- Hautaprobak:
- 2015/2018
- Deialdiaren data:
- 2018/03/22
- Deialdiaren ordena:
- 476
- Saila:
- Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazio
- Poltsa-mota:
- Osagarria
- Zerrendan sartzeko titulazio espezifikoak:
- Ez dagokio
- Zerrendan sartzeko baldintza bereziak:
- Ez dagokio
Behin betiko zerrendaren ebazpena
Egun ez dago informaziorik
Behin betiko zerrenda
Datu pertsonalak | Campusa * | Irakaskuntza * | Egiaztagiriak | Eguneratzeko eskaera | DB | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
EUSKARA | INGELESA | FRANTSESA | |||||
* GZ - Gaztelania; EU - Euskara; FR - Frantsesa; IN - Ingelesa | |||||||
* AO - Araba Osoa; AP - Araba Partziala; GC - Gipuzkoa Osoa; GP - Gipuzkoa Partziala; BC - Bizkaia Osoa; BP - Bizkaia Partziala | |||||||
ALBERT LLACER MARIA MERCEDES | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | Bai | |||
ALDEKOA DIEZ ANA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
ALONSO ALCONADA SORAYA | AO. AP. | GZ EU IN | Ez | ||||
ALONSO ESTEVEZ TANIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | Ez | |||
ALVAREZ ASTABURUAGA ROSA ARANZAZU | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
ALVES CASTRO MARIA ANGELES | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
ANTXUSTEGI-ETXARTE ARANAGA MAIALEN | AO. AP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
ARANA IRAOLA ESTIBALIZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
AROCENA EGAÑA MIREN ELIZABET | AO. AP. GO. GP. | GZ EU IN | Bai | ||||
ARRATIBEL IRAZUSTA IZASKUN | AO. AP. | GZ EU IN | Ez | ||||
ASIN TORNOS GABRIELA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
AZCARAY GARAY AGURTZANE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
BABIANO LOPEZ DE SABANDO MIKEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU | Bai | ||||
BALZA TARDAGUILA IRENE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | Bai | |||
BARBERAN RECALDE MARIA TANIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
BASOA CASADO OIHANE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
BASTERRECHEA LOZANO MARIA | AO. GO. BO. | GZ EU IN | Bai | ||||
BERRO URRIZELKI ANE | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
Bilbao-Goyoaga Arenas Ana Maria | BO. | GZ EU IN | Bai | ||||
CALZADA LIZARRAGA ASIER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU FR IN | Ez | ||||
CASADO BLANCO YESSIKA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | Ez | |||
CHAPARRO SAINZ ANGEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
DANIEL MAJA KATARZYNA | AO. AP. | GZ IN | Ez | ||||
DE LA CRUZ PAVIA IRENE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Bai | ||||
DIAZ PULIDO LUIS FLORENCIO | AO. AP. | GZ IN | Bai | ||||
DIEZ GUIRAL UXUE | AP. GO. GP. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
ELEJALDE SAENZ AITZIBER | AO. AP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
FERNANDEZ MENICUCCI AMAYA | AO. AP. BO. | GZ IN | Bai | ||||
FERNANDEZ VICENTE OLGA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Bai | ||||
GARCIA DEL REAL MARCO ISABEL | AO. AP. GO. GP. | GZ IN | Ez | ||||
GARCIA RUIZ MAITE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
GASCON VENTA ITZIAR | AP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
GASPAR GARCIA BELEN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
GIL IBAÑEZ IDOIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ FR | Ez | ||||
GOMEZ BLAZQUEZ CRISTINA | BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
GOMEZ LACABEX ESTHER | AO. AP. | GZ IN | Ez | ||||
GOMEZ SAINZ EIDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
GONZALEZ GARCIA ARGIÑE | AO. BO. | GZ FR IN | Ez | ||||
GUTIERREZ MANGADO MARIA JUNCAL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
Hidalgo Gordo Maria de los Angeles | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
IBARRA GARCIA LEIRE | AO. AP. GO. GP. | GZ EU IN | Ez | ||||
IMAZ AGUIRRE AINARA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
IPARRAGUIRRE RODRIGUEZ IZASKUN | GP. | GZ EU IN | Ez | ||||
IRAOLA AZPIROZ MAIALEN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
IRAVEDRA LOPEZ MARTA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Bai | ||||
JAKA GOMEZ EDURNE | AO. AP. GO. GP. | GZ EU IN | Ez | ||||
JORGE FERNANDEZ CARLOS | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Bai | ||||
JORGE FERNANDEZ RICHARD | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Bai | ||||
KOPINSKA MARTA | AO. GO. BO. | GZ EU IN | Bai | ||||
KORTAZAR BILLELABEITIA PAULO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
Krajewska Dorota Urszula | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
LASHERAS BALDUZ JESUS ANGEL | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ | Ez | ||||
LEFERMAN BRYAN JOHN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Bai | ||||
LOIDI LABANDIBAR UDANE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez du egiaztatu frantsesa dakiela | Ez | |||
LOPEZ AGUIRRE SOLEDAD | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
LOPEZ DEL CORRAL SAINZ-EZQUERRA MARIA | AO. AP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
LOPEZ SANCIO SERGIO | AO. AP. GO. BO. | GZ IN | Ez | ||||
Martinez Adrian Maria | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
MARTINEZ DE LA HIDALGA MALLA GILLEN | AO. AP. GO. GP. | GZ EU IN | Ez | ||||
MARTINEZ GUTIERREZ NEREA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
MARTINEZ SOBRINO ALEJANDRO | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
MATEOS AMILIBIA LIDE | AO. AP. | GZ EU IN | Ez | ||||
MERINO VILLAR JON ANDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
MILLA MELERO RUTH | AO. GO. BO. | GZ IN | Bai | ||||
MONREAL ZARRAONANDIA HARITZ | AO. GO. BO. | GZ EU IN | Ez | ||||
MONTERO GILETE RAUL | AO. BO. | GZ IN | Ez | ||||
MUGURUZA ASEGUINOLAZA BEÑAT | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
ORCASITAS VICANDI MARIA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
OTEGUI ARAMBURU MARIA ICIAR | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
PALENZUELA RODRIGO DIANA | AO. AP. GO. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
PARRON POLO ADORACION | GP. | GZ EU IN | Ez | ||||
PASCUAL ARIZ ANDER | AP. GP. | GZ EU IN | Ez | ||||
PERALES FERNANDEZ DE GAMBOA ANDREA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
RAMOS GOMEZ JOSE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
RODRIGO LOPEZ LAURA | AO. AP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
RODRIGUEZ ALVAREZ ANDREA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
RODRIGUEZ LLAMAZARES ALBA | AO. GO. GP. BO. | GZ EU IN | Ez | ||||
ROMAN ETXEBARRIETA GORKA | AO. GO. BO. | GZ EU IN | Bai | ||||
ROMASANTA GONZALEZ MARIA ANGELES | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Bai | ||||
SAINZ DE LA MAZA ALDAY EIDER | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
SALABERRI IZKO IKER | AO. AP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
SANCHEZ RUIZ NAGORE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ IN | Ez du egiaztatu euskara dakiela | Ez | |||
SIMEON AMUCHASTEGUI ESTIBALIZ | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Bai | ||||
SUSPERREGUI MUGICA MADDI | AO. AP. GO. GP. | GZ IN | Ez | ||||
TALAVERA BURGOS IRAIDE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
UNDA GARCIA NEREA LAURA | AP. | GZ IN | Ez | ||||
UNIBASO LOPEZ MAITE | AO. AP. BO. BP. | GZ IN | Ez | ||||
VAN DER WORP KARIN | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
VELA PLO LAURA | AO. AP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
VILLABONA PERURENA NEREA | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
VILLARREAL OLAIZOLA IZASKUN | AO. GO. | GZ EU IN | Ez | ||||
YERA SANTOS LEIRE | AO. AP. GO. GP. BO. BP. | GZ EU IN | Ez | ||||
ZIMNUKHOVA SVETLANA | AO. AP. GO. GP. | GZ EU IN | Ez |
Baztertutako lehiakideen behin betiko zerrenda
Ez dago baztertutako lehiakiderik behin betiko zerrendan