home_cabecera

Menu Toggle site navigation

w_comisiones_grado

Gradu Ikasketen Batzordeak

Biologiako Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio koordinatzailea: Iñigo Azua Pérez
  • 1. mailako eta Tutoretza Planeko koordinatzailea: Urtzi Goiti Ugarte
  • 2. mailako koordinatzailea: Idoia Martín Guerrero
  • 3. mailako koordinatzailea: Usue Pérez López
  • 4. mailako koordinatzailea: Mikel Iriondo Orensanz (BE)
  • Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Aitor Laza Martínez
  • Praktiketako koordinatzailea: Maite Orruño Beltrán

Biokimika eta Biologia Molekularreko Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio koordinatzailea: César Martín Plágaro
  • 1. mailako koordinatzailea: Maier Lorizate Nogales
  • 2. mailako koordinatzailea: Jesús M. Arizmendi Bastarrika
  • 3. mailako koordinatzailea: Oihana Terrones Urio
  • 4. mailako koordinatzailea: Alicia Alonso Izquierdo
  • Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Ruth Montes Burgos
  • Tutoretza Planeko koordinatzailea: Juan Manuel González Mañas
  • Laborategiko Praktiketako koordinatzailea: Izortze Santin Gomez

Bioteknologiako Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazioko koordinatzailea: Begoña González Moro
  • 1. mailako koordinatzailea: Eider Bilbao Castellanos
  • 2. mailako koordinatzailea: Andoni Ramírez García
  • 3. mailako koordinatzailea: Gorka Elordi Foruria
  • 4. mailako eta Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Sonia Bañuelos Rodríguez
  • Tutoretza Planeko koordinatzailea: Begoña González Moro

Fisikako Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio koordinatzailea: José Miguel Campillo Robles
  • 1. mailako eta Laborategiko Praktiketako koordinatzailea: Hegoi Manzano Moro
  • 2. mailako koordinatzailea: Andoni Lasheras Aransay
  • 3. mailako koordinatzailea: Irene Urcelay Olabarria
  • 4. mailako eta Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Joanes Lizarraga Olano
  • Tutoretza Planeko koordinatzailea: Jesus Martínez Perdiguero

Geologiako Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio koordinatzailea: Arantxa Bodego Aldasoro
  • 1. mailako eta Tutoretza Planeko koordinatzailea: Ane García Artola
  • 2. mailako koordinatzailea: Jesús Uriarte Goti
  • 3. mailako koordinatzailea: Arantza Aranburu Artano
  • 4. mailako eta Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Juan Ignacio Baceta Caballero

Ingeniaritza Elektronikoko Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio koordinatzailea: Estibaliz Asua Uriarte
  • 1. mailako koordinatzailea: Amparo Varona Fernández
  • 2. mailako koordinatzailea: Nerea Otegi Urdanpilleta
  • 3. mailako koordinatzailea: María Victoria Martínez González
  • 4. mailako koordinatzailea: Iñigo Arredondo López de Guereñu
  • Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Inari Badillo Fernandez
  • Tutoretza Planeko koordinatzailea: Aitziber Anakabe Iturriaga
  • Laborategiko Praktiketako koordinatzailea: Luis Javier Rodríguez Fuentes
  • Kanpoko Praktieketako koordinatzailea: Santiago Alonso Quesada

Ingeniaritza Kimikoko Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio koordinatzailea: Javier Ereña Loizaga
  • 1. mailako koordinatzailea: Miriam Arabiourrutia Gallastegi
  • 2. mailako eta Tutoretza Planeko koordinatzailea: Asier Aranzabal Maiztegui
  • 3. mailako eta Kanpoko Praktiketako koordinatzailea: Eva Epelde Bejerano
  • 4. mailako eta Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Beñat Pereda Ayo

Matematikako Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio eta Tutoretza Planeko koordinatzailea: Ana María Valle Martín
  • 1. mailako koordinatzailea: Aingeru Fernández Bertolín
  • 2. mailako koordinatzailea: Leticia Hernando Rodríguez
  • 3. mailako koordinatzailea: Txomin Ramírez Alzola
  • 4. mailako eta Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Miren Agurtzane Amparan Larrabaster

Kimikako Gradu Ikasketen Batzordea

  • Titulazio eta Tutoretza Planeko koordinatzailea: Eider Goikolea Nuñez
  • 1. mailako koordinatzailea: Imanol Tellitu Cortazar
  • 2. mailako koordinatzailea: Garikoitz Beobide Pacheco
  • 3. mailako koordinatzailea: Mª Teresa Arbeloa López
  • 4. mailako eta Gradu Amaierako Lanen koordinatzailea: Nestor Etxebarria Loizate

Fisika eta Ingeniaritza Elektronikoko Gradu Bikoitzako Akademia Batzordea

  • Burua: José Miguel Campillo Robles (FIS)
  • Koordinatzailea: Estibaliz Asua Iriarte (IE)
  • Fisika Saileko ordezkaria: Javier Zúñiga Lagares
  • Fisika Saileko ordezkaria: Mª Rosario de la Fuente Lavín
  • Fisika Saileko ordezkaria: David Brizuela Cieza
  • Elektrizitatea eta Elektronika Saileko ordezkaria: Juan María Collantes Metola