Takdeko ordezkarien hauteskundeak 2013/14
Lehenengo argitaratze data: 2013/10/01
Urriaren 7tik 13ra arteko astean Ingeniaritzako Unibertsitate Eskolan taldeko ordezkarien hauteskundeak izango dira
TALDEKO ORDEZKARIEN HAUTESKUNDEAK 2013/2014 IKASTAROA
Titulazioa(k): | |
Maila: Taldea: |
|
Eguna eta ordua: | |
Hautagaiak | |
---|---|
1. | |
2. | |
3. | |
4. | |
5. | |
Botoen kopurua | |
Hautagaia 1: | |
Hautagaia 2: | |
Hautagaia 3: | |
Hautagaia 4: | |
Hautagaia 5: | |
Boto zuriak: | |
Abstentzioak: | |
Taldeko ordezkaria:
|
Sinadura:
|
Taldeko ordezkariordea:
|
Sinadura:
|
Irakaslea:
|
Sinadura:
|
Ordezkaria izango da boto gehiago lortu duen laguna eta botoen kopuruaren arabera bigarrena ordezkariordea izango da.
TALDEKO ORDEZKARIEN HAUTESKUNDEAK 2013/2014 IKASTAROA
Urriaren 7tik 13ra arteko astean Ingeniaritzako Unibertsitate Eskolan taldeko ordezkarien hauteskundeak izango dira, talde bakoitzean hurrengo taulan agertzen diren datan, orduan eta irakasgaian.
Taldeko ordezkaria izateko talde honetakoa, non hauteskundea egiten ari den, izan behar da, izan ere, maila handikoa. Iraupena ikasturte batekoa da, eta beraren funtzioak bukatuko dira hautatuta izan den ikastaroan bukatzean. Ordezkaria izango da boto gehiago lortu duen laguna eta botoen kopuruaren arabera bigarrena azpiordezkaria izango da.
Taldeko ordezkariek Unibertsitate ikaslearen estatutuan agertzen diren eskubideak eta betebeharrak dituzte; eta Kredituen errekonozitzeko eta transferitzeko arauan agertzen den moduan hautazko kredituak errekonozitzeko aukera dute, askoz jota 3 kreditu. Kreditu horiek errekonozitzeko Akademia Antolakuntzako Zuzendariordetzan egindako ekintzei buruzko txostena entregatu beharko dute
Taldeko ordezkariaren funtzioak: taldean eragina edo interesa orokorra duen edozer taldekideei komunikatzea, taldeko bozeramailea izatea eta dagokion organori taldeko kexak eta arazoak komunikatzea.
Titulación | Curso-grupo | Día y hora | Asignatura | Aula |
---|---|---|---|---|
I. Geomática y Topografía | 1º-01 | lunes 7 a las 11:00 | Cartografía | Lab. Cart. experimental |
1º-31 | Jueves 10 a las 10:00 | Cartografía | A.S.2 | |
2º-01 | miércoles 9 a las 8:00 | Métodos Topográficos | A. 213 | |
2º-31 | jueves 10 a las 8:00 | Métodos Topográficos | A. 214 | |
3º-01 | miércoles 9 a las 9:00 | Infraestructura de datos espaciales | A.206 | |
3º-31 | martes 8 a las 15:00 | Infraestructura de datos espaciales | A.207 | |
4º | lunes 7 a las 15:00 | Aplicaciones geomáticas | A.206 | |
I. Informática | 1º-01 | lunes 7 a las 11:00 | Principios de diseño de sistemas digitales | A.217 |
1º-31 | Lunes 7 a las 9:00 | Algebra | A.S.2 | |
2º | lunes 7 a las 10:00 | Arquitectura de computadores | A. 215 | |
3º | jueves 10 a las 12:00 | Análisis de y Diseño de sistemas de información | A.211 | |
4º | miércoles 9 a las 16:00 | Programación de autómatas | A. 211 | |
I. Mecánica, electrónica y química | 1º-01 | lunes 7 a las 10:00 | Expresión gráfica | A 101 |
1º-02 | lunes 7 a las 8:00 | Expresión gráfica | A.102 | |
1º-31 | viernes 11 a las 9:00 | Expresión gráfica | A.S.2 | |
2º-01 | martes 8 a las 9:00 | Ingeniería térmica | A.103 | |
2º-02 | lunes 7 a las 12:00 | Ingeniería térmica | A.104 | |
2º-31 | lunes 7 a las 11:00 | Ingeniería térmica | A.212 | |
4º | viernes 11 a las 12:00 | Organización de la producción | A.217 | |
I. Electricidad | 3º | jueves 10 a las 9:00 | Instalaciones de Baja y media tensión | A.106 |
I. Mecánica | 3º-01 | lunes 7 a las 10:00 | Elasticidad y resistencia de materiales | A.211 |
3º-31 | lunes 7 a las 11:00 | Elasticidad y resistencia de materiales | A.210 | |
I. Química | 3º | lunes 7 a las 9:00 | Química analítica | A.2.1 |
I. Electrónica | 3º | lunes 7 a las 8:00 | Electrónica analógica | A.107 |