Kanpoko praktiken arduradunak

  1. Araba
  2. Bizkaia
  3. Gipuzkoa

 

Araba

Farmazia Fakultatea
Encarnación Goikoetxea Osés
Kanpoko Praktiken Dekanordea
Tel.: 945 01 3008
e-posta: vicedecana.practicas.ff@ehu.eus

Letren Fakultatea
Maria Candelas Cabanillas Gonzalez
Praktika, Eleaniztasun eta Lektoretzetarako Dekanordea
Tel.: 945 01 3198
e-posta: practicas.fac.letras@ehu.eus

Ekonomia eta Enpresa Fakultatea (Gasteiz)
Miguel Angel Peña Cerezo
Enpresekiko Harremanen Arduraduna
Tel.: 945 01 4480
e-posta:  miguelangel.pena@ehu.eus

Lan Harreman eta Gizarte Langintza Fakultatea (Gasteiz)
Ixone Fernandez de Labastida
Curriculumeko Praktika eta Garapenerako Kooperazioko Dekanordea
Tel.: 94 501 4256 / 8254
e-posta: i.fernandezdelabastida@ehu.eus

Isabel Vazquez Arias
Borondatezko Praktiken eta Azpiegituren Dekanordea
Tel.: 94 601 3096
e-posta: isabel.vazquez@ehu.eus

Gasteizko Ingeniaritzako Unibertsitate Eskola
Jose Antonio Ramos Hernanz
Enpresekin Harremanetarako Zuzendariordea
Tel.: 945 01 3230
e-posta: subdir.relacempre.eui-vi@ehu.eus

Hezkuntza eta Kirol Fakultatea (Irakasleen Eskola)
Anabel Ugalde Gorostiza
Irakaslego, Practicumaren Arduraduna eta GRAL Antolakuntzarako Dekanordea
Tel.: 945 01 4178, 945 01 3279
e-posta:  anaisabel.ugalde@ehu.eus

Hezkuntza eta Kirol Fakultatea ( Jarduera Fisikoa eta Kirola)
Asier Oiarbide Goikoetxea
Praktiketako Programaren Arduraduna
Tel.: 945 01 3549
e-posta: asier.oiarbide@ehu.eus
 

Bizkaia

Ekonomia eta Enpresa Fakultatea (Elkano)
Pedro Melchor Flores Garcia
Ikasleen Gaietako eta Praktiketako  Dekanordea
Tel.: 946 01 4701
e-posta: pedro.flores@ehu.eus

Zuzenbide Fakultatea. Bizkaiko Atala
Leyre Hernandez Diaz
Praktiken Dekarnodea eta Euskera Arduraduna
Tel.: 946  01 2954
e-posta: leyre.hernandez@ehu.eus

Lan Harreman eta Gizarte Langintza Fakultatea (Leioa)
Isabel Vazquez Arias
Praktiketako eta Azpiegituretako Zuzendariordea
Tel.: 946 01 3096
e-posta: lh.praktikak@ehu.eus

Ekonomia eta Enpresa Fakultatea (Sarriko)
Izaskun Ipiñazar Petralanda
Praktiketako Dekanordea
Tel.: 946  01 3606, 946  01 3788
e-posta: gestor.practicas.fcee@ehu.eus

Zientzia eta Teknologia Fakultatea
Monika Ortueta Aldama
Komunikazio eta Gizarte Hedakuntzako Dekanordea
Tel.: 946  01 8014, 946  01 2673
e-posta: saecyt@ehu.eus; monika.ortueta@ehu.eus

Arte Ederren Fakultatea
Edurne González Ibáñez
Unibertsitate Hedapeneko Dekanordea
Tel.: 946  01 2995
e-posta: ecultural.bellasartes@ehu.eus

Gizarte eta Komunikazio Zientzien Fakultatea
Patxi Doblas Pozo
Lan-ezarpenerako Dekanordea
Tel.: 946  01 2298, 946  01 5202
e-posta: patxi.doblas@ehu.eus

Bilboko Ingeniaritza Eskola
Itziar Aranguiz Basterretxea
Enpresarekin Harremanetarako Zuzendariordea
Tel.: 946 01 4016
e-posta: itziar.aranguiz@ehu.eus

Bilboko Hezkuntza Fakultatea
Álvaro Antón Baranda
GRAL eta Practicum zuzendariordea
Tel.: 946 01 7506
Posta elektronikoa: bi-iue.practicum.zuzorde@ehu.eus

Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea (Medikuntza eta Odontologia)
Joseba Pineda Ortiz
Dekanoa
Tel.: 946 01 2769
e-posta: joseba.pineda@ehu.eus

Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea (Leioako Erizaintza)
Irrintzi Fernandez Ahedo
Kanpoko Praktiken eta Erizaintzako Dekanordea
Tel.: 946  01 2809
e-posta: irrintzi.fernandez@ehu.eus

 

Gipuzkoa

Gipuzkoako Ingeniaritza Eskola (Eibar)
Oihana Aristondo Etxeberria
Kanpo Harremanetarako Zuzendariordea
Tel.: 943 03 3012
e-posta: ei-iitue.praktikak.kudeatzailea@ehu.eus

Psikologia Fakultatea
Andone Sistiaga Redondo
Graduondo eta kanpoko Praktiken Arloko Dekanordea
Tel.: 943 01 8382
e-posta: andone.sistiaga@ehu.eus

Gipuzkoako Ingeniaritza Eskola (Donostia)
Faustino Mujika Garitano
Kanpo Harremanetarako Zuzendariordea
Tel.: 943 01 7271
e-posta: centrodecarreras.ep-ss@ehu.eus

Zuzenbide Fakultatea
Leyre Hernandez Diaz
Praktiketako Dekanordea
Tel.: 946 01 2954
e-posta: leyre.hernandez@ehu.eus

Informatika Fakultatea
Itziar Irigoyen Garbizu
Kanpo Harremanetako eta Ikerkuntzako Dekanordea
Tel.: 943 01 5144
e-posta: informatica.internacional@ehu.eus

Arkitektura G.E.T.
Izaskun Aseguinolaza Braga
Euskara, Kultura eta Ikasleen Harremanetarako Zuzendariordea
Tel.: 943 01 8426
e-posta: izaskun.aseguinolaza@ehu.eus

Kimika Zientzien Fakultatea
Miren Ostra Beldarrain
Idazkaria
Tel.: 943 01 5418
e-posta: miren.ostra@ehu.eus

Ekonomia eta Enpresa Fakultatea (Donostia)
Itziar Azkue Irigoyen
Praktiken,  Enpresa Harremanen eta Euskararen  Arloko Dekanordea
Tel.: 943 01 5767
e-posta:bidelan@ehu.eus

Medikuntza eta Erizaintza Fakultatea (Donostiako Erizaintza)
Nerea Liceaga Otazu
Ataleko Kanpoko Praktiken Dekanordea
Tel.: 943 01 8000 - 7334
e-posta: nerea.liceaga@ehu.eus

Medikuntza eta Erizaintza Fakultatearen Donostiako Irakasgunea
Joseba Landa Maya
Donostiako Irakasguneko Dekanorde Koordinatzailea
Tel.: 943 018 000 - 7316
e-posta: josejulian.landa@ehu.eus
josejulian.landamaya@osakidetza.net

Hezkuntza, Filosofia eta Antropologia Fakultatea (Filosofia eta Hezkuntza Zientziak)
Margaret Bullen
Practicum Dekanordea
Tel.: 943 01 5496
e-posta: hefa.practicum@ehu.eus

Hezkuntza, Filosofia eta Antropologia Fakultatea (Irakasleen Eskola)
Ana Gandara Sorarrain
Practicum Dekanordea
Tel.: 943 01 8450
e-posta: hefa.practicum2@ehu.eus