Hezkuntza
11:00-12:30 Euskara
ZUZENBIDE FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Kriminologia
  • Zuzenbidea
  • Gradu Bikoitza: Enpresen Administrazio eta Zuzendaritza + Zuzenbidea
11:00-12:30 Euskara
13:00-14:30 Gaztelania
EKONOMIA ETA ENPRESA FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Enpresen Administrazio eta Zuzendaritza
9:00-10:30
11:00-12:30
13:00-14:30
Gaztelania
9:00-10:30
11:00-12:30
13:00-14:30
Euskara
  • Ekonomia
  • Marketina
  • Negozioen Kudeaketa
  • Zerga Sistema eta Administrazio Publikoa
  • Double Bachelor’s degree in Business + Economics
  • Gradu Bikoitza: Enpresen Administrazio eta Zuzendaritza + Zuzenbidea
  • Gradu Bikoitza: Enpresen Administrazio eta Zuzendaritza + Kudeaketaren eta Informazio
    Sistemen Informatikaren Ingeniaritza
  • Gradu Bikoitza: Ingeniaritza Mekanikoa + Enpresen Administrazio eta Zuzendaritza
  • Gradu Bikoitza: Negozioen Kudeaketa + Lan Harreman eta Giza Baliabideak
11:00-12:30 Gaztelania
13:00-14:30 Euskara
GIZARTE ETA KOMUNIKAZIO ZIENTZIEN FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Ikus-entzunezko Komunikazioa
  • Kazetaritza
  • Publizitatea eta Harreman Publikoak
  • Gradu Bikoitza: Ikus-entzunezko Komunikazioa + Kazetaritza
  • Gradu Bikoitza: Kazetaritza + Publizitatea eta Harreman Publikoak
10:00-11:30 Gaztelania
12:00-13:30 Euskara
  • Politika Zientzia eta Kudeaketa Publikoa
  • Soziologia
  • Gradu Bikoitza: Politika Zientzia eta Kudeaketa Publikoa + Soziologia
10:00-11:30 Euskara
12:00-13:30 Gaztelania
LAN HARREMAN ETA GIZARTE LANGINTZA FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Lan Harremanak eta Giza Baliabideak
  • Gradu Bikoitza: Negozioen Kudeaketa + Lan Harremanak eta Giza Baliabideak 
9:00-10:30 Gaztelania
11:00-12:30 Euskara
  • Gizarte Langintza
11:00-12:30 Euskara
13:00-14:30 Gaztelania

 

Osasun Zientziak

PSIKOLOGIA FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Psikologia
11:00-12:30 Gaztelania
11:00-12:30 Euskara
MEDIKUNTZA ETA ERIZAINTZA FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Erizaintza
9:00-10:30 Gaztelania
11:00-12:30 Euskara
  • Fisioterapia 
  • Medikuntza
  • Odontologia
9:00-10:30 Euskara
13:00-14:30 Gaztelania
FARMAZIA FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Elikagaien Zientzia eta Teknologia*
  • Farmazia
  • Giza Nutrizioa eta Dietetika
  • Ingurumen Zientziak*
  • Gradu Bikoitza: Farmazia + Giza Nutrizioa eta Dietetika

* Gradu hau Zientzien arlokoa da.

9:00-10:30 Gaztelania
13:00-14:30 Euskara

 

Zientziak

KIMIKA FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Kimika
11:00-12:30 Euskara
11:00-12:30 Gaztelania
ZIENTZIA ETA TEKNOLOGIA FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Biokimika eta Biologia Molekularra
  • Biologia
  • Bioteknologia
  • Fisika
  • Geologia
  • Ingeniaritza Elektronikoa*
  • Ingeniaritza Kimikoa*
  • Kimika
  • Matematika
  • Gradu Bikoitza: Fisika + Ingeniaritza Elektronikoa

* Gradu hau Ingeniaritza Arkitekturaren arlokoa da.

9:00-10:30
11:00-12:30
13:00-14:30
Gaztelania
9:00-10:30
11:00-12:30
13:00-14:30
Euskara

 

Ingeniaritza eta Arkitektura

GIPUZKOAKO INGENIARITZA ESKOLA Ordua Hizkuntza
  • Arkitektura Teknikoa
  • Industria Elektronikaren eta Automatikaren Ingeniaritza
  • Ingeniaritza Elektrikoa
  • Ingeniaritza Mekanikoa
  • Ingeniaritza Zibila
  • Gradu Bikoitza: Ingeniaritza Mekanikoa + Industria Elektronikaren eta Automatikaren
    Ingeniaritza
9:00-10:30
11:00-12:30
13:00-14:30
Gaztelania
9:00-10:30
11:00-12:30
13:00-14:30
Euskara
  • Energia Berriztagarrien Ingeniaritza
9:00-10:30 Gaztelania
11:00-12:30 Euskara
ARKITEKTURA GOI ESKOLA TEKNIKOA Ordua Hizkuntza
  • Arkitekturaren Oinarriak
11:00-12:30  Euskara
13:00-14:30 Gaztelania
IMHKO INGENIARITZA DUALAREN UNIBERTSITATE ESKOLA Ordua Hizkuntza
  • Prozesu eta Produktu Berrikuntzan Ingeniaritzako Gradu Duala
9:00-10:30 Euskara
11:00-12:30 Gaztelania
13:00-14:30 Euskara
INFORMATIKA FAKULTATEA Ordua Hizkuntza
  • Adimen Artifiziala
  • Informatika Ingeniaritza
9:00-10:30 Euskara
11:00-12:30 Gaztelania
13:00-14:30 Euskara
VITORIA-GASTEIZKO INGENIARITZA ESKOLA Ordua Hizkuntza
  • Automobilgintzaren Ingeniaritza (Duala)
  • Industria Elektronikaren eta Automatikaren Ingeniaritza
  • Ingeniaritza Mekanikoa
  • Industria Kimikaren Ingeniaritza
  • Kudeaketaren eta Informazio Sistemen Informatikaren Ingeniaritza
  • Gradu Bikoitza: Enpresen Administrazio eta Zuzendaritza + Kudeaketaren eta Informazio
    Sistemen Informatikaren Ingeniaritza
  • Gradu Bikoitza: Ingeniaritza Mekanikoa + Enpresen Administrazio eta Zuzendaritza
11:00-12:30 Gaztelania
13:00-14:30 Euskara
BILBOKO INGENIARITZA ESKOLA Ordua Hizkuntza
  • Industria Antolakuntzaren Ingeniaritza
  • Industria Elektronikaren eta Automatikaren Ingeniaritza
  • Industria Teknologiaren Ingeniaritza
  • Ingeniaritza Elektrikoa
  • Ingeniaritza Mekanikoa
  • Ingeniaritza Zibila
  • Ingurumen Ingeniaritza
  • Itsasketa
  • Kudeaketaren eta Informazio Sistemen Informatikaren Ingeniaritza
  • Nautika eta Itsas Garraioa
  • Telekomunikazio Teknologiaren Ingeniaritza
9:00-10:30
11:00-12:30
Gaztelania
11:00-12:30
13:00-14:30
Euskara