Ezgaitasunak dituzten Pertsonentzako Zerbitzuko Pertsonala

 

Langilez zerrenda

Kargua Izena Posta elektronikoa Telefonoa

Ikasleen Zuzendaria

Arantxa Martínez Balmaseda

ikasle-zuzendaritza@ehu.eus

943 017 111

ARABA

Orientazio Teknikaria

Natalia Ortiz Blasco

natalia.ortiz@ehu.eus

945 014 343

Hezkuntzarako Laguntza Teknikari Espezialista

Eduardo Garcia German

eduardo.garcia@ehu.eus

945 014 283

BIZKAIA  

Orientazio Teknikaria

Kepa González Antona

kepa.gonzalez@ehu.eus

946 012 258

Zeinu Hizkuntzako Interpretazio Teknikaria

Naia Ajuriagogeaskoa Garmendia

naia.ajuriagogeaskoa@ehu.eus

94 601 7923

Hezkuntzarako Laguntzako Teknikari Espezialista

Pilar Acha Urquijo

mariapilar.acha@ehu.eus

946 018 041

Hezkuntzarako Laguntzako Teknikari Espezialista

Aitziber Arregui

aitziber.arregui@ehu.eus 

946 013 643

Hezkuntzarako Laguntzako Teknikari Espezialista

Garbiñe Vilar Elosu

mirengarbine.vilar@ehu.eus

946 013 082

946 017 111

GIPUZKOA  

Ezgaitasun Teknikari Arduraduna

Ane Amondarain Rodriguez

ane.amondarain@ehu.eus

943 018 137

Orientazio Teknikaria

Mamen López Lizarralde

mamen.lopez@ehu.eus

943 015 184

Administrazio Laguntzailea

Beatriz Espada Bandera

beatriz.espada@ehu.eus

943 015 183

Hezkuntzarako Laguntzako Teknikari Espezialista

Edurne Nieto Bombin

mirenedurne.nieto@ehu.eus

943 018 138

Zeinu Hizkuntzako Interpretazio Teknikaria

Maitane Galbete Martínez de Albeniz

maitane.galbete@ehu.eus

943 018 375