w_comisiones_inicio

w_comisiones_estatutarias

Batzorde Iraunkorra

Burua

  • Ibon Sagastabeitia Buruaga

Idazkaria

  • Aresatz Usobiaga Epelde

Irakasle eta Ikertzaile Doktoreak

  • Alicia Alonso Izquierdo
  • Idoia García de Gurtubay Galligo
  • Concepción de la Rua Vaca
  • María Pilar González Marcos
  • Txomin Ramirez Alzola
  • Mª Jesús Irabien Gulias
  • Irantzu Martínez Arkarazo
  • Leyre Ormaetxea Butrón 
  • Javier Ereña Loizaga

Gainontzeko Irakasle eta Ikertzaileak

  • Verónica Torrano Moya

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • Urtzi Akesolo Muguruza
  • Mónica Lanchas González

Ikasleak

  • Julen Ansede Zuazola
  • Amaiur Atxa Zubero
  • Unax Unzueta Carreras

Gai Ekonomikoen Batzordea

Burua

  • Begoña Bazán Blau

Irakasleak

  • Maite Orruño Beltrán (Biologia)
  • Alicia Alonso Izquierdo (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • María Antonia Unanue Vivanco (Bioteknologia)
  • Irene Urcelay Olabarria (Fisika)
  • Néstor Vegas Tubia (Geologia)
  • Amparo Varona fernández (Ingeniaritza Electronikoa)
  • Mª Pilar González Marcos (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Patxi de la Hoz Méndez (Matematika)
  • Mª Isabel Moreno Benítez (Kimika)

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • Maike Adame Ortiz

Ikasleak

  • Izar Arronategi Mugeta
  • Araiz Arruti Arronategi

Elkartruke akademikoaren Batzordea

Koordinatzaile nagusia

  • Maren Ortiz Zarragoitia

Elkartruke koordinatzaileak

  • Maite Arroita Azkarate (Biologia)
  • Miren Josu Omaetxebarria Ibarra (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Sonia Alvarez Pérez (Bioteknologia)
  • Jon Urrestilla Urizabal (Fisika)
  • Luis Ángel Ortega Cuesta (Geologia)
  • Luis Javier Rodríguez Fuentes  (Ingeniaritza Elektronikoa)
  • Jose Luis Ayastuy Arizti (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Iker Malaina Celada (Matematika)
  • Leire Ruiz Rubio (Kimika)

Euskara Batzordea

Burua

  • Maren Ortiz Zarragoitia

Irakasleak

  • Joxerra Aihartza Azurtza (Biologia)
  • Izortze Santin Gómez (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Miren Josu Omaetxebarria Ibarra (Bioteknologia)
  • Andoni Lasheras Aransay (Fisika)
  • Martin Arriolabengoa Zubizarreta (Geologia)
  • Mikel Peñagarikano Badiola (Ingeniaritza Elektronikoa)
  • Haritz Altzibar Manterola (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Jone Uria Albizuri (Matematika)
  • Irantzu Martinez Arkarazo (Kimika)

Euskal Hizkunta eta Komunikazioa Saila

  • Sergio Monforte del Valle

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • Urtzi Akesolo Muguruza

Ikasleak

  • Julen Echeverria Leza
  • Urko Pagonabarraga Agorria

Antolakuntza Akademikorako, Ikasketen Konbalidaziorako eta Erreklamaziorako Batzordea

Buruak

  • Ibon Sagastabeitia Buruaga
  • Gabriel Alejandro López

Idazkaria

  • Aresatz Usobiaga Epelde

Irakasleak

  • Oihane Díaz de Cerio Arruabarrena (Biologia)
  • Miren Josu Omaetxebarria Ibarra (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Nerea Huarte Arrayago (Bioteknologia)
  • Idoia García de Gurtubay Galligo (Fisika)
  • Sonia García de Madinabeitia Martínez de Lizarduy (Geologia)
  • Luis Javier Rodríguez Fuentes (Ingeniaritza Electronikoa)
  • Miguel Ángel Gutiérrez Ortiz (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Iraide Mardones Pérez (Matematika)
  • Mª Isabel Moreno Benítez (Kimika)

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • Luis Javier Villameriel Navas

Ikasleak

  • Pello Bikandi Ortega
  • Beñat Albisu Villanueva

 

Kalitate Batzordea

Burua

  • Fernando Plazaola Muguruza (Dekanoa)

Idazkaria

  • María Asunción García Sánchez

Graduko koordinatzaileak

  • Iñigo Azua Pérez (Biologia)
  • Cesar Martin Plágaro (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Begoña González Moro (Bioteknologia)
  • José Miguel Campillo Robles (Fisika)
  • Javier Murelaga Bereicua (Geología)
  • Estibaliz Asua Iriarte (Ingeniaritza Elektronikoa)
  • Javier Ereña Loizaga (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Ana Mª Valle Martín (Matematika)
  • Eider Goikolea Nuñez (Kimika)

Irakasleak

  • Miren Karmele Urtiaga Greaves
  • Teresa Arbeloa Lopez

Masterren koordinatzaileen ordezkariak

  • Antonio Hernández Hernández
  • José Juan Blanco Pillado
  • Ana Gayubo Cazorla
  • Maren Ortiz Zarragoitia

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • Maike Adame Ortiz

Ikaslea

  • Marina Aguillo Urarte

Graduondoko Ikaslea

  • Mireia Sainz Menchón

Ikerkuntza Batzordea

Burua

  • Begoña Bazán Blau

Batzorkideak

  • Alberto Muñoz Rueda (Biologia)
  • Helena Ostolaza Echabe (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Maider Amutio Izaguirre (Bioteknologia) 
  • José Julián Esteban Guzmán (Geologia)
  • Jon Urrestilla Urizabal (Fisika)
  • Juan Mari Collantes Metola (Ingeniaritza Elektronikoa)
  • Gorka Elordi Foruria (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Leire Ruiz Rubio (Kimika)
  • Carlos Gorria Corres (Matematika)

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • María Isabel Collado González

Berdintasun Batzordea

Burua

  • Beñat Zaldibar Aramburu

Batzorkideak

  • Ana Isabel Puente Martínez (Biologia)
  • Oihana Terrones Urio (Biokimika eta Biologia Molekularra)
  • Ruth Lazkoz Sáez (Fisika)
  • Ainhoa Alonso Olazabal (Geologia)
  • Arantza Casillas Rubio (Ingeniaritza Elektronikoa)
  • Eva Epelde Bejarano (Ingeniaritza Kimikoa)
  • Antonio Veloso Fernández (Kimika)
  • Marta Macho Stadler (Matematika)

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • MªIsabel Collado González

Ikasleak

  • Andoni Ortuzar Eguino
  • Maddi Olaetxea Usabiaga

Berdintasun Batzordearen jarduerari buruzko informazio gehiago.

Hauteskunde Batzordea

Burua

  • Monika Ortueta Aldama

Idazkaria

  • Aresatz Usobiaga Epelde

IRI Iraunkorra

  • Irantzu Martinez Arkarazo

Gainontzeko Irakasle eta Ikertzaileak

  • Verónica Torrano Mora

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

  • Aitor Larrañaga Varga

Ikasleak

  • Andoni Ortuzar Eguino