Sailetako karguak

 

SAILA ZUZENDARIA IDAZKARIA
Landare Biologia eta Ekologia Javier José Loidi Arregui
ext 2451
javier.loidi@ehu.eus
Juan Antonio Campos Prieto
ext 2570
juanan.campos@ehu.eus
Biokimika eta Biologia Molekularra César Martín Plagaro
ext 8052-2481
cesar.martin@ehu.eus
Miren Josu Omaetxebarria Ibarra
ext 3383
mirenjosu.omaetxebarria@ehu.eus
Elektrizitatea eta Elektronika Josu Jugo Garcia 
ext 5367
josu.jugo@ehu.eus
Amparo Varona Fernández
ext 5540
amparo.varona@ehu.eus
Geologia Alejandro Cearreta Bilbao
ext 2637
alejandro.cearreta@ehu.eus
Maria Jesús Irabien Gulias
ext 5453
mariajesus.irabien@ehu.eus
Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
(Saileko Atala)
Igone Zabala Unzalu 
ext 2699 - 2912
igone.zabala@ehu.eus

Ines García Azkoaga
ext 3535
ines.garciaazkoaga@ehu.eus

Fisika Jesús Ibañez Medrano
ext 2597
j.ibanez@ehu.eus

Jesús Martínez Perdiguero
ext 5481
jesus.martinez@ehu.eus

Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animali Fisiologia Mikel Iriondo Orensanz
ext. 5298
m.iriondo@ehu.eus

Iñaki Urrutxurtu Gutierrez
ext. 8400
inaki.urrutxurtu@ehu.eus

 

Ingenieritza Kimikoa Roberto Aguado Zarraga
ext 5394
iks.zuzendaria@ehu.eus
roberto.aguado@ehu.eus
Rubén López Fonseca
ext 5985
iks.idazkaria@ehu.eus
ruben.lopez@ehu.eus
Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
(Saileko Atala)
Guillermo Quindós Andres
ext 2854, 3226
guillermo.quindos@ehu.eus
maite.orruno@ehu.eus​​​​​​

Ana Abad Díaz de Cerio
ext 5511
ana.abad@ehu.eus

Matematika

Antonio Vera Lopez
ext 2520
antonio.vera@ehu.eus

Domingo Ramírez Alzola
ext. 5463
txomin.ramirez@ehu.eus

Kimika Analitikoa

Olatz Zuloaga Zubieta
ext 3269
olatz.zuloaga@ehu.eus

Irantzu Martinez Arkarazo
ext 3291
irantzu.martinez@ehu.eus

Kimika Fisikoa José Luis Vilas Vilela
ext 5967
joseluis.vilas@ehu.eus
Leyre Pérez Álvarez
ext 2709
leyre.perez@ehu.eus
Kimika Ezorganikoa eta Organikoa Izaskun Gil de Muro Zabala
ext 5990

izaskun.gildemuro@ehu.eus

María Isabel Moreno Benítez
ext 5983
​​​​​
mariaisabel.moreno@ehu.eus

Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia Ana Isabel Puente Martínez
ext 5993
ana.puente@ehu.eus
Amaia Orbea del Rey
ext 2735
amaia.orbea@ehu.eus