Menua Webgunearen menua ireki/itxi

Breadcrumb

TESIS-EN-DEPOSITO-2021-2parte

Gordailuan dauden tesiak

Tesia ikusi nahi duten doktoreek posta bidali beharko dute hurrengo helbidera: doctorado@ehu.eus

2022. urtea

  • Ikaslea: EIDER ARANA REY
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendariak: María Noelia Andollo Victoriano eta Tatiana Suárez Cortés
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-28
    Amaierako data: 2022-12-14

  • Ikaslea: IÑIGO TERREN MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Olatz Zenarruzabeitia Belaustegui eta Fco. Borrego Rabasco
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-24
    Amaierako data: 2022-12-12

  • Ikaslea: ASIER FERNÁNDEZ VALDIVIELSO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendaria: Luis Norberto López de Lacalle Marcaide
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-24
    Amaierako data: 2022-12-12

  • Ikaslea: BEATRIZ NAVARRO SANTOS
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Nerea Subirán Ciudad eta Itziar Urizar Arenaza
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-24
    Amaierako data: 2022-12-12

  • Ikaslea: GABRIEL SOARES GUERRA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendaria: Nicola A. G. Abrescia
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-21
    Amaierako data: 2022-12-07

  • Ikaslea: UNAI ATUTXA BARRENETXEA
    Doktorego Programa: Hizkuntzaren Azterketa eta Prozesamendua
    Saila: Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika
    Zuzendariak: María Aránzazu Díaz de Ilarraza Sánchez eta Mikel Iruskieta Quintian
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-21
    Amaierako data: 2022-12-07

  • Ikaslea: SONIA PÉREZ NIEVES
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendariak: María Elena Olabarri Fernández eta María Flora Marín Murillo
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-16
    Amaierako data: 2022-12-02

  • Ikaslea: M. IDOIA GALÁN SILVO
    Doktorego Programa: Ikasketa Feministak eta Generokoak
    Saila: Balioen Filosofia eta Gizarte Antropologia
    Zuzendariak: María Luz Esteban Galarza eta Margaret Louise Bullen
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-16
    Amaierako data: 2022-12-02

  • Ikaslea: IÑIGO RAMÓN GOROSTIZA HORMAECHE
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: José Luis Pedraz Muñoz eta Javier Mar Medina
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-16
    Amaierako data: 2022-12-02

  • Ikaslea: IÑAKI ARRAMBIDE GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Energia Elektrikoko Sistemak
    Saila: Ingeniaritza Elektrikoa
    Zuzendariak: Itziar Zubia Olaskoaga eta Ander Madariaga Alvárez
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-15
    Amaierako data: 2022-12-01

  • Ikaslea: IBONE OLEAGA RAPP
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Fco. Javier Campa López eta Juan José Zulaica Muniain
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-15
    Amaierako data: 2022-12-01

  • Ikaslea: ANDER CENTENO PEDRAZO
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: Pablo Ortiz Urraca eta Zoraida Freixa Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-15
    Amaierako data: 2022-12-01

  • Ikaslea: LUCÍA CAMINO DÍEZ GUTIERREZ
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Luis Javier Rodríguez Barrón eta María Blanca Chávarri Hueda
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-15
    Amaierako data: 2022-12-01

  • Ikaslea: UNAI ALDUNTZIN EGIZURAIN
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularr
    Zuzendaria: Ugo Mayor Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-14
    Amaierako data: 2022-11-30

  • Ikaslea: MAIDER BELDARRAIN CALDERÓN
    Doktorego Programa: POndare Arkitektonikoa, Zibila, Urbanistikoa eta Eraikuntzen Birgaitzea
    Saila: Arkitektura
    Zuzendariak: Lauren Etxepare Igiñiz eta Ana Azpiri Albistegui
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-11
    Amaierako data: 2022-11-28

  • Ikaslea: JORGE HERNÁNDEZ BERNAL
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Aplikatua
    Zuzendariak: Agustín M. Sánchez Lavega eta M. Teresa del Río Gaztelurrutia
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-11
    Amaierako data: 2022-11-28

  • Ikaslea: FRANCESCO BELLI
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Fisika Aplikatua
    Zuzendaria: Ion Errea López
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-11
    Amaierako data: 2022-11-28

  • Ikaslea: XABIER MONASTERIO CUENCA
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Susana Gil Orozko eta Iraia Bidaurrazaga López de Letona
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-11
    Amaierako data: 2022-11-28

  • Ikaslea: JON ANDER CLEMENTE MOMOITIO
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Geologia
    Zuzendariak: Jesús Angel Uriarte Goti eta Tomás Morales Juberías
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-11
    Amaierako data: 2022-11-28

  • Ikaslea: ALBERTO SALCEDO FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: Juan Andrés Crego Román eta Cristina Miranda de Almeida de Barros
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-11
    Amaierako data: 2022-11-28

  • Ikaslea: ELENA LÓPEZ BERNABÉ
    Doktorego Programa: Ekonomia: Ekonomia Analisirako Tresnak
    Saila: Analisi Ekonomikoa
    Zuzendariak: Ibon Galarraga Gallastegui eta Pedro Linares LLamas
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-10
    Amaierako data: 2022-11-28

  • Ikaslea: MAIDER UGALDE ARBIZU
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: Eider San Sebastián Larzabal eta Santiago Gómez Ruiz
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-10
    Amaierako data: 2022-11-28

  • Ikaslea: ORHI BARROSO GOMILA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Ugo Mayor Martínez eta María Rosa Barrio Olano
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-10
    Amaierako data: 2022-11-28

  • Ikaslea: RAQUEL OLMO JUSTE
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: M. Aránzazu Eceiza Mendiguren eta Nagore Gabilondo López
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-10
    Amaierako data: 2022-11-28

  • Ikaslea: KARINA ASHURBEKOVA
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Mato Knez
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-10
    Amaierako data: 2022-11-28

  • Ikaslea: ALBERTO ENRIQUE CUESTA HERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Iñaki Lasagabaster Herrarte eta Jon Mirena Landa Gorostiza
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-10
    Amaierako data: 2022-11-28

  • Ikaslea: ALESSANDRO SILVESTRI
    Doktorego Programa: Ekonomia: Ekonomia Analisirako Tresnak
    Saila: Analisi Ekonomikoa
    Zuzendariak: Alberto Ansuategi Cobo eta Sebastien Foudi
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-09
    Amaierako data: 2022-11-25

  • Ikaslea: SARA BERTUZZI
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa eta Ez-Organikoa
    Zuzendaria: Jesús Jiménez Barbero eta Cristina Airoldi
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-09
    Amaierako data: 2022-11-25

  • Ikaslea: MABEL MORALES OTERO
    Doktorego Programa: Ekonomia: Ekonomia Analisirako Tresnak
    Saila: Metodo Kuantitatiboak
    Zuzendaria: Vicente Alfredo Núñez Antón
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-08
    Amaierako data: 2022-11-24

  • Ikaslea: BELÉN INGUANZO LORENZO
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Analisi Ekonomikoa
    Zuzendariak: Susan Orbe Mandaluniz eta M. José Gutierrez Huerta
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-08
    Amaierako data: 2022-11-24

  • Ikaslea: OKSANA IURKEVICH
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Mato Knez
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-08
    Amaierako data: 2022-11-24

  • Ikaslea: UNAI GANGOITI GURTUBAY
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Margarita Marcos Muñoz eta Aintzane Armentia Díaz de Tuesta
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-07
    Amaierako data: 2022-11-23

  • Ikaslea: RICARDO RAMA EIROA
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Rubén Miguel Ochoa de Zuazola eta Kostyantyn Gusliyenko
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-03
    Amaierako data: 2022-11-21

  • Ikaslea: JUAN CARLOS RUMBERO SÁNCHEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: Joaquin Jose Pac Ferrer eta Pedro Miguel Ruiz López
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-03
    Amaierako data: 2022-11-21

  • Ikaslea: MARÍA ARAMBURU GIL
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Artearen eta Musikaren Historia
    Zuzendariak: Ignacio Díaz Balerdi eta Carlos Trigueros Mori
    Gordailuan utzitako data: 2022-11-02
    Amaierako data: 2022-11-18

  • Ikaslea: NAIARA PIKATZA GORROTXATEGI
    Doktorego Programa: Proiektuen Ingeniaritza
    Saila: Enpresen Antolakuntza
    Zuzendariak: Rosa María Río Belver eta Izaskun Álvarez Meaza
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-31
    Amaierako data: 2022-11-16

  • Ikaslea: IRENE DURÁ ESTEVE
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Juan Manuel Encinas Perez eta José Ramón Pineda Martí
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-31
    Amaierako data: 2022-11-16

  • Ikaslea: JONE IBÁÑEZ PÉREZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza eta Kirurgia Espezialitateak
    Zuzendariak: José Roberto Matorras Weinig eta Juan Manuel Falcón Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-31
    Amaierako data: 2022-11-16

  • Ikaslea: IRENE RUIZ ORTÍZ
    Doktorego Programa: Kimika Teorikoa eta Modelizazio Konputazionala
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Raúl Pérez Jiménez eta David de Sancho Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-28
    Amaierako data: 2022-11-14

  • Ikaslea: IRENE LAFUENTE IBÁÑEZ DE MENDOZA
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Estomatologia II
    Zuzendariak: José Manuel Aguirre Urizar eta Xabier Marichalar Mendia
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-27
    Amaierako data: 2022-11-14

  • Ikaslea: MARÍA JOSEFA CASTILLO PASCUAL
    Doktorego Programa: Antzinate Zientziak
    Saila: Ikasketa Klasikoak
    Zuzendariak: Juan Santos Yanguas eta María Estíbaliz Ortiz de Urbina Alava
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-26
    Amaierako data: 2022-11-11

  • Ikaslea: JULEN ORBEGOZO TERRADILLOS
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendariak: Ainara Larrondo Ureta eta Jordi Morales Gras
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-26
    Amaierako data: 2022-11-11

  • Ikaslea: FABÍAN WENZEL
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: José Ramón Leiza Recondo eta Miren Aguirre Arrese
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-26
    Amaierako data: 2022-11-11

  • Ikaslea: EKHI ROTETA OTAEGI
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
    Zuzendariak: Askoa Ibisate González de Matauco eta Aitor Bastarrica Izaguirre
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-25
    Amaierako data: 2022-11-10

  • Ikaslea: MARÍA AURREKOETXEA TOTORIKAGUENA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Luis Norberto López de Lacalle Marcaide eta Iñigo Llanos González de Durana
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-25
    Amaierako data: 2022-11-10

  • Ikaslea: CRISTIAN MARIO NAPOLE
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Óscar Barambones Caramazana eta Isidro Calvo Gordillo
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-23
    Amaierako data: 2022-11-08

  • Ikaslea: LAURA SANCHO MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Giza Eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Zibila
    Zuzendaria: Gorka Horacio Galicia Aizpurua
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-21
    Amaierako data: 2022-11-07

  • Ikaslea: MAITENA ARAKISTAIN ARRIOLA
    Doktorego Programa: Giza Eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Enpresa Zuzenbidea eta Zuzenbide Zibila
    Zuzendariak: Jacinto Gil Rodríguez eta Leire Imaz Zubiaur
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-21
    Amaierako data: 2022-11-07

  • Ikaslea: KATHERINE FRASER
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Elena Castroviejo Miró eta Berit Gehrke
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-21
    Amaierako data: 2022-11-07

  • Ikaslea: DANIEL VON FREYBERG
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: HEGOA
    Zuzendaria: Carlos Pérez Alonso de Armiño
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-21
    Amaierako data: 2022-11-07

  • Ikaslea: LEIRE ECHEVERRÍA AIZPURU
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: José Luis Vilas Vilela eta Ane Miren Zaldua Huici
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-20
    Amaierako data: 2022-11-07

  • Ikaslea: NAHIA SEIJAS GARZÓN
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Matematikaren eta Zientzia Esperimentalen Didaktika
    Zuzendaria: Araitz Uzkola Ibarluzea
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-20
    Amaierako data: 2022-11-07

  • Ikaslea: YURENA POLO ARROYABE
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
    Zuzendariak: José Ramón Sarasua Oiz eta Aitor Larrañaga Espartero
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-20
    Amaierako data: 2022-11-07

  • Ikaslea: SALLY EL HAJJAR
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendaria: Fadi Dornaika
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-20
    Amaierako data: 2022-11-07

  • Ikaslea: JON ANDRADE DEL OLMO
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: José María Alonso Carnicero eta Leyre Pérez Alvárez
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-19
    Amaierako data: 2022-11-04

  • Ikaslea: MARTÍN BILBAO ARRIBAS
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendaria: Begoña Jugo Orrantia
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-19
    Amaierako data: 2022-11-04

  • Ikaslea: PATRICIO MANUEL ADURIZ LORENZO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendariak: Sergio Moya eta Jordi Llop Roig
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-18
    Amaierako data: 2022-11-03

  • Ikaslea: CRISTINA SIMÓ COSTA
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendariak: Sergio Moya eta Jordi Llop Roig
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-17
    Amaierako data: 2022-11-02

  • Ikaslea: CARLOS MIGUEL DÍAZ DOMÍNGUEZ
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Hasier Eraña Lasagabaster eta Joaquín Castilla Catrillón
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-14
    Amaierako data: 2022-10-31

  • Ikaslea: ANA FERNÁNDEZ-NAVAMUEL DEL OLMO
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika Aplikatua, Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboa
    Zuzendariak: David Pardo Zubiaur eta David García Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-14
    Amaierako data: 2022-10-31

  • Ikaslea: BIHOTZ BARRENECHEA DOMINGUEZ
    Doktorego Programa: Filosofia, Zientzia eta Balioak
    Saila: Filosofia
    Zuzendaria: Agustín Arrieta Urtizberea
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-14
    Amaierako data: 2022-10-31

  • Ikaslea: FERMÍN ELIZALDE IRAIZOZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Haritz Sardon Muguruza eta Robert Aguirresarobe Hernández
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-13
    Amaierako data: 2022-10-31

  • Ikaslea: IZARO BABARRO VÉLEZ
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Psikologia Klinikoa eta Osasunaren Psikologia eta Ikerketa Metodologia
    Zuzendariak: Jesús María Ibarluzea Maurolagoitia eta Ainara Andiarena Villaverde
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-10
    Amaierako data: 2022-10-26

  • Ikaslea: M. GRACIA DE PRADO HERAS
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Irudigintza
    Zuzendaria: María Rita Sixto Cesteros
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-10
    Amaierako data: 2022-10-26

  • Ikaslea: AMAIA MENDOZA LARRAÑAGA
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritz
    Zuzendariak: Cristina Peña Rodríguez eta Oihane Cabezas Basurko
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-10
    Amaierako data: 2022-10-26

  • Ikaslea: MARTXEL PEDRO DEHESA ETXEBESTE
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Adolfo José López de Munain Arregui eta Neia Naldaiz Gastesi
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-10
    Amaierako data: 2022-10-26

  • Ikaslea: EDERNE FRONTELA PASCUAL
    Doktorego Programa: Antzinate Zientziak
    Saila: Gizarte Psikologia
    Zuzendariak: Juán Santos Yanguas eta Eduardo Rubio Ardanaz
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-10
    Amaierako data: 2022-10-26

  • Ikaslea: PATRICIO ESTEBAN PÉREZ ARMIJO
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Enrique Echevarría Orella eta Samuel Durán Aguero
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-07
    Amaierako data: 2022-10-24

  • Ikaslea: JESSICA FERNÁNDEZ SEVILLANO
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Ana M. González Pinto Arrillaga
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-07
    Amaierako data: 2022-10-24

  • Ikaslea: MIRIAM GALLUR BLANCA
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Agnieszka Tercjak Sliwinska eta Susana Aucejo Romero
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-07
    Amaierako data: 2022-10-24

  • Ikaslea: PILAR MENENDEZ-MANJÓN TARTIERE
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Erizaintza I
    Zuzendariak: María Dolores Moragues Tosantos eta Inés Arrieta Aguirre
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-07
    Amaierako data: 2022-10-24

  • Ikaslea: ANDER PLAZA GARMENDIA
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendaria: Imanol Zubero Beascoechea
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-06
    Amaierako data: 2022-10-24

  • Ikaslea: LAURA QUESADA GANUZA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Eduardo Roji Chandro eta Leire Garmendia Arrieta
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-06
    Amaierako data: 2022-10-24

  • Ikaslea: JON ANDER RIVERA GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika Aplikatua
    Zuzendariak: David Pardo Zubiaur eta Elisabete Alberdi Celaya
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-06
    Amaierako data: 2022-10-24

  • Ikaslea: ANE EGUREN IKAZURIAGA
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Psikologia Klinikoa eta Osasunaren Psikologia eta Ikerketa Metodologia
    Zuzendariak: Alexander Muela Aparicio eta Goreti Soroa Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-04
    Amaierako data: 2022-10-20

  • Ikaslea: NUNO ANDRE DA SILVA PAIVA
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Jesús María Bañales Asurmendi eta Pedro Miguel Vieira Rainho Simoes Rodrigues
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-04
    Amaierako data: 2022-10-20

  • Ikaslea: NING MEI
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Roberto Santana Hermida eta David Soto Blanco
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-04
    Amaierako data: 2022-10-20

  • Ikaslea: RODRIGO ALFONSO ESPÍN MOSQUERA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendariak: Terese Mendiguren Galdospi eta Irati Agirreazkuenaga Onaindia
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-04
    Amaierako data: 2022-10-20

  • Ikaslea: ANE EGUREN IKAZURIAGA
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Nortasuna, balioespena eta Psikologia Tratamenduak
    Zuzendariak: Alexander Muela Aparicio eta  Goretti Soroa Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-04
    Amaierako data: 2022-10-20

  • Ikaslea: PRIMITIVO CARRANZA TORMÉ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Fisikoa
    Saila: Energia Ingenieritza
    Zuzendaria: Jesús María Blanco Ilzarbe
    Gordailuan utzitako data: 2022-10-01
    Amaierako data: 2022-10-17

  • Ikaslea: AGNIESZKA WIZNER
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Aplikatua II
    Zuzendariak: Montserrat Casas Cabanas eta Marine Reynaud
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-30
    Amaierako data: 2022-10-17

  • Ikaslea: ARITZ OBREGÓN FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Nazioarteko Zuzenbide Publikoa, Nazioarteko Harremanak eta Zuzenbidearen Historia
    Zuzendariak: María Dolores Bollo Arocena eta Ander Gutiérrez-Solana Journoud
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-30
    Amaierako data: 2022-10-17

  • Ikaslea: NAGORE GUERRA BILBAO
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Hezkuntza Zientziak
    Zuzendariak: Gurutze Ezkurdia Arteaga eta Miren Nekane Beloki Arizti
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-29
    Amaierako data: 2022-10-17

  • Ikaslea: MÓNICA NATALIA ACOSTA GARCÍA
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Jose Ramón Bengoetxea Caballero eta Ángela Santamaría Chavarro
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-28
    Amaierako data: 2022-10-14

  • Ikaslea: MIKEL GASTACA  MATEO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendaria: Andrés Valdivieso López
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-28
    Amaierako data: 2022-10-14

  • Ikaslea: JOSEBA CASTRESANA LARRAURI
    Doktorego Programa: Energia Eraginkortasuna eta Jasangarritasuna Ingeniaritzan eta Arkitekturan
    Saila: Energia Ingenieritza
    Zuzendariak: Leopoldo Martín Gómez eta Zigor Uriondo Arrue
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-26
    Amaierako data: 2022-10-13

  • Ikaslea: JOSU AYO ELORRIAGA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Virginia Guillén Cañas
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-23
    Amaierako data: 2022-10-10

  • Ikaslea: YANIRE LLORENS VILLAR
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa. Teknologia Farmazeutikoaren Aplikazioa Terapia Aurreratuen Garapenerako
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Alicia Rodriguez Gascón eta Andrés Canut Blasco
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-22
    Amaierako data: 2022-10-10

  • Ikaslea: IKER ALVAREZ MORA
    Doktorego Programa: Ingurumenaren Kutsadura eta Toxikologia/Environmental Contamination and Toxicology
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendaria: Nestor Etxebarria Loizate
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-22
    Amaierako data: 2022-10-10

  • Ikaslea: AMAIA DE LA FUENTE GAZTAÑAGA
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendariak: Maria Olga Cardeñoso Ramirez
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-22
    Amaierako data: 2022-10-10

  • Ikaslea: KARINA NATALIA SULLON ACOSTA
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika
    Zuzendariak: Miran Jasone Cenoz Iragui eta Miren Elizabet Arocena Egaña
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-22
    Amaierako data: 2022-10-10

  • Ikaslea: YOLANDA GARCIA LORENZO
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza/Linguistics
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Fernando García Murga eta Kepa Joseba Korta Carrion
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-22
    Amaierako data: 2022-10-10

  • Ikaslea: IRENE GONZALEZ RECIO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza/Molecular Biology and Biomedicine
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Mª Luz Martinez Chantar eta Alfonso Martinez de la Cruz
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-20
    Amaierako data: 2022-10-06

  • Ikaslea: MARIA LUQUIN URTASUN
    Doktorego Programa: Hizkuntzen Eskurapena Testuinguru Eleaniztunetan / Language Acquisition in Multilingual Settings
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendaria: Maria del Pilar García Mayo
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-20
    Amaierako data: 2022-10-06

  • Ikaslea: ANTTON BABAZE AIZPURUA
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak/Physics of Nanostructures and Advanced Materials
    Saila: Elektrizitatea eta Elektronikaa
    Zuzendariak: Ruben Esteban Llorente eta Francisco Javier Aizpurua Iriazabal
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-19
    Amaierako data: 2022-10-05

  • Ikaslea: AITOR PINEDO JAUREGI
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Gaizka Mejuto Hidalgo eta Jesús Cámara Tobalina
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-19
    Amaierako data: 2022-10-04

  • Ikaslea: ANA MARITZA MENDEZ GONZALEZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Filosofia
    Zuzendaria: Francisco Javier Insausti Ugarriza
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-16
    Amaierako data: 2022-10-03

  • Ikaslea: MARIA ZUBIRIA ULACIA
    Doktorego Programa: Kimika Teorikoa eta Modelizazio Konputazionala/Theoretical Chemistry and Computational Modelling
    Saila: Polimeroen Zientzia eta Teknologia
    Zuzendariak: Jon Mattin Matxain Beraza eta David Casanova Casas
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-16
    Amaierako data: 2022-10-03

  • Ikaslea: ADRIAN ANGULO IBAÑEZ
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Ez-Organikoa
    Zuzendariak: Estibaliz Aranzabe Basterrechea eta Garikoitz Beobide Pacheco
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-16
    Amaierako data: 2022-10-03

  • Ikaslea: ASIER MIRENA LORES ERAZO
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza/Engineering of Materials and Sustainable Processes
    Saila: Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
    Zuzendariak: Iñigo Agote Beloki eta Ester Zuza Hernández
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-16
    Amaierako data: 2022-10-03

  • Ikaslea: JULIA SAN MILLAN GUTIERREZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza/Molecular Biology and Biomedicine
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Ana Maria Zubieta Elordiaga eta Maria del Mar Vivanco Ruiz
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-15
    Amaierako data: 2022-09-30

  • Ikaslea: PEIO IÑURRIGARRO RODRIGUEZ
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Aplikatua
    Zuzendariak: Jon Josu Legarreta Etxagibel eta Ricardo Hueso Alonso
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-14
    Amaierako data: 2022-09-30

  • Ikaslea: YASMINA PORTILLA NIETO
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Aplikatua
    Zuzendariak: Estibaliz Aranzabe Basterrechea eta Stefania Doppiu
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-13
    Amaierako data: 2022-09-29

  • Ikaslea: IRANZU BARBARIN ABARZUZA
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendaria: Radmila Tomovska
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-12
    Amaierako data: 2022-09-28

  • Ikaslea: JORGE RUBIO PINEDO
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Pintura
    Zuzendariak: Adolfo Ramírez-Escudero Prado eta Lourdes Cilleruelo Gutiérrez
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-12
    Amaierako data: 2022-09-27

  • Ikaslea: MIKEL RINCON IGLESIAS
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Organikoa eta Ez-Organikoa
    Zuzendariak: Senen Lanceros Méndez eta Erlantz Lizundia Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-09
    Amaierako data: 2022-09-26

  • Ikaslea: JANIRE VIRGALA GARCIA
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Jon Irazusta Astiazaran eta Maider Kortaxarena Rubio
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-08
    Amaierako data: 2022-09-26

  • Ikaslea: MIREN AYERDI AGUIRREBENGOA
    Doktorego Programa: Kuaternarioa: Ingurugiro Aldaketak eta Giza Oinatzak
    Saila: Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia
    Zuzendariak: María José Iriarte Chiapuso eta Álvaro Arrizabalaga Valbuena
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-02
    Amaierako data: 2022-09-19

  • Ikaslea: XABIER DEL CORTE SOLAGUREN-BEASCOA
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendariak: Edorta Martínez de Marigorta Izaga eta Javier Vicario Hernando
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-02
    Amaierako data: 2022-09-19

  • Ikaslea: OIHANE ECHEVERRIA ALTUNA
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Maria Aranzazu Eceiza Mendiguren eta Isabel Harismendy Ramírez de Arellano
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-02
    Amaierako data: 2022-09-19

  • Ikaslea: ABIÁN GONZÁLEZ FRANCÉS
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: Ana María Pilar Arnaiz Gómez eta Iskandar Aitor Rementeria Arnaiz
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-01
    Amaierako data: 2022-09-19

  • Ikaslea: BEATRIZ PEÑALVER GONZALEZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza/Molecular Biology and Biomedicine
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Ana Maria Zubieta Elordiaga eta Jone Michelena Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2022-09-01
    Amaierako data: 2022-09-16

  • Ikaslea: MASOUD MANSOURI
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Daniel Sánchez Portal eta Peter Koval
    Gordailuan utzitako data: 2022-08-31
    Amaierako data: 2022-09-16

  • Ikaslea: SOFÍA SANZ WUL
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Joseba Iñaki Juaristi Oliden eta Thomas Frederiksen
    Gordailuan utzitako data: 2022-08-20
    Amaierako data: 2022-09-16

  • Ikaslea: CRISTINA BRAVO MORANTE
    Doktorego Programa: Kuaternarioa: Ingurugiro Aldaketak eta Giza Oinatzak
    Saila: Estratigrafia eta Paleontologia
    Zuzendaria: Juan Ignacio Baceta Caballero eta Juan Cruz Larrasoaña Gorosquieta
    Gordailuan utzitako data: 2022-08-09
    Amaierako data: 2022-09-16

  • Ikaslea: JANAINA STROZAKE
    Doktorego Programa: Garapenari buruzko Ikasketak
    Saila: Hegoa
    Zuzendaria: Jokin Alberdi Bidaguren
    Gordailuan utzitako data: 2022-08-08
    Amaierako data: 2022-09-16

  • Ikaslea: NIKLAS JONAS FRIEDRICH
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: José Ignacio Pascual Chico
    Gordailuan utzitako data: 2022-08-05
    Amaierako data: 2022-09-16

  • Ikaslea: IÑIGO MURGA GANDASEGUI
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: José Vicente Lafuente Sánchez eta Juan Carlos Gómez Esteban
    Gordailuan utzitako data: 2022-08-05
    Amaierako data: 2022-09-16

  • Ikaslea: PABLO ZALDIBIA LUENGO
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendaria: Iñaki Lasagabaster Herrarte eta Unai Aberasturi Gorriño
    Gordailuan utzitako data: 2022-08-04
    Amaierako data: 2022-09-16

  • Ikaslea: LAURA CAMATS MARSOL
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendaria: Olaia Sardon Prado eta Antonio Moreno Galdo
    Gordailuan utzitako data: 2022-08-02
    Amaierako data: 2022-09-16

  • Ikaslea: MARÍA ANGULO SÁINZ DE LA MAZA
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendaria: Laura Barrio Cagigal eta Ion Agirre Arisketa
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-29
    Amaierako data: 2022-09-14

  • Ikaslea: RAZVAN-DUMITRU CEUCA
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika
    Zuzendaria: Arghir-Dani Zarnescu eta Eugen Varvaruca
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-29
    Amaierako data: 2022-09-14

  • Ikaslea: RAFAEL DEL OLMO MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Nerea Casado Pérez eta María Forsyth
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-29
    Amaierako data: 2022-09-14

  • Ikaslea: SAHSIL JOCELYN ENRIQUEZ LEÓN
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia
    Zuzendaria: Pedro José Lozano Palencia
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-29
    Amaierako data: 2022-09-14

  • Ikaslea: NICOLÁS MARÍA MUÑOZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Jon Maiz Sancho eta Alejandro Jesús Muller Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-29
    Amaierako data: 2022-09-14

  • Ikaslea: LIDIA ORDUÑA VELASCO
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Gonzalo María Guerrica Echevarria Estanga eta Nora Aramburu Ocariz
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-29
    Amaierako data: 2022-09-14

  • Ikaslea: MARÍA VICTORIA URRUZOLA ESNAOLA
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendaria: Elena Bernaras Iturrioz eta Joana Jaureguizar Alboniga-Mayor
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-29
    Amaierako data: 2022-09-14

  • Ikaslea: NAGORE ZURIÑE ARBAIZA LECUE
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendaria: Xabier Etxaniz Erle eta Arantzazu Rodríguez Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-29
    Amaierako data: 2022-09-14

  • Ikaslea: XABIER TELLERÍA ALLIKA
    Doktorego Programa: Kimika Teorikoa eta Modelizazio Konputazionala
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: José María Mercero Larraza eta Jon Mattin Matxain Beraza
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-29
    Amaierako data: 2022-09-14

  • Ikaslea: FERNANDO RODRÍGUEZ SAN JUAN
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Oinarrizko Psikologia Prozesuak eta haien Garapena
    Zuzendaria: Gabriel Rodríguez San Juan.
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-29
    Amaierako data: 2022-09-14

  • Ikaslea: ITZIAR KEREXETA BRAZAL
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendaria: Pedro Manuel Martínez Monje eta Leire Darretxe Urrutxi
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-28
    Amaierako data: 2022-09-13

  • Ikaslea: IGNACIO PARIS GUERRERO
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Amanda Sierra Saavedra eta Jorge Valero Gómez-Lobo
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-28
    Amaierako data: 2022-09-13

  • Ikaslea: MARCOS ALONSO NIETO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendaria: Manuel M. Graña Romay
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-27
    Amaierako data: 2022-09-12

  • Ikaslea: JOKIN CEARRA MENDIALDUA
    Doktorego Programa: Enpresa Zuzendaritza, Ezagutza eta Berrikuntza
    Saila: Finantza Ekonomia II
    Zuzendaria: Jon Barrutia Guenaga eta María Saiz Santos
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-27
    Amaierako data: 2022-09-12

  • Ikaslea: ELIXABETE SAENZ ARRIZUBIETA
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendaria: Arkaitz Lareki Arcos eta Jon Altuna Urdin
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-27
    Amaierako data: 2022-09-12

  • Ikaslea: JON IMANOL QUINTANA GARCÍA
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa eta Ez-Organikoa
    Zuzendaria: Ana Arda Freire eta Jesús Jiménez Barbero
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-27
    Amaierako data: 2022-09-12

  • Ikaslea: ALBERTO FURGONI
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendaria: Clara Martin eta Antje Stoehr
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-26
    Amaierako data: 2022-09-12

  • Ikaslea: LIU MENGXING 
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendaria: Kepa Paz Alonso eta Garikoitz Lerma Usabiaga
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-22
    Amaierako data: 2022-09-07

  • Ikaslea: CARLOS ALBERTO ABREO VILLAMIZAR
    Doktorego Programa: Ekonomi Integrazioa
    Saila: Ekonomia Aplikatua V
    Zuzendaria: Carlos Rodríguez González eta Ricardo Bustillo Mesanza
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-22
    Amaierako data: 2022-09-07

  • Ikaslea: GUILLERMO CANO ESCALERA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendaria: Manuel M. Graña Romay eta Ariadna Besga Basterra
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-22
    Amaierako data: 2022-09-07

  • Ikaslea: JAVIER GONZÁLEZ IGLESIAS           
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendaria: M. Dolores Boyano López eta M. Felicis Andía Ortíz
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-21
    Amaierako data: 2022-09-07

  • Ikaslea: LEIRE SANTISTEBAN TOBARRA      
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendaria: Jon Irazusta Astiazarán eta Ana Rodríguez Larrad
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-21
    Amaierako data: 2022-09-07

  • Ikaslea: CRISTINA PENAS LAGO
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendaria: M. Dolores Boyano López eta Carmen Álvarez Domínguez
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-21
    Amaierako data: 2022-09-07

  • Ikaslea: SILVIA PÉREZ DÍEZ
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendaria: Maite Maguregui Hernando
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-20
    Amaierako data: 2022-09-05

  • Ikaslea: DAVID ESPORRÍN UBIETO
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendaria: Marcelo Calderón
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-20
    Amaierako data: 2022-09-05

  • Ikaslea: NAHIA DELGADO DE FRUTOS
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendaria: Daniel Losada Iglesias
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-20
    Amaierako data: 2022-09-05

  • Ikaslea: RAMÓN MÁRIA SARACHO ROTAECHE
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendaria: Leyre Echeazarra Escudero eta Joaquín José Duran Cantolla
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-18
    Amaierako data: 2022-09-05

  • Ikaslea: CARLOS ASENSIO REGALADO
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendaria: Luis Ángel Berrueta Simal, eta Rosa María  Alonso Salces
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-15
    Amaierako data: 2022-09-01

  • Ikaslea: UDARA BIMENDRA GUNATILAKE
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendaria: Lourdes Basabe Desmonts eta Fernando Benito López
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-15
    Amaierako data: 2022-09-01

  • Ikaslea: CHRISTIAN NÚÑEZ LÓPEZ
    Doktorego Programa: Antzinate Zientziak
    Saila: Ikasketa Klasikoak
    Zuzendaria: Antonio Dupla Ansuategui eta Isaías Arrayas Morales
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-15
    Amaierako data: 2022-09-01

  • Ikaslea: MARÍA AMASENE UGALDE
    Doktorego Programa: Nutrigenomika eta Nutrizio Pertsonalizatua
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendaria: Víctor Manuel Rodríguez Rivera eta Idoya Labayen Goñi
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-13
    Amaierako data: 2022-07-29

  • Ikaslea: JAVIER ARANCETA RAMOS
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiología
    Zuzendaria: Fisiologia Luis Casis Sáenz
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-13
    Amaierako data: 2022-07-29

  • Ikaslea: JAVIER GARCÍA NIETO
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza II
    Zuzendaria: César Coca García
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-12
    Amaierako data: 2022-07-28

  • Ikaslea: NELSON LEGUINAGOICOA GARCÍA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendaria: Joseba Albizuri Irigoyen
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-12
    Amaierako data: 2022-07-28

  • Ikaslea: ARITZ MUGUERZA HORAS
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Pintura
    Zuzendaria: Jesús Meléndez Arranz
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-11
    Amaierako data: 2022-07-27

  • Ikaslea: ROSA M. CALVO ARAMENDI
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Filosofia
    Zuzendariak: Julián Pacho García eta Javier Aguirre Santos
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-08
    Amaierako data: 2022-07-26

  • Ikaslea: MARK KENNEALLY
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Jordan Santos Concejero eta Arturo Casado Alda
    Gordailuan utzitako data:2022-07-06
    Amaierako data: 2022-07-22

  • Ikaslea: MIKEL ANDEREZ BELATEGI
    Doktorego Programa: Giza Eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Publikoa
    Zuzendariak: Iñaki Lasagabaster Herrarte eta Jon Mirena Landa Gorostiza
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-06
    Amaierako data: 2022-07-22

  • Ikaslea: MARIA DEL MAR SOLÁ OSORO
    Doktorego Programa: Ekonomia: Ekonomia Analisirako Tresnak
    Saila: Ekonomia Analisiaren Oinarriak I
    Zuzendariak: Marta Escapa García eta Ibon Galarraga Gallastegui
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-01
    Amaierako data: 2022-07-18

  • Ikaslea: PABLO MARTÍNEZ FILGUEIRA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Fisikoa
    Saila: Ingeniaritza Nuklearra eta Jariakinen Mekanika
    Zuzendariak: Unai Fernández Gamiz eta Josu Soriano Moreno
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-01
    Amaierako data: 2022-07-18

  • Ikaslea: JOSU SANTAMARINA OTAOLA
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia
    Zuzendariak: Agustín Azkarate Garai-Olaun eta Jorge Miguel Ayán Vila
    Gordailuan utzitako data: 2022-07-01
    Amaierako data: 2022-07-18

  • Ikaslea: ERIK ARÉVALO MUÑOZ
    Doktorego Programa: Kuaternarioa: Ingurugiro Aldaketak eta Giza Oinatzak
    Saila: Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia
    Zuzendaria: José Antonio Múgica Alustiza
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-30
    Amaierako data: 2022-07-18

  • Ikaslea: IKER CONAL FUERTES
    Doktorego Programa: Giza Eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Publikoa
    Zuzendaria: Carlos María Romeo Casabona
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-29
    Amaierako data: 2022-07-15

  • Ikaslea: ROSANNA MOREDA CARRIZO
    Doktorego Programa: Ikasketa Feministak eta Generokoak
    Saila: Hispaniar Filologia, Filologia Erromanikoa eta Literaturaren Teoria
    Zuzendariak: Mari Luz Esteban Galarza eta María José Martínez Gutiérrez
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-29
    Amaierako data: 2022-07-15

  • Ikaslea: EKAIN PAYÁN ELLACURÍA
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Publikoa
    Zuzendaria: Carlos Maria del Pilar Romeo Casabona eta Aitziber Emaldi Cirion
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-27
    Amaierako data: 2022-07-13

  • Ikaslea: JUNCAL ALONSO IBARRA
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendaria: Maider Huarte Arrayago
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-27
    Amaierako data: 2022-07-13

  • Ikaslea: IDOIA MIKELEZ ALONSO
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendariak: Aitziber López Cortajarena eta Francisco Borrego Rabasco
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-27
    Amaierako data: 2022-07-13

  • Ikaslea: AHMED KHALAF REYAD RASLAN
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: José Luis Pedraz Muñoz eta Laura Sáenz del Burgo Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-27
    Amaierako data: 2022-07-13

  • Ikaslea: MIRIAM LUISA GONZÁLEZ LÓPEZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Musika, Plastika eta Gorputz Adierazpidearen Didaktika
    Zuzendariak: Augusto Pedro Zubiaga Gárate eta Lourdes Cilleruelo Gutiérrez
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-24
    Amaierako data: 2022-07-11

  • Ikaslea: MEENKSHI PEGU
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: Shahzada Ahmad eta Samrana Kazim
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-24
    Amaierako data: 2022-07-11

  • Ikaslea: PABLO ANDRÉ CLEVELAND ORTEGA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Manuel María Graña Romay eta Sebastian Ríos Perez
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-24
    Amaierako data: 2022-07-11

  • Ikaslea: CÉSAR HUEGO ORDÓÑEZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Fisikoa
    Saila: Ingeniaritza Nuklearra eta Jariakinen Mekanika
    Zuzendaria: Fernando María Legarda Ibáñez
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-23
    Amaierako data: 2022-07-11

  • Ikaslea: NATALIA GARCIA CORADA
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Idoia Labayen Goñi eta Sara Maldonado Martín
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-22
    Amaierako data: 2022-07-08

  • Ikaslea: NURIA RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Oinarrizko Psikologia Prozesuak eta haien Garapena
    Zuzendaria: Joana Acha Morcillo
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-22
    Amaierako data: 2022-07-08

  • Ikaslea: IÑIGO VARONA SÁNCHEZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendaria: Isusko Vivas Ziarrusta
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-21
    Amaierako data: 2022-07-07

  • Ikaslea: IDOIA LEGORBURU FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: Pedro Manuel Martínez Monje eta Israel Alonso Sáez
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-21
    Amaierako data: 2022-07-07

  • Ikaslea: JON PASCUAL COLINO
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Ez-organikoa
    Zuzendariak: Antonio Luque Arrebola eta Óscar Castillo García
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-20
    Amaierako data: 2022-07-06

  • Ikaslea: MADDALEN RODRÍGUEZ ASTIGARRAGA
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendariak: María Noelia Andollo Victoriano eta Gabriel Barreda Gómez
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-20
    Amaierako data: 2022-07-06

  • Ikaslea: ELENA GABIRONDO AMENABAR
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Agustín Etxeberria Lizarraga eta Haritz Sardon Muguruza
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-20
    Amaierako data: 2022-07-06

  • Ikaslea: CRISTINA ACETA MORENO
    Doktorego Programa: Hizkuntzaren Azterketa eta Prozesamendua
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Aitor Soroa Echave eta Izaskun Fernández González
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-20
    Amaierako data: 2022-07-06

  • Ikaslea: NAROA GOIKOETXEA USANDIZAGA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Mª Luz Martínez Chantar eta Óscar Lorenzo González
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-17
    Amaierako data: 2022-07-04

  • Ikaslea: ESTITXU ECHENIQUE ERRANDONEA
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: José Manuel Seco Botana eta Antonio Rodríguez Diéguez
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-17
    Amaierako data: 2022-07-04

  • Ikaslea: CARLOS GARCÍA GAFARO
    Doktorego Programa: Energia Eraginkortasuna eta Jasangarritasuna Ingeniaritzan eta Arkitekturan
    Saila: Makina eta Motor Termikoak
    Zuzendariak: Iván Flores Abascal eta César Escudero Revilla
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-17
    Amaierako data: 2022-07-04

  • Ikaslea: JAVIER MOISÉS OLARTE SAN JUAN
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendaria: Ekaitz Zulueta Guerrero
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-17
    Amaierako data: 2022-07-04

  • Ikaslea: IRENE RUIZ MUÑOZ
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Oihane Cabezas Basurko eta Anna Rubio Compañy
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-17
    Amaierako data: 2022-07-04

  • Ikaslea: NAROA GOIKOETXEA USANDIAGA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Mª Luz Martínez Chantar eta Óscar Lorenzo González
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-17
    Amaierako data: 2022-07-04

  • Ikaslea: LEIRE PERALES GOGENOLA
    Doktorego Programa: Kuaternarioa: Ingurugiro Aldaketak eta Giza Oinatzak
    Saila: Geologia
    Zuzendariak: Francisco Javier Pereda Suberbiola eta Ainara Badiola Kortabitarte
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-16
    Amaierako data: 2022-07-04

  • Ikaslea: MARINA IRIONDO NAGORE
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Alicia Alonso Izquierdo eta Lidia Ruth Montes Burgos
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-16
    Amaierako data: 2022-07-04

  • Ikaslea: ANE BLAZQUEZ GARCÍA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Usue Mori Carrascal eta Ángel Conde Manjón
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-15
    Amaierako data: 2022-07-01

  • Ikaslea: LOREA RIVERA BELDARRAIN
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Noelia Aldai Elkoro-Iribe eta Miguel Ángel Sentandreu Vicente
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-14
    Amaierako data: 2022-06-30

  • Ikaslea: IRATXE SERNA BERMEJO
    Doktorego Programa: Hizkuntzen Eskurapena Testuinguru Eleaniztunetan
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendaria: David Lasagabaster Herrarte
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-14
    Amaierako data: 2022-06-30

  • Ikaslea: SEBASTIAN PAWEL SITKIEWICS
    Doktorego Programa: Kimika Teorikoa eta Modelizazio Konputazionala
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Eduard Matito Gras eta Josep María Luis Luis
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-14
    Amaierako data: 2022-06-30

  • Ikaslea: CARMEN CHAZULLE RIVERA
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendaria: María Angeles Barrere Unzueta
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-14
    Amaierako data: 2022-06-30

  • Ikaslea: LUCÍA GANDARIAS ALBAINA
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: Alicia Muela Blázquez eta Ana García Prieto
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-13
    Amaierako data: 2022-06-29

  • Ikaslea: ARAN INSAUSTI BEIRO
    Doktorego Programa: Laserrak eta Beren Aplikazioak Kimikan
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: Emilio José Cocinero Pérez eta Camilla Calabrese
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-13
    Amaierako data: 2022-06-29

  • Ikaslea: MARÍA ANGELA BERNARDO ALVÁREZ
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Publikoa
    Zuzendariak: Carlos María del Pilar Romeo Casabona
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-10
    Amaierako data: 2022-06-27

  • Ikaslea: PEDRO ARRASATE BERMEOSOLO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: Vadim Frolov
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-10
    Amaierako data: 2022-06-27

  • Ikaslea: ITZIAR MUNETA ARRATE
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: José Javier Meana Martínez eta Igor Horrillo Furundarena
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-10
    Amaierako data: 2022-06-27

  • Ikaslea: JOSÉ ANTONIO LEKUE GALLANO
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendaria: Susana María Gil Orozko
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-09
    Amaierako data: 2022-06-27

  • Ikaslea: MARÍA BLAZQUEZ SÁNCHEZ
    Doktorego Programa: Ingurumenaren Kutsadura eta Toxikologia
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendaria: Miren Pilare Cajaraville Bereziartua
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-07
    Amaierako data: 2022-06-23

  • Ikaslea: TERESA CARO ORDIERES
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Patricia Aspichueta Celaá eta Ignacio Ortega Azpitarte
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-06
    Amaierako data: 2022-06-22

  • Ikaslea: ASIER SELAS LANSEROS
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendariak: Concepción Estíbaliz Alonso Pérez eta Francisco Javier Palacios Gambra
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-06
    Amaierako data: 2022-06-22

  • Ikaslea: NAGORE ELU ARANTZAMENDI
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Ugo Mayor Martínez eta Nerea Osinalde Moraleja
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-06
    Amaierako data: 2022-06-22

  • Ikaslea: JOSCHA KRUSE
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: Andrey Chuvilin eta Marek Grzelczak
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-06
    Amaierako data: 2022-06-22

  • Ikaslea: ANA BELÉN HERRERAS BORBOLLA
    Doktorego Programa: Ikasketa Feministak eta Generokoak
    Saila: Ekonomia Aplikatua I
    Zuzendariak: María José Martinez Herrero eta María Idoya Zabala Errazti
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-05
    Amaierako data: 2022-06-21

  • Ikaslea: CAROLINA CRUZ VILLAZÓN
    Doktorego Programa: Proiektuen Ingeniaritza
    Saila: Adierazpen Grafikoa eta Ingeniaritzako Proiektua
    Zuzendariak: José Ramón Otegi Olaso eta Eneko Solaberrieta Méndez
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-03
    Amaierako data: 2022-06-20

  • Ikaslea: MARÍA JOSÉ PÉREZ MOLINA
    Doktorego Programa: Energia Elektrikoko Sistemak
    Saila: Ingeniaritza Elektrikoa
    Zuzendariak: Pablo Eguía López eta Dunixe Marene Larruskain Escobal
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-03
    Amaierako data: 2022-06-20

  • Ikaslea: JON ANDER JAYO MONTOYA
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendaria: Sara Maldonado Martín
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-03
    Amaierako data: 2022-06-20

  • Ikaslea: BEÑAT GARAIO MENDIZABAL
    Doktorego Programa: Euskal Hizkuntzalaritza eta Filologia
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Itziar Idiazabal Gorrotxategi eta Leire Díaz de Gereñu Lasaga
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-03
    Amaierako data: 2022-06-20

  • Ikaslea: MARÍA INMACULADA TAZO HERRÁN
    Doktorego Programa: Ikasketa Feministak eta Generokoak
    Saila: Ekonomia Aplikatua I
    Zuzendaria: María José Martinez Herrero
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-02
    Amaierako data: 2022-06-20

  • Ikaslea: EIDER URCOLA ECEIZA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendariak: Iñigo Marzabal Albaina eta Iratxe Fresneda Delgado
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-01
    Amaierako data: 2022-06-17

  • Ikaslea: EIDER DEL MOLINO DURAN
    Doktorego Programa: Ingeniería de Materiales y Procesos Sostenibles
    Saila: Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
    Zuzendariak: Javier Jesús González Martínez eta Maribel Arribas Tellería
    Gordailuan utzitako data: 2022-06-01
    Amaierako data: 2022-06-15

  • Ikaslea: SOLMAZ ETEMADZADEH
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Politika eta Administrazio Zientzia
    Zuzendariak: Iñaki Bizente Barcena Hynojal eta Jone Martínez Palacios
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-31
    Amaierako data: 2022-06-16

  • Ikaslea: DAVID MARCOS GUERRERO
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Teknologia Elektronikoa
    Zuzendariak: José Antonio Cortajarena Echeverria eta Igor Villarreal Sarria
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-30
    Amaierako data: 2022-06-15

  • Ikaslea: MAITE BLANCO URREJOLA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Elena Vecino Cordero eta Jimena Baleriola Gómez de Pablos
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-27
    Amaierako data: 2022-06-14

  • Ikaslea: ANTONIA MARIA MARQUES DO NASCIMIENTO
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Itziar Aurora Montalbán Pérez eta Paloma Moncalean Guillén
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-26
    Amaierako data: 2022-06-13

  • Ikaslea: VIRGINIA SIERRA DE LA TORRE
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Amanda Sierra Saavedra eta Ainhoa Plaza Zabala
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-25
    Amaierako data: 2022-06-10

  • Ikaslea: IRATXE ZARANDONA RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: María Coro de la Caba Ciriza eta Pedro Manuel Guerrero Manso
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-25
    Amaierako data: 2022-06-10

  • Ikaslea: LEIRE JAUREGUI AIZPURUA
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Carlos Garbisu Crespo y Lur Epelde Sierra
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-25
    Amaierako data: 2022-06-10

  • Ikaslea: LORENA ZABALA LÓPEZ
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendaria: Koldobika Meso Ayerdi
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-24
    Amaierako data: 2022-06-09

  • Ikaslea: MÓNICA OJEDA ATXIAGA
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Francisco José Pérez Elortondo eta Iñaki Etaio Alonso
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-24
    Amaierako data: 2022-06-09

  • Ikaslea: NEREA JIMENEZ IRURZUN
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: José María Asua González eta Nicholas Ballard
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-24
    Amaierako data: 2022-06-09

  • Ikaslea: SERGIO URUEÑA LÓPEZ
    Doktorego Programa: Filosofia, Zientzia eta Balioak
    Saila: Logika eta Zientziaren Filosofia
    Zuzendariak: Joseba Andoni Ibarra Unzueta eta Hannot Rodríguez Zabaleta
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-24
    Amaierako data: 2022-06-09

  • Ikaslea: IDOIA BILBAO MESEGUER
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Arantxazu Isla Ruiz eta María Angeles Solinís Aspiazu
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-23
    Amaierako data: 2022-06-08

  • Ikaslea: JOSÉ LUIS GRANADOS MATEO
    Doktorego Programa: Filosofia, Zientzia eta Balioak
    Saila: Filosofia
    Zuzendariak: Javier Echeverria Ezponda eta Jaume Navarro Vives
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-23
    Amaierako data: 2022-06-08

  • Ikaslea: SAIOA DOMINGO ECHABURU
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendaria: Gorka Orive Arroyo
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-23
    Amaierako data: 2022-06-08

  • Ikaslea: JOSEBA GOIKOETXEA PÉREZ
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Andrés Arnau Pino eta María Blanco Rey
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-20
    Amaierako data: 2022-06-06

  • Ikaslea: EÑAUT OZAETA BEASKOETXEA
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Javier Yanci Irigoyen eta Daniel Castillo Alvira
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-20
    Amaierako data: 2022-06-06

    Ikaslea: ALEJANDRO MONTILLA LÓPEZ
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Carlos José Matute Almau eta María Domercq García
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-20
    Amaierako data: 2022-06-06

  • Ikaslea: ELISA BLANCO MARTÍN
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Pedro Rolando Grandes Moreno eta Manuel Fernández Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-19
    Amaierako data: 2022-06-06

  • Ikaslea: JUAN MÉRIDA CONDE
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Politika eta Administrazio Zientzia
    Zuzendariak: Igor Ahedo Gurrutxaga eta Imanol Telleria Herrera
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-19
    Amaierako data: 2022-06-06

  • Ikaslea: ANA PAULA RIVEROLA ASO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: María Inmaculada Ruiz Montesinos eta Borja Herrero de la Parte
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-18
    Amaierako data: 2022-06-03

  • Ikaslea: MIREIA VILANOVA SAN ROMÁN
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
    Zuzendariak: María Teresa Guraya Díez eta María San Sebastian Ormazabal
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-18
    Amaierako data: 2022-06-03

  • Ikaslea: ITZIAR LEÓN CASCANTE
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Hezkuntza Zientziak
    Zuzendariak: Dávila Balsera Paulino eta Iñigo León Cascante
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-18
    Amaierako data: 2022-06-03

  • Ikaslea: LEIRE LIZARZATEGUI ELU
    Doktorego Programa: Antzinate Zientziak
    Saila: Ikasketa Klasikoak
    Zuzendariak: María  Elena Torregaray Pagola eta Sylvie Pittia
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-17
    Amaierako data: 2022-06-02

  • Ikaslea: AMAIA IZQUIERDO MAIZBIDE
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendariak: Jon Andoni Arluzea de Jauregizar eta Ricardo Andrade Pocino
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-13
    Amaierako data: 2022-05-30

  • Ikaslea: OLYMPIA SIMANTIRAKI
    Doktorego Programa: Hizkuntzen Eskurapena Testuinguru Eleaniztunetan
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendariak: María Luisa García Lecumberri eta Martin Cooke
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-11
    Amaierako data: 2022-05-27

  • Ikaslea: SORAYA ALONSO ALCONADA
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendaria: Ángel Chaparro Sainz
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-11
    Amaierako data: 2022-05-27

  • Ikaslea: PAU FIGUERES ORTIZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendaria: Ignacio Rodríguez Arcaute
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-11
    Amaierako data: 2022-05-27

  • Ikaslea: ELISA LENZI
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: Dorleta Jiménez de Aberasturi Arranz eta Luis Manuel Liz Marzán
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-11
    Amaierako data: 2022-05-27

  • Ikaslea: NAGORE ARIZAGA IRIBARREN
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Erizaintza I
    Zuzendariak: Amaia Irazusta Astiazaran eta Maider Kortaxarena Rubio
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-09
    Amaierako data: 2022-05-25

  • Ikaslea: PAULO KORTAZAR BILLELABEITIA
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika
    Zuzendariak: Jon Batti Kortazar Uriarte eta Ur Apalategi Idirin
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-06
    Amaierako data: 2022-05-23

  • Ikaslea: IKER MALAINA CELADA
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika Aplikatua, Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboa
    Zuzendaria: Virginia Muto Foresi
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-06
    Amaierako data: 2022-05-23

  • Ikaslea: LUCIA VARELA CASTRO
    Doktorego Programa: Ingurumenaren Kutsadura eta Toxikologia
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Iker Agirregomoskorta Sevilla eta Marta Barral Lahidalga
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-05
    Amaierako data: 2022-05-23

  • Ikaslea: DANIEL DÍAZ-CANEJA IGLESIAS
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Oscar Altuzarra Maestre eta Francisco Javier Campa Gómez
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-05
    Amaierako data: 2022-05-23

  • Ikaslea: NAGORE GONZÁLEZ SOTO
    Doktorego Programa: Ingurumenaren Kutsadura eta Toxikologia
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Miren Pilare Cajaraville Bereciartua eta Eider Bilbao Castellanos
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-05
    Amaierako data: 2022-05-23

  • Ikaslea: CRISTINA OLAVARRIETA ANGUIANO
    Doktorego Programa: Analisi Forentsea
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendariak: María Carmen Sampedro Yanguela eta Nuria de Diego Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 3 de mayo de 2022
    Amaierako data: 19 de mayo de 2022

  • Ikaslea: GORKA IRIONDO TARRASA
    Doktorego Programa: Europa eta Mundu Atlantikoa: Boterea, Kultura eta Gizartea
    Saila: Filologia eta Historia
    Zuzendariak: Jon Andoni Fernández de Larrea Rojas eta Ekaitz Etxeberria Gallastegi
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-03
    Amaierako data: 2022-05-19

  • Ikaslea: AINARA SANTAMARÍA BARINAGARREMENTERÍA
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendariak: Josu Amezaga Albizu eta Enrique Hurtado Mendieta
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-03
    Amaierako data: 2022-05-19

  • Ikaslea: PILAR CASTELLNOU ARENAS
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa eta Ez-Organikoa
    Zuzendariak: Arkaitz Carracedo Pérez eta Jordi Llop Roig
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-03
    Amaierako data: 2022-05-19

  • Ikaslea: JUAN ALBERTO MARTÍN MARTÍN
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: María Pilar González Marcos eta Asier Aranzabal Maiztegi
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-02
    Amaierako data: 2022-05-18

  • Ikaslea: DAVID PASTOR ANDRÉS
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: Leire Darretxe Urrutxi eta Monike Gezuraga Amundarain
    Gordailuan utzitako data: 2022-05-02
    Amaierako data: 2022-05-18

  • Ikaslea: ANDREA MEIJOMIL GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Enpresa Zuzenbidea eta Zuzenbide Zibila
    Zuzendaria: Alberto Emparanza Sobejano
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-29
    Amaierako data: 2022-05-16

  • Ikaslea: FCO. JAVIER CORRES OCHOA DE OLANO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Fisikoa
    Saila: Elektrizitatea eta Elektronika
    Zuzendariak: Josu Jugo García eta Jorge Feuchtwanger Morales
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-27
    Amaierako data: 2022-05-13

  • Ikaslea: AROA ARBOLEYA AGUDO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: Maider Lorizate Nogales
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-27
    Amaierako data: 2022-05-13

  • Ikaslea: KRUPSKAYA VILLENA HUERTA
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendaria: José Ignacio Cubero Marcos
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-26
    Amaierako data: 2022-05-12

  • Ikaslea: ANGEL MANUEL MARTÍNEZ VILLACORTA
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendariak: Sergio Moya eta Jordi Llop Roig
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-26
    Amaierako data: 2022-05-12

  • Ikaslea: AINTZANE RODRÍGUEZ POZA
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Hezkuntza Zientziak
    Zuzendariak: Luis María Naya Garmendia eta Joana Miguelena Torrado
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-25
    Amaierako data: 2022-05-11

  • Ikaslea: ITZIAR GOTXI EREZUMA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia eta Otorrinolaringologia
    Zuzendariak: Francisco Santaolalla Montoya eta Ana Salomé Sánchez del Rey
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-22
    Amaierako data: 2022-05-09

  • Ikaslea: MOHADDASE HAMIDI
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Ana María Zubiaga Elordieta eta Ainhoa Iglesias Ara
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-19
    Amaierako data: 2022-05-05

  • Ikaslea: MARINA CORTÁZAR DUEÑAS
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: Martin Olazar Aurrecoechea eta Gartzen López Zabalbeitia
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-13
    Amaierako data: 2022-04-29

  • Ikaslea: PAULA PINEDA MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendariak: Juan Carlos Miguel de Bustos eta Antonio Castillo Esparcia
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-13
    Amaierako data: 2022-04-29

  • Ikaslea: LEIRE BORREGA ROMÁN
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: Joan Sallés Alvira eta Sergio Barrondo Lacarra
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-13
    Amaierako data: 2022-04-29

  • Ikaslea: ION OLAETXEA AZKARATE-ASKATSUA
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Joseba Andoni Zubia Zaballa eta Andreas Seifert
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-13
    Amaierako data: 2022-04-29

  • Ikaslea: MARIARITA PACIOLLA
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Ángel José Moreno Segurado
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-13
    Amaierako data: 2022-04-29

  • Ikaslea: BORJA DE LA SEN CORCUERA
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa. Teknologia Farmazeutikoaren Aplikazioa Terapia Aurreratuen Garapenerako
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Gorka Orive Arroyo eta Eduardo Anitua Aldecoa
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-13
    Amaierako data: 2022-04-29

  • Ikaslea: MANU ARAOLAZA LASA
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Erizaintza I
    Zuzendariak: Nerea Subirán Ciudad eta Iraia Maialen Muñoa Hoyos
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-12
    Amaierako data: 2022-04-28

  • Ikaslea: EVA FERNÁNDEZ-LABANDERA TEJADO
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Filosofia
    Zuzendaria: Ignacio Ayestarán Uriz
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-12
    Amaierako data: 2022-04-28

  • Ikaslea: FCO. JOSÉ MURCIA VERDÚ
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendaria: María Carmen Peñafiel Saiz
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-12
    Amaierako data: 2022-04-28

  • Ikaslea: EDURNE MARÍN AMEZTOY
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
    Zuzendariak: José Ramón Sarasua Oiz eta ‪Aitor Larrañaga Espartero
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-11
    Amaierako data: 2022-04-27

  • Ikaslea: ROBERTO VIDAL EGUILUZ
    Doktorego Programa: Kuaternarioa: Ingurugiro Aldaketak eta Giza Oinatzak
    Saila: Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia
    Zuzendariak: Álvaro Arrizabalaga Valbuena eta María José Iriarte Chiapusso
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-11
    Amaierako data: 2022-04-27

  • Ikaslea: MIREN IOAR DE GUZMÁN MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Aitor Larrañaga Arrizabalaga eta José María Montoya Terán
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-11
    Amaierako data: 2022-04-27

  • Ikaslea: MAURICIO ALEJANDRO MARCANO SANDOVAL
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendaria: Eloy Irigoyen Gordo eta Joshué Manuel Pérez Rastelli
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-11
    Amaierako data: 2022-04-27

  • Ikaslea: NADIA BARKATE BARREIRO
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Irudigintza
    Zuzendariak: Jon Mantzisidor Uria eta Haizea Barcenilla García
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-08
    Amaierako data: 2022-04-25

  • Ikaslea: LAURA MARTÍ GELONCH
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendaria: Raúl Jiménez Agüero
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-07
    Amaierako data: 2022-04-25

  • Ikaslea: AMAIA GIL LERCHUNDI
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Basilio Sierra Araujo eta Marco Francesco Quartulli
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-07
    Amaierako data: 2022-04-25

  • Ikaslea: JUAN CARLOS HERNÁNDEZ RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendaria: Pedro Manuel Martínez Monje
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-06
    Amaierako data: 2022-04-22

  • Ikaslea: RAFAELLE RUSSO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendaria: Andrés Girot Mata
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-06
    Amaierako data: 2022-04-22

  • Ikaslea: ENARA MARDARAS ANDRÉS
    Doktorego Programa: Proiektuen Ingeniaritza
    Saila: Adierazpen Grafikoa eta Ingeniaritzako Proiektua
    Zuzendariak: José Ramón Otegi Olaso y José Ricardo López Robles
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-04
    Amaierako data: 2022-04-20

  • Ikaslea: IZASKUN MENDÍA TELLERÍA
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Manuel M. Vélez Elordi eta Sergio Gil-López
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-04
    Amaierako data: 2022-04-20

  • Ikaslea: ANTONIO RUIZ MARTÍN
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendaria: Fco. Javier Campa Gómez
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-04
    Amaierako data: 2022-04-20

  • Ikaslea: MAIALEN ARGAIZ TAMAYO
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: Miren Aguirre Arrese eta Radmila Tomovska
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-02
    Amaierako data: 2022-04-19

  • Ikaslea: MARÍA ALVÁREZ-REMENTERÍA ALVÁREZ
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: María Teresa Arandia Loroño eta Leire Darretxe Urrutxi
    Gordailuan utzitako data: 2022-04-01
    Amaierako data: 2022-04-19

  • Ikaslea: MARKEL FERNÁNDEZ ZUBIZARRETA
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Teknologia Elektronikoa
    Zuzendaria: Iñigo Kortabarria Iparragirre
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-31
    Amaierako data: 2022-04-19

  • Ikaslea: ÁLVARO MORENO GARCÍA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Susana Mato Santos
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-31
    Amaierako data: 2022-04-19

  • Ikaslea: ENDIKA ROBLES PÉREZ
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Teknologia Elektronikoa
    Zuzendariak: Jon Andreu Larrañaga eta Edorta Ibarra Basabe
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-31
    Amaierako data: 2022-04-19

  • Ikaslea: CELIA LUCHENA MORENO
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Elena M. Alberdi Alfonso eta Estíbaliz Capetillo González de Zárrate
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-30
    Amaierako data: 2022-04-19

  • Ikaslea: MIRIAM URETA GARCÍA
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Politika eta Administrazio Zientzia
    Zuzendaria: Igor Ahedo Gurrutxaga
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-29
    Amaierako data: 2022-04-19

  • Ikaslea: PAULA CORTE LEÓN
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Arkady Pavlovich Zhukov Egorova eta Julián María González Estevez
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-29
    Amaierako data: 2022-04-19

  • Ikaslea: JOSU IBARRA UDAETA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Fisikoa
    Saila: Energia Ingenieritza
    Zuzendariak: Javier Sancho Saiz eta Unai Fernández Gamiz
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-28
    Amaierako data: 2022-04-13

  • Ikaslea: ESTEFANÍA ESTALAYO MENA
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendariak: Juan Manuel Madariaga Mota eta Julene Aramendia Gutiérrez
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-28
    Amaierako data: 2022-04-13

  • Ikaslea: KAREL DIEGUEZ SANTANA
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendaria: Humberto González Díaz
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-25
    Amaierako data: 2022-04-11

  • Ikaslea: MARIA ELOÍSA VILLARREAL TEJERO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendaria: Luis Bujanda Fernández de Pierola
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-25
    Amaierako data: 2022-04-11

  • Ikaslea: RUBÉN MARTÍNEZ AZNAL
    Doktorego Programa: Europa eta Mundu Atlantikoa: Boterea, Kultura eta Gizartea
    Saila: Erdi Aroaren, Aro Berriaren eta Amerikaren Historia
    Zuzendaria: Alberto Angulo Morales
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-24
    Amaierako data: 2022-04-11

  • Ikaslea: LUIS FERNÁNDEZ GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendaria: Luis Antonio Castaño González
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-24
    Amaierako data: 2022-04-11

  • Ikaslea: MADDI IBARBIA GÁRATE
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Kepa Paz Alonso eta David Soto Blanco
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-24
    Amaierako data: 2022-04-11

  • Ikaslea: MARCOS FERNÁNDEZ-BARRIALES LÓPEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Estomatologia II
    Zuzendaria: José Manuel Aguirre Urizar
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-23
    Amaierako data: 2022-04-08

  • Ikaslea: JAVIER PLOU IZQUIERDO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Arkaitz Carracedo Pérez eta Luis Manuel Liz Marzán
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-23
    Amaierako data: 2022-04-08

  • Ikaslea: IRAIDE BEJARANO AYERBE
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Daniel Marino Bilbao eta Inmaculada Coleto Reyes
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-22
    Amaierako data: 2022-04-07

  • Ikaslea: NICANOR ZALBA OLAIZOLA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: Oscar Millet Aguilar-Galindo
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-21
    Amaierako data: 2022-04-06

  • Ikaslea: IKER BASTERRIKA CERECEDA
    Doktorego Programa: Euskal Hizkuntzalaritza eta Filologia
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Juan José Larrea Conde eta Joseba Andoni Lacarra Andrinua
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-18
    Amaierako data: 2022-04-04

  • Ikaslea: ILIANE RAFANIELLO ALONSO
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Thomas Schäfer
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-18
    Amaierako data: 2022-04-04

  • Ikaslea: ASIER ANABITARTE RIOL
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Prebentzio Medikuntza eta Osasun Publikoa
    Zuzendariak: Jesús María Ibarluzea Maurolagoitia eta Aitana Lertxundi Manterola
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-14
    Amaierako data: 2022-03-30

  • Ikaslea: SOFÍA VELEZ GUINEA
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendaria: María del Coro Rubio Pobes eta Santiago de Pablo Contreras
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-11
    Amaierako data: 2022-03-28

  • Ikaslea: FIAMMETTA D´ANGELO
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Filologia eta Historia
    Zuzendariak: Loreta Anna Paola de Stasio eta Fabio Pierangeli
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-09
    Amaierako data: 2022-03-25

  • Ikaslea: NEREA GONZÁLEZ ORTEGA
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: HEGOA Institutua
    Zuzendariak: Jokin Alberdi Bidaguren eta Maitane Arnoso Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-08
    Amaierako data: 2022-03-24

  • Ikaslea: GARAY ARÁMBURU GONZAGA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia eta Otorrinolaringologia
    Zuzendaria: Javier Haritz Urcola Carrera
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-07
    Amaierako data: 2022-03-23

  • Ikaslea: ABDIEL RODRÍGUEZ REYES
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Filosofia
    Zuzendaria: Francisco Javier Insausti Ugarriza
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-04
    Amaierako data: 2022-03-21

  • Ikaslea: HAIZEA SALAZAR BASAÑEZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Pintura
    Zuzendariak: Miren Itxaso Maguregui Olabarria eta Enara Artetxe Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-03
    Amaierako data: 2022-03-21

  • Ikaslea: SERGIO CAFIERO BALLESTEROS
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: José Félix Martí Massó eta Javier Ruiz Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-03
    Amaierako data: 2022-03-21

  • Ikaslea: MIKEL PEÑA SARRIONANDIA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendaria: Iñigo Marzabal Albaina
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-03
    Amaierako data: 2022-03-21

  • Ikaslea: ADRIÁN ALMEIDA DÍEZ
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendariak: Ludger Karl Paul Mees
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-03
    Amaierako data: 2022-03-21

  • Ikaslea: NEREA PERMACH MARTÍN
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika
    Zuzendariak: Xabier Etxaniz Erle eta Amaia Alvarez Uria
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-02
    Amaierako data: 2022-03-18

  • Ikaslea: JONE ZUAZO IBARRA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Carlos José Matute Almau eta Estibaliz Capetillo González de Zarate
    Gordailuan utzitako data: 2022-03-01
    Amaierako data: 2022-03-17

  • Ikaslea: JAIONE AUZMENDI IRIARTE
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Ander Matheu Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-28
    Amaierako data: 2022-03-16

  • Ikaslea: ELENA LÓPEZ MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Aitziber López Cortajarena eta Carlos Sánchez Cano
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-28
    Amaierako data: 2022-03-16

  • Ikaslea: ASIER GARCÍA ZABALA
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Ekonomia Aplikatua I
    Zuzendariak: Javier Bilbao Ubillos eta Joaquín Arriola Palomares
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-25
    Amaierako data: 2022-03-14

  • Ikaslea: FIDIAS AUGUSTO MEJÍA MOLINA
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Ekonomia Aplikatua I
    Zuzendaria: Vicente Francisco Camino Beldarrain
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-25
    Amaierako data: 2022-03-14

  • Ikaslea: DAVID PAYNO ZARCEÑO
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Ez-Organikoa
    Zuzendariak: Shahzada Ahmad eta Samrana Kazim
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-25
    Amaierako data: 2022-03-14

  • Ikaslea: CARLOS SANTIAGO ALVÁREZ
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendariak: María Esther Lete Expósito eta María Nuria Sotomayor Anduiza
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-25
    Amaierako data: 2022-03-14

  • Ikaslea: ANE GARCÍA URRICELQUI
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendariak: Claudio Palomo Nicolau eta María Antonia Mielgo Vicente
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-25
    Amaierako data: 2022-03-14

  • Ikaslea: DAVID GAMARRA FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Analisi Forentsea
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: María de los Ángeles Martínez de Pancorbo Gómez eta Noelia Aldai Elkoro-Iribe
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-25
    Amaierako data: 2022-03-14

  • Ikaslea: MAIARA A. IRIARTE ALONSO
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Alexander Bittner eta Silvina Cerveny Murcia
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-24
    Amaierako data: 2022-03-14

  • Ikaslea: ALEJANDRO ELÚA PINÍN
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Ander Matheu Fernández eta Nicolá Samprón Lebed
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-24
    Amaierako data: 2022-03-14

  • Ikaslea: IÑAKI GRACENEA ZAPIRAIN
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Pintura
    Zuzendaria: Adolfo Ramírez-Escudero Prado
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-24
    Amaierako data: 2022-03-14

  • Ikaslea: ADRIÁN BOZAL LEORRI
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: María del Carmen Begoña González Murua eta Pedro Mª Aparicio Tejo
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-24
    Amaierako data: 2022-03-14

  • Ikaslea: MAIALEN AREITIOAURTENA OIARTZUN
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Eneko Ukar Arrien eta Mario Javier Cabello Ulloa
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-23
    Amaierako data: 2022-03-11

  • Ikaslea: ELENA DI DOMENICO
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika
    Zuzendaria: Gustavo Adolfo Fernández Alcober
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-23
    Amaierako data: 2022-03-11

  • Ikaslea: ARANTZA DEL CANTO ROMERO
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: María teresa Lacuesta Calvo eta Álvaro Sanz Sáez de Jáuregui
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-21
    Amaierako data: 2022-03-09

  • Ikaslea: ASIER DOMÍNGUEZ HERRERA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Antonio Gómez Muñoz eta Arkaitz Carracedo Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-21
    Amaierako data: 2022-03-09

  • Ikaslea: LANDER UNCILLA CORTABERRIA
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Arkitektura
    Zuzendaria: Javier Cenicacelaya Marijuan
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-21
    Amaierako data: 2022-03-09

  • Ikaslea: DAVID GANDÍA AGUADO
    Doktorego Programa: Materialen Zientzia eta Teknologia
    Saila: Elektrizitatea eta Elektronika
    Zuzendariak: María Luisa Fernández-Gubieda Ruiz eta Javier Alonso Masa
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-18
    Amaierako data: 2022-03-07

  • Ikaslea: CAMILLA DE FREITAS MACEDO
    Doktorego Programa: Europa eta Mundu Atlantikoa: Boterea, Kultura eta Gizartea
    Saila: Nazioarteko Zuzenbide Publikoa, Nazioarteko Harremanak eta Zuzenbidearen Historia
    Zuzendaria: Carlos Antonio Garriga Acosta
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-18
    Amaierako data: 2022-03-07

  • Ikaslea: VERÓNICA MORA SANZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimeroen Zientzia eta Teknologia
    Zuzendariak: Nerea Briz Iceta eta Valery Pavlov
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-17
    Amaierako data: 2022-03-07

  • Ikaslea: DAVID ORDOÑEZ CASTAÑÓN
    Doktorego Programa: Ondare Arkitektonikoa, Zibila, Urbanistikoa eta Eraikuntzen Birgaitzea
    Saila: Arkitektura
    Zuzendariak: Santiago María Sánchez Beitia eta Teresa Sofia Faria da Cunha Ferreira
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-17
    Amaierako data: 2022-03-07

  • Ikaslea: JOHANA TORRALBA ITURBE
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: José Luis Nieva Escandón eta Beatriz Apellaniz Unzalu
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-17
    Amaierako data: 2022-03-07

  • Ikaslea: MARÍA CANIVE RUIZ
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendaria: Marta Alonso Fernández-Pacheco
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-16
    Amaierako data: 2022-03-04

  • Ikaslea: MARÍA TERESA IGLESIAS GASPAR
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Prebentzio Medikuntza eta Osasun Publikoa
    Zuzendariak: José Ignacio Emparanza Knorr e Iratxe Urreta Barallobre
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-16
    Amaierako data: 2022-03-07

  • Ikaslea: IÑIGO MORENO OCIO
    Doktorego Programa: Ingurumenaren Kutsadura eta Toxikologia
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: María Pilar Rodríguez Rodríguez eta Leire Méndez Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-15
    Amaierako data: 2022-03-03

  • Ikaslea: TERESA JESÚS ZAMBRANO ORTEGA
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendariak: Inge Axpe Saez eta Arantzazu Rodríguez Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-15
    Amaierako data: 2022-03-03

  • Ikaslea: YOLANDA MARGARITA LÓPEZ FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendariak: Maria Iciar Astigarraga Aguirre eta Vicente Modesto Alapont
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-15
    Amaierako data: 2022-03-03

  • Ikaslea: AINARA BARRÓN IRIARTE
    Doktorego Programa: Ikasketa Feministak eta Generokoak
    Saila: Balioen Filosofia eta Gizarte Antropologia
    Zuzendariak: María Luz Esteban Galarza eta Jone Miren Hernández García
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-15
    Amaierako data: 2022-03-03

  • Ikaslea: BRUNO FILIPE DA COSTA HERMENEGILDO
    Doktorego Programa: Materialen Zientzia eta Teknologia
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: Senen Lanceros Méndez eta Leyre Pérez Álvarez
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-15
    Amaierako data: 2022-03-03

  • Ikaslea: MOHAMMED DERBELI
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendaria: Óscar Barambones Caramazana
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-15
    Amaierako data: 2022-03-03

  • Ikaslea: RAFAELLE MAZZOLARI
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendaria: Jordan Santos Concejero
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-14
    Amaierako data: 2022-03-02

  • Ikaslea: ENARA FERNÁNDEZ SÁENZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: Maite Artetxe Uria eta Maider Amutio Izaguirre
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-14
    Amaierako data: 2022-03-02

  • Ikaslea: MARÍA SENDINO MOULIET
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: GGenetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Miren Josu Omaetxebarria Ibarra eta José Antonio Rodríguez Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-14
    Amaierako data: 2022-03-02

  • Ikaslea: ARIANE SCHAUB CLERIGUE
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Arkaitz Carracedo Pérez eta Verónica Torrano Moya
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-12
    Amaierako data: 2022-02-28

  • Ikaslea: IÑIGO MARTÍN LORENZO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Josu Aguirrebeitia Celaya eta Iker Heras Miguel
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-11
    Amaierako data: 2022-02-28

  • Ikaslea: IÑIGO SANTOS PEREDA
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Esther Acha Peña eta Jean Baptiste Jorcin
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-11
    Amaierako data: 2022-02-28

  • Ikaslea: DIANA MARÍA CARRERA SOTO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Jose Antonio Lozano Alonso eta Roberto Santana Hermida
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-11
    Amaierako data: 2022-02-28

  • Ikaslea: M. CONCEPCIÓN MORENO CALVETE
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Francisco Javier Ballesteros Rodríguez
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-10
    Amaierako data: 2022-02-28

  • Ikaslea: AMAIA AGUIRRE QUIÑONERO
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: Javier Garaizar Candina eta Andrés Canut Blasco
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-10
    Amaierako data: 2022-02-28

  • Ikaslea: NAGORE URRUTIA DEL CAMPO
    Doktorego Programa: Energia Eraginkortasuna eta Jasangarritasuna Ingeniaritzan eta Arkitekturan
    Saila: Arkitektura
    Zuzendaria: Rufino Javier Hernández Minguillón
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-09
    Amaierako data: 2022-02-25

  • Ikaslea: FCO. JAVIER ESPINOSA ECHENIQUE
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendariak: José Luis de la Granja Sainz eta Alazne Ayestaran Yarza
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-08
    Amaierako data: 2022-02-24

  • Ikaslea: AINHOA GARCÍA FAMILIAR
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendariak: Félix Zubia Olascoaga eta Vicente Riambau Alonso
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-08
    Amaierako data: 2022-02-24

  • Ikaslea: PAUL LUKAS DREHER
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Miguel Moreno Ugeda
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-08
    Amaierako data: 2022-02-24

  • Ikaslea: ALAZNE ARRAZOLA SASTRE
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendaria: José Luis Zugaza Gurruchaga
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-08
    Amaierako data: 2022-02-24

  • Ikaslea: MELANIA JULIETA ROSIQUE SOLA
    Doktorego Programa: Analisi Forentsea
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: María de los Ángeles Martínez de Pancorbo Gómez eta Lourdes Basabe Desmonts
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-07
    Amaierako data: 2022-02-23

  • Ikaslea: OLATZ URANGA BARANDIARAN
    Doktorego Programa: Kimika Teorikoa eta Modelizazio Konputazionala
    Saila: Polimeroen Zientzia eta Teknologia
    Zuzendaria: David Casanova Casas
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-04
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: INGE GROEN
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia.
    Zuzendariak: Luis Eduardo Hueso Arroyo eta Félix Casanova Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-04
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: MARIA ISABEL ARDAYA FRANCO
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Fernando Pérez Cerda
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-04
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: LEIRE GUERENABARRENA CORTAZAR
    Doktorego Programa: Proiektuen Ingeniaritza
    Saila: Enpresen Antolakuntza
    Zuzendariak: Ernesto Jesús Cilleruelo Carrasco eta Jon Olascoaga Larrauri
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-04
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: DENYS-IODA DIAZ GARRIDO
    Doktorego Programa: Energia Eraginkortasuna eta Jasangarritasuna Ingeniaritzan eta Arkitekturan
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Luis Alfonso Del Portillo Valdés eta Gustavo Adolfo Vargas Silva
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-04
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: TERESA ESTEBAN PEÑALBA
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Kepa Paz Alonso eta María Cruz Rodríguez Oroz
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-04
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: SANJEEV NARA
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Nicola Molinaro eta Mathieu Bourguignon
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-04
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: IMARA IBARRA BARAJAS
    Doktorego Programa: Proiektuen Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Victoria Laura Barrio Cagigal eta Jesús Javier Rodríguez Maroto
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-04
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: KOLDOBIKA SAENZ DEL CASTILLO VELASCO
    Doktorego Programa: Europa eta Mundu Atlantikoa: Boterea, Kultura eta Gizartea
    Saila: Erdi Aroaren, Aro Berriaren eta Amerikaren Historia
    Zuzendaria: José Ramón Díaz de Durana Ortiz de Urbina
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-04
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: ANE OLAZAGOITIA GARMENDIA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: José Ramón Bilbao Catalá eta Ainara Castellanos Rubio
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-04
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: GUSTAVO ADOLFO GILER ALARCÓN
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: Economía Aplicada I
    Zuzendaria: Eduardo Bidaurratzaga Aurre
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-03
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: ADRIANA MORALES MARÍN
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: Miguel Ángel Gutiérrez Ortiz eta Jose Luis Ayastuy Arizti
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-03
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: SAYOA GOYENECHE ECHEVERRIA
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Enpresa Zuzenbidea
    Zuzendaria: Juan José Álvarez Rubio
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-03
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: DAVID GANCÍA AGUADO
    Doktorego Programa: Materialen Zientzia eta Teknologia
    Saila: Elektrizitatea eta Elektronika
    Zuzendaria: María Luisa Fernández Gubieda Ruiz
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-03
    Amaierako data: 2022-02-21

  • Ikaslea: LEIRE ORTIZ FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: Luis Antonio Castaño González eta Eunate Arana Arri
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-02
    Amaierako data: 2022-02-18

  • Ikaslea: MIREIA ANDONEGUI SAN MARTÍN
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: María Coro de la Caba Ciriza eta Pedro Manuel Guerrero Manso
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-02
    Amaierako data: 2022-02-18

  • Ikaslea: NEREA ONTOSO MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Félix Casanova Fernández eta María Reyes Calvo
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-02
    Amaierako data: 2022-02-18

  • Ikaslea: MIKHAIL RIABTSET
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Víctor Petuya Arcocha eta Mónica Urízar Arana
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-01
    Amaierako data: 2022-02-17

  • Ikaslea: OSCAR MATA CARBALLEIRA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Fisikoa
    Saila: Elektrizitatea eta Elektronika
    Zuzendariak: María Victoria Martínez González eta Inés Juliana del Campo Hagelstrom
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-01
    Amaierako data: 2022-02-17

  • Ikaslea: MIKEL OÑATE AGUIRRE
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia eta Otorrinolaringologia
    Zuzendariak: Eunate Arana Arri eta José Antonio Municio Martín
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-01
    Amaierako data: 2022-02-17

  • Ikaslea: ANA BELÉN PALMA LEIVA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Alberto Luis Pérez Samartín eta María Domercq García
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-01
    Amaierako data: 2022-02-17

  • Ikaslea: MAIALEN MURUA ETXEBERRIA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Roberto Santana Hermida eta Diego Jesús Galar Pascual
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-01
    Amaierako data: 2022-02-17

  • Ikaslea: DIANA MILENA CARMONA MÚÑOZ
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Analisi Ekonomikoa
    Zuzendaria: Miguel Angel Martínez Sedano
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-01
    Amaierako data: 2022-02-17

  • Ikaslea: FRANZ HERLING
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia.
    Zuzendaria: Félix Casanova Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-01
    Amaierako data: 2022-02-17

  • Ikaslea: FRANCESCO CALAVALLE
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia.
    Zuzendariak: Luis Eduardo Hueso Arroyo
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-01
    Amaierako data: 2022-02-17

  • Ikaslea: FCO. BORJA URQUIOLA ZABALLA
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendaria: Zoraida Freixa Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2022-02-01
    Amaierako data: 2022-02-17

  • Ikaslea: ANE ORRANTIA ROBLES
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Olatz Zenarruzabeitia Belaustegui eta Francisco Borrego Rabasco
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-31
    Amaierako data: 2022-02-16

  • Ikaslea: ILARGI BENGOETXEA GARTZIA
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendaria: María Llona González
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-31
    Amaierako data: 2022-02-16

  • Ikaslea: RAFAEL PATERNAIN RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Ereduak eta Arloak Gizarte Zientzietan
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendaria: Gabriel Francisco Gatti Casal de Rey
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-31
    Amaierako data: 2022-02-16

  • Ikaslea: TAMARA SOLEDAD KLEINBIELEN
    Doktorego Programa: Analisi Forentsea
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Felix Olasagasti Arsuaga eta Elena Beristain Mendizabal
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-28
    Amaierako data: 2022-02-14

  • Ikaslea: AMAIA EREÑO ARTABE
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendaria: Alejandro Barranco Ibarbia
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-28
    Amaierako data: 2022-02-14

  • Ikaslea: MARÍA DEL ROSARIO CASADO ANDRÉS
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendaria: Iker Badiola Etxaburu
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-28
    Amaierako data: 2022-02-14

  • Ikaslea: ITZIAR GALARRETA RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Materialen Zientzia eta Teknologia
    Saila: Kimika Organikoa eta Ez-Organikoa
    Zuzendariak: María Teresa Insausti Peña eta Idoia Ruiz de Larramendi Villanueva
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-27
    Amaierako data: 2022-02-14

  • Ikaslea: JUAN LUIS GÓMEZ URBANO
    Doktorego Programa: Materialen Zientzia eta Teknologia
    Saila: Kimika Organikoa eta Ez-Organikoa
    Zuzendariak: Teófilo Rojo Aparicio eta Daniel Carriazo Martín
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-27
    Amaierako data: 2022-02-14

    Ikaslea: MARIA EUGENIA NAVARRA BARINDELLI
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Clara Martín eta Sara Guediche
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-26
    Amaierako data: 2022-02-11

  • Ikaslea: ITZIAR GÓMEZ AGUADO
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa. Teknologia Farmazeutikoaren Aplikazioa Terapia Aurreratuen Garapenerako
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: María Ángeles Solinís Aspiazu eta Ana del Pozo Rodríguez
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-26
    Amaierako data: 2022-02-11

  • Ikaslea: HENRY MORALES LÓPEZ
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: Nazioarteko Lankidetza eta Garapenari Buruzko Ikasketa Institutua (HEGOA)
    Zuzendaria: Eduardo Bidaurratzaga Aurre
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-26
    Amaierako data: 2022-02-11

  • Ikaslea: LANDER MÉNDEZ CASAS
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Gizarte Psikologia
    Zuzendariak: Darío Páez Rovira eta Saioa Telletxea Artzamendi
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-25
    Amaierako data: 2022-02-10

  • Ikaslea: MYRIAM SAINZ RAMOS            
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa. Teknologia Farmazeutikoaren Aplikazioa Terapia Aurreratuen Garapenerako
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: José Luis Pedraz Muñoz eta Gustavo Puras Ochoa
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-25
    Amaierako data: 2022-02-10

  • Ikaslea: NAIARA ESCALANTE MATEOS  
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendariak: Aranzazu Fernández Zabala eta Eider Goñi Palacios
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-25
    Amaierako data: 2022-02-10

  • Ikaslea: VÍCTOR FERNÁNDEZ LÓPEZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Oscar Casis Sáenz eta Mónica Gallego Muñoz
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-25
    Amaierako data: 2022-02-10

  • Ikaslea: BORJA TRIBIS-ARROPE CARAZO
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Enrique Echevarría Orella eta Sendoa Ballesteros Peña
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-25
    Amaierako data: 2022-02-10

  • Ikaslea: YERAI VADO RANEDO
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa. Teknologia Farmazeutikoaren Aplikazioa Terapia Aurreratuen Garapenerako
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Jon Zarate Sesma eta Guiomar Pérez de Nanclares Leal
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-25
    Amaierako data: 2022-02-10

  • Ikaslea: JHONATAN ALEXANDER WONG ARTETA            
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendaria: Luis Bujanda Fernández de Pierola
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-24
    Amaierako data: 2022-02-09

  • Ikaslea: OHIANA AMORRORTU JIMÉNEZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: Mario Ramírez Montes eta Oihane Sanz Iturralde
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-24
    Amaierako data: 2022-02-09

  • Ikaslea: FEDERICO BERMEJO MOREIRA
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Psikologia Klinikoa eta Osasunaren Psikologia eta Ikerketa Metodologia
    Zuzendariak: Bárbara Clara Torres Gómez de Cádiz Aguilera eta Juan Felipe Muller
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-21
    Amaierako data: 2022-02-04

  • Ikaslea: SHIFA JEBARI BENSLAIMAN
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: César Augusto Martín Plágaro
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-21
    Amaierako data: 2022-02-04

  • Ikaslea: ANDRÉS SELLART NIETO
    Doktorego Programa: Analisi Forentsea
    Saila: Medikuntza eta Kirurgia Espezialitateak
    Zuzendaria: Francisco Asis Etxeberria Gabilondo
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-21
    Amaierako data: 2022-02-04

  • Ikaslea: SANDRA LUNA BLANCO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendaria: Rafael Pulido Murillo
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-20
    Amaierako data: 2022-02-03

  • Ikaslea: JAMES MILES
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: Banafshé Larijani
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-19
    Amaierako data: 2022-02-02

  • Ikaslea: JUAN MARTÍN ETXEBESTE
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Didáctica de la lengua y la literatura
    Zuzendariak: Jon Batti Kortazar Uriarte
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-19
    Amaierako data: 2022-02-02

  • Ikaslea: ARANTZAZU BELLOSO IGUERATEGUI
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Mari Cruz Rodríguez Oroz eta Ana Quiroga Varela
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-19
    Amaierako data: 2022-02-02

  • Ikaslea: LOREA VELASCO CARNEROS
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Arturo Muga Villate eta Fernando Moro Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-19
    Amaierako data: 2022-02-02

  • Ikaslea: ENARA GARCÍA OTERO
    Doktorego Programa: Filosofia, Zientzia eta Balioak
    Saila: Filosofia
    Zuzendariak: Hanneke De Jaegher eta Ezequiel Di Paolo
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-19
    Amaierako data: 2022-02-02

  • Ikaslea: RAFAEL CUÑADO RUIZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Filosofia
    Zuzendariak: Luis José Garagalza Arrizabalaga eta Celso Sánchez Capdequí
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-19
    Amaierako data: 2022-02-02

  • Ikaslea: PEDRO GONZÁLEZ FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendaria: María Sonia Gaztambide Sáenz
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-17
    Amaierako data: 2022-02-02

  • Ikaslea: ANDONI COSSIO GARRIDO
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendariak: Raúl Montero Gilete eta Martin Simonson
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-12
    Amaierako data: 2022-01-28

  • Ikaslea: LEIRE SAN ANTÓN MORACHO
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendariak: José María Portillo Valdés eta Ander Delgado Cendagortagalarza
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-12
    Amaierako data: 2022-01-28

  • Ikaslea: JON MORANT ECHEVARRIA
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Iñigo Zuberogoitia Arroyo eta Pascual López López
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-10
    Amaierako data: 2022-01-26

  • Ikaslea: ASIER BRULL MESANZA
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Itziar Cabanes Axpe eta Asier Zubizarreta Pico
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-10
    Amaierako data: 2022-01-26

  • Ikaslea: AMAIA MORALES MATÍAS
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Jalel Labidi Bouchrika eta Patricia Gullón Estévez
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-05
    Amaierako data: 2022-01-21

  • Ikaslea: AMAIA CASADO REZOLA
    Doktorego Programa: Ondare Arkitektonikoa, Zibila, Urbanistikoa eta Eraikuntzen Birgaitzea
    Saila: Arkitektura
    Zuzendariak: Iñigo León Cascante eta Aurora Herrera Gómez
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-05
    Amaierako data: 2022-01-21

  • Ikaslea: JON MIKEL PICABEA ARBURU
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Jesús Cámara Tobalina eta Javier Yanci Irigoyen
    Gordailuan utzitako data: 2022-01-03
    Amaierako data: 2022-01-19

2021. urtea

  • Ikaslea: LAURA LORENTE GEA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza eta Kirurgia Espezialitateak
    Zuzendaria: Iván Fernández Vega
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-30
    Amaierako data: 2022-01-17

  • Ikaslea: IRATXE NIÑO ADÁN
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Eva Portillo Pérez eta Itziar Landa Torres
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-30
    Amaierako data: 2022-01-17

  • Ikaslea: MIGUEL ANGEL HAIQUEL
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendaria: Pedro Alberto Novo López
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-29
    Amaierako data: 2022-01-14

  • Ikaslea: DANIEL BIELSA LINAZA
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Pedro Luis Arias Ergueta eta Javier Rodríguez Aseguinolaza
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-27
    Amaierako data: 2022-01-12

  • Ikaslea: ASIER LENIZ RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Nutrigenomika eta Nutrizio Pertsonalizatua
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Alfredo Fernández Quintela eta María Puy Portillo Baquedano
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-23
    Amaierako data: 2022-01-10

  • Ikaslea: BORJA LÓPEZ DE SAN VICENTE HERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendariak: Francisco Santaolalla Montoya eta María Purificación Martínez del Prado
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-23
    Amaierako data: 2022-01-10

  • Ikaslea: JON ATXUTEGI GUTIERREZ
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Enpresa Zuzenbidea eta Zuzenbide Zibila
    Zuzendariak: Jacinto Gil Rodríguez eta Leire Imaz Zubiaur
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-22
    Amaierako data: 2022-01-07

  • Ikaslea: LEIRE BARAÑANO ORBE
    Doktorego Programa: Enpresa Zuzendaritza, Ezagutza eta Berrikuntza
    Saila: Finantza Ekonomia II
    Zuzendariak: Andrés Araujo de la Mata eta Carlos Garbisu Crespo
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-22
    Amaierako data: 2022-01-07

  • Ikaslea: NAIARA MARTÍNEZ PÉREZ
    Doktorego Programa: Nutrigenomika eta Nutrizio Pertsonalizatua
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendaria: Marta Arroyo Izaga
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-22
    Amaierako data: 2022-01-07

  • Ikaslea: AINHOA LAPITZ DAMBOLENEA
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Jesús María Bañales Asurmendi eta Pedro Miguel Vieira Rainho Simões Rodrigues
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-21
    Amaierako data: 2022-01-06

  • Ikaslea: FABIO RODRÍGUEZ SÁNCHEZ
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Estomatologia I
    Zuzendariak: María Iciar Arteagoitia Calvo eta Carlos Rodríguez Andrés
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-20
    Amaierako data: 2022-01-05

  • Ikaslea: MAIDER EIZMENDI IRAOLA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendaria: Koldobika Meso Ayerdi 
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-17
    Amaierako data: 2022-01-02

  • Ikaslea: MIRIAM URQUIZA ABAUNZA
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Jon Irazusta Astiazaran eta Ana Rodríguez Larrad
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-16
    Amaierako data: 2022-01-03

  • Ikaslea: MIREN VILOR FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Estomatologia I
    Zuzendariak: Luis Antonio Aguirre Zorzano eta Luis Barbier Herrero
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-15
    Amaierako data: 2021-12-31

  • Ikaslea: JUNE GUTIERREZ CASTRO
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Psikologia Klinikoa eta Osasunaren Psikologia eta Ikerketa Metodologia
    Zuzendariak: Ana Isabel Vergara Iraeta eta Natalia Alonso Alberca
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-14
    Amaierako data: 2021-12-30

  • Ikaslea: OLAIA ANDALUZ PINEDO
    Doktorego Programa: Hizkuntzen Eskurapena Testuinguru Eleaniztunetan
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendariak: María Raquel Merino Álvarez eta María Pérez López de Heredia
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-14
    Amaierako data: 2021-12-28

  • Ikaslea: ALEJANDRO BARREDO ARRIETA
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza 
    Zuzendariak: Javier del Ser Lorente eta Sergio Gil-López
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-10
    Amaierako data: 2021-12-28

  • Ikaslea: IRUNE CORRES MEDRANO
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza 
    Zuzendariak: María Pilar Aristizabal Llorente eta Nagore Ozerinjauregi Beldarrain
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-10
    Amaierako data: 2021-12-28

  • Ikaslea: IMANOL ESPERESATE AZPIAZU
    Doktorego Programa: Ondare Arkitektonikoa, Zibila, Urbanistikoa eta Eraikuntzen Birgaitzea             
    Saila: Arkitektura
    Zuzendariak: Marte Mugica Urteaga eta Xabier Laka Antxustegi
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-10
    Amaierako data: 2021-12-28

  • Ikaslea: DENIS BENITO FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Ingurumenaren Kutsadura eta Toxikologia      
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Manuel Soto López eta Beñat Zaldibar Aramburu
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-10
    Amaierako data: 2021-12-28

  • Ikaslea: ANDONI AZPEITIA ZALDUA
    Doktorego Programa: Hizkuntzaren Azterketa eta Prozesamendua            
    Saila: Lengoaia eta Sistema Informatikoak
    Zuzendariak: María Aranzazu del Pozo Echezarreta eta Eneko Agirre Bengoa
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-09
    Amaierako data: 2021-12-27

  • Ikaslea: JHONNY JIMÉNEZ JIMÉNEZ
    Doktorego Programa: Garapenari buruzko Ikasketak       
    Saila: Ekonomia Aplikatua
    Zuzendariak: Luis Guridi Aldanondo eta Carlos Unai Villalba Eguiluz
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-09
    Amaierako data: 2021-12-27

  • Ikaslea: CARMEN FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra 
    Zuzendariak: Iban Quintana Fernández eta Alfonso Martínez de La Cruz
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-09
    Amaierako data: 2021-12-27

  • Ikaslea: ANDREA GARCÍA SAGASTIBELZA
    Doktorego Programa: Kuaternarioa: Ingurugiro Aldaketak eta Giza Oinatzak
    Saila: Geologia
    Zuzendariak: Asier Gómez Olivencia eta Christine Veschambre-Couture
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-02
    Amaierako data: 2021-12-20

  • Ikaslea: ANA ESCAURIAZA ESCUDERO
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Garaiko Historia
    Zuzendariak: Santiago de Pablo Contreras eta Gaizka Fernández Soldevilla
    Gordailuan utzitako data: 2021-12-01
    Amaierako data: 2021-12-17

  • Ikaslea: MIRIAM LUQUE MONTORO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Elena María Alberdi Alfonso eta José Luis Zugaza Gurruchaga
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-30
    Amaierako data: 2021-12-16

  • Ikaslea: CARLOS CHIESA ESTOMBA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia eta Otorrinolaringologia
    Zuzendariak: Xabier Altuna Mariezcurrena
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-29
    Amaierako data: 2021-12-15

  • Ikaslea: PAYAM ABOUTALEBI
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Aitor Josu Garrido Hernández eta Izaskun Garrido Hernández
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-25
    Amaierako data: 2021-12-13

  • Ikaslea: ASIER ANGULO ALCALDE
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Oinarrizko Psikologia Prozesuak eta haien Garapena
    Zuzendariak: María Gabriela Chotro Lerda eta Mirari Gaztañaga Echeverria
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-25
    Amaierako data: 2021-12-13

  • Ikaslea: ELIXABET UGALDE GIL
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Filologia eta Historia
    Zuzendaria: María José Martínez Gutiérrez
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-25
    Amaierako data: 2021-12-13

  • Ikaslea: PATRICIA SOBRADILLO ECENARRO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendariak: Nuria Marina Malanda eta María Rosa Faner Canet
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-24
    Amaierako data: 2021-12-10

  • Ikaslea: MARIA BLANCO DE PAZ
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Elektrizitatea eta Elektronika
    Zuzendariak: Aitzol Imanol Garcia Echarri eta Dario Bercioux
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-23
    Amaierako data: 2021-12-09

  • Ikaslea: SHEILA MAIZ FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: Senen Lanceros Méndez eta Leyre Pérez Álvarez
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-19
    Amaierako data: 2021-12-07

  • Ikaslea: NAIARA URIARTE GALLASTEGUI
    Doktorego Programa: Proiektuen Ingeniaritza
    Saila: Enpresen Antolakuntza
    Zuzendariak: Germán Arana Landín eta Beñat Landeta Manzano
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-19
    Amaierako data: 2021-12-07

  • Ikaslea: GAIZKA LORES AGIRRE
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Gizarte Zientzien Didaktika
    Zuzendariak: José Miguel Correa Gorospe eta Pedro Urkidi Elorrieta
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-19
    Amaierako data: 2021-12-07

  • Ikaslea: IGOR BAROJA CAREAGA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza 
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Miren Andone Estomba Recalde eta Iratxe Zarraonaindia Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-18
    Amaierako data: 2021-12-07

  • Ikaslea: JORGE ELISEO LANGA ARRANZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Miren Andone Estomba Recalde eta Darrell Conklin
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-18
    Amaierako data: 2021-12-07

  • Ikaslea: AMAYA ABANDA ELUSTONDO
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika
    Zuzendariak: Jose Antonio Lozano Alonso eta Usue Mori Carrascal
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-16
    Amaierako data: 2021-12-02

  • Ikaslea: SNEHA RAMAN
    Doktorego Programa: Hizkuntzaren Azterketa eta Prozesamendua
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Inmaculada Concepción Hernáez Rioja eta Eva Navas Cordón
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-15
    Amaierako data: 2021-12-01

  • Ikaslea: MAITANE BASASORO ZIGANDA
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: Maialen Sorkunde Garmendia Larranaga eta Iñaki Karrera Juarros
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-15
    Amaierako data: 2021-12-01

  • Ikaslea: RAWAND KAMEEL IZZAT QUTOB
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Raúl Martínez de Santos Gorostiaga eta Joseba Etxebeste Otegi
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-12
    Amaierako data: 2021-11-29

  • Ikaslea: CARLOS EDUARDO RAMOS GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Francisco Javier Ezquiaga Ganuzas eta Francisco Javier Caballero Harriet
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-12
    Amaierako data: 2021-11-29

  • Ikaslea: SULAIMAN HAFEZ SULAIMAN AMAD
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Raúl Martínez de Santos Gorostiaga eta Joseba Etxebeste Otegi
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-12
    Amaierako data: 2021-11-29

  • Ikaslea: AURORA CUADRADO FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Frantses Filologia
    Zuzendaria: Jesús Camarero Arribas
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-12
    Amaierako data: 2021-11-29

  • Ikaslea: ALBA GARMENDIA CASTAÑOS
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Filosofia
    Zuzendaria: Iñigo Galzacorta Muñoz
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-11
    Amaierako data: 2021-11-29

  • Ikaslea: SARA ARKOTXA NAJDAWI
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Carlos Enrique Prieto Sierra eta Ana Isabel Martinez Puente
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-11
    Amaierako data: 2021-11-29

  • Ikaslea: FCO. BORJA AGUIRRE YAGÜE
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendaria: Edurne Erquicia Jauregui
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-09
    Amaierako data: 2021-11-25

  • Ikaslea: MIKEL OSORIO CAPITÁN
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: Ignacio García-Alonso Montoya eta María Inmaculada Ruiz Montesinos
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-08
    Amaierako data: 2021-11-24

  • Ikaslea: IGNACIO TROJAOLA BOLINAGA
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Eloy Irigoyen Gordo eta Iker Elorza Pinedo
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-06
    Amaierako data: 2021-11-22

  • Ikaslea: IZASKUN LARRAZA AROCENA
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza 
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Maria Aranzazu Eceiza Mendiguren eta Aitor Arbelaiz Garmendia
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-05
    Amaierako data: 2021-11-22

  • Ikaslea: UNAI BAROJA IBÁÑEZ DE MAEZTU
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendaria: Ignacio Garín Atorrasagasti
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-05
    Amaierako data: 2021-11-22

  • Ikaslea: DHAWALE TRUNA BHUJHANGRAO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Franck Andrés Girot Mata eta Catherine Froustey
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-05
    Amaierako data: 2021-11-22

  • Ikaslea: MARÍA INMACULADA GÁRATE ZUBIZARRETA
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Publikoa
    Zuzendaria: Iñaki Esparza Leibar 
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-04
    Amaierako data: 2021-11-22

  • Ikaslea: PABLO ARRILLAGA MÁRQUEZ
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: Gizarte Ekonomia eta Zuzenbide Kooperatiboaren Institutua (Gezki)
    Zuzendariak: Aitor Bengoetxea Alkorta eta Enekoitz Etxezarreta Etxarri
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-04
    Amaierako data: 2021-11-22

  • Ikaslea: TERESA ARTAZA ORLANDO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Aitzol Lamikiz Mentxaka  eta Alfredo Suárez González
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-04
    Amaierako data: 2021-11-22

  • Ikaslea: ANDONI KORTAZAR GARCíA
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: Metodo Kuantitatiboak
    Zuzendariak: Gorka Bueno Mendieta eta David Hoyos Ramos
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-04
    Amaierako data: 2021-11-22

  • Ikaslea: ANE LEKUONA MARISCAL
    Doktorego Programa: Europa eta Mundu Atlantikoa: Boterea, Kultura eta Gizartea
    Saila: Artearen eta Musikaren Historia
    Zuzendariak: Haizea Barcenilla García eta María Teresa Méndez Baiges 
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-04
    Amaierako data: 2021-11-22

  • Ikaslea: AINARA ARNAIZ MÚÑOZ
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Nieves Basterreche Izaguirre eta Mercedes Zumarraga Ortiz
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-03
    Amaierako data: 2021-11-19

  • Ikaslea: ROSSANA PASSANNANTE
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendariak: Jesus Maria Aizpurua Iparraguirre eta Jordi Llop Roig
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-02
    Amaierako data: 2021-11-18

  • Ikaslea: SARAY SÁNCHEZ YAGUE
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Aitziber López Cortajarena eta Robert Kypta
    Gordailuan utzitako data: 2021-11-02
    Amaierako data: 2021-11-18

  • Ikaslea: SERGIO DELGADO ACERO
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendaria: Juan Arizaga Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-30
    Amaierako data: 2021-11-12

  • Ikaslea: JAVIER CANTO LLORENTE
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika
    Zuzendariak: Carlos Pérez Moreno eta Kangwei Li
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-29
    Amaierako data: 2021-11-12

  • Ikaslea: UDANE GOIKOETXEA BILBAO
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendariak: Jesús María Ramírez de la Piscina Martínez eta Idoia Camacho Markina
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-29
    Amaierako data: 2021-11-12

  • Ikaslea: MARTA MARTÍN HOCES DE LA GUARDIA
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendaria: María Jesús Cueto Puente
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-29
    Amaierako data: 2021-11-12

  • Ikaslea: CRISTINA RISUEÑO FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Nicola G.A. Abrescia eta Ivan Coluzza
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-28
    Amaierako data: 2021-11-15

  • Ikaslea: XABIER SOTO GARCÍA
    Doktorego Programa: Hizkuntzaren Azterketa eta Prozesamendua
    Saila: Hizkuntza eta Sistema Informatikoak
    Zuzendariak: Maite Oronoz Anchordoqui eta Gorka Labaka Intxauspe
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-28
    Amaierako data: 2021-11-15

  • Ikaslea: NAHUAL SOBRINO COLL
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Stefan Kurth eta Roberto D'Agosta
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-28
    Amaierako data: 2021-11-12

  • Ikaslea: FAC. JAVIER VELA DÍAZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: José María Arandes Esteban eta Alazne Gutiérrez Lorenzo
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-28
    Amaierako data: 2021-11-12

  • Ikaslea: JARA LIÉBANA MOLINA
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Pintura
    Zuzendariak: María Pilar Bustinduy Fernández eta Concepción Elorza Ibáñez de Gauna
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-27
    Amaierako data: 2021-11-12

  • Ikaslea: HERNANDO PERDOMO GÓMEZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Balioen Filosofia eta Gizarte Antropologia
    Zuzendaria: Esteban Anchustegui Igartua
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-25
    Amaierako data: 2021-11-10

  • Ikaslea: MIKEL RODRÍGUEZ ENRIQUEZ
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Teknologia Elektronikoa
    Zuzendariak: Armando Fermín Astarloa Cuellar eta Jesús Lázaro Arrotegui
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-25
    Amaierako data: 2021-11-10

  • Ikaslea: LUZ ANGELA ARÉVALO ROBLES
    Doktorego Programa: La Globalización a examen: retos y respuestas interdisciplinares
    Saila: Zuzenbide Publikoa eta Zientzia Historiko-Juridikoak eta Pentsamendu Politikoaren Historia
    Zuzendaria: Juan Francisco Soroeta Liceras
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-22
    Amaierako data: 2021-11-09

  • Ikaslea: VAHID NARIRIMAREKANI
    Doktorego Programa: Analisi Forentsea
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Lourdes Basabe Desmonts eta Fernando Benito López
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-22
    Amaierako data: 2021-11-09

  • Ikaslea: ANDRÉS FELIPE CORTÉS BORRAY
    Doktorego Programa: Energia Elektrikoko Sistemak
    Saila: Ingeniaritza Elektrikoa
    Zuzendariak: Esther Torres Iglesias eta José Emilio Rodríguez Seco
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-22
    Amaierako data: 2021-11-09

  • Ikaslea: VÍCTOR APARICIO RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendariak: Luis Castells Arteche eta José Antonio Pérez Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-21
    Amaierako data: 2021-11-08

  • Ikaslea: TAOUKI IOANNA
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Marie Lallier eta David Soto Blanco
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-21
    Amaierako data: 2021-11-08

  • Ikaslea: DJASON BARBOSA DA CUNHA
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Filosofia
    Zuzendariak: Nicanor Ursua Lezaun eta Iñigo Galzacorta Muñoz
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-21
    Amaierako data: 2021-11-08

  • Ikaslea: LUIS ALBERTO RUIZ ITURRIAGA
    Doktorego Programa: Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: Guillermo Quindós Andrés eta Rafael Zalacaín Jorge
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-21
    Amaierako data: 2021-11-08

  • Ikaslea: JAVIEL ELENA MORALES
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Filosofia
    Zuzendariak: Julián Pacho García eta José Ignacio Galparsoro Ruiz
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-20
    Amaierako data: 2021-11-05

  • Ikaslea: MARTA FERNÁNDEZ GÓMEZ
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Farmakologia
    Zuzendaria: Olga Peñagarikano Ahedo
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-20
    Amaierako data: 2021-11-05

  • Ikaslea: INNA TSVINTARINAIA
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: María Teresa Vizcarra Morales eta Ana Luisa López Vélez
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-20
    Amaierako data: 2021-11-05

  • Ikaslea: JORGE HUMBERTO MELILLO
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Materialen Fisika
    Zuzendariak: Silvina Cerveny Murcia eta Alexander Bittner
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-18
    Amaierako data: 2021-11-03

  • Ikaslea: PEDRO ALVARO HERVALEJO SANCHEZ
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendaria: Ludger Mees
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-18
    Amaierako data: 2021-11-03

  • Ikaslea: JAVIER MATEOS MARTIN
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendaria: Aurelio Mateo Alonso
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-15
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: ANNA GINE MARCH
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendaria: Amaia Bacigalupe De La Hera
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-15
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: ANDREA CABEZAS RODRIGUEZ
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendariak: Amaia Bacigalupe De La Hera eta Unai Martín Roncero
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-15
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: SERHAT HASANCEBI
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Analisi Ekonomikoa
    Zuzendariak: Cruz Ángel Echevarría Olave eta Javier García-Enríquez
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-15
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: ITZIAR URRETABIZKAIA ZABALETA
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Musika, Plastika eta Gorputz Adierazpidearen Didaktika
    Zuzendariak: Lourdes Cilleruelo Gutiérrez eta Josu Rekalde Izagirre
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-14
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: HARITZ GARMENDIA ITURRIA
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendaria: Eguzki Urteaga Olano
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-14
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: IÑAKI ECHEVERRIA GARAY
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendaria: Jon Irazusta Astiarazan
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-14
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: JULEN BOLLAIN URBIETA
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: Ekonomia Aplikatua
    Zuzendariak: María Luz de la Cal Barredo eta Daniel Raventós Pañella
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-13
    Amaierako data: 2021-10-29

  • Ikaslea: AGUSTIN MARTINEZ MAZA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia eta Otorrinolaringologia
    Zuzendaria: Agustín Martínez Ibarguen
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-12
    Amaierako data: 2021-10-28

  • Ikaslea: PATXI XABIER FERNANDEZ MONJE
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendaria: José Ignacio Zabaleta Urkiola
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-11
    Amaierako data: 2021-10-27

  • Ikaslea: IÑIGO ROBREDO MAGRO
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Fisika
    Zuzendariak: Aitor Bergara Jauregui eta Maia G. Vergniory
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-08
    Amaierako data: 2021-10-25

  • Ikaslea: IRATXE RUIZ DE ALEGRIA PUIG
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Filologia eta Historia
    Zuzendariak: Lourdes Otaegi Imaz eta Natalia Vara Ferrero
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-06
    Amaierako data: 2021-10-22

  • Ikaslea: ALVARO GOMEZ LOPEZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Haritz Sardon Muguruza
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-05
    Amaierako data: 2021-10-21

  • Ikaslea: SARA LUISA MARINA BARBIER
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Jaime Martín Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-04
    Amaierako data: 2021-10-20

  • Ikaslea: JORGE OLMOS TRIGO
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Evgueni Vladimir Tchoulkov Svkin
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-04
    Amaierako data: 2021-10-20

  • Ikaslea: IÑIGO GORDON BENITO
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Publikoa
    Zuzendariak: Jon Mirena Landa Gorostiza eta Enara Garro Carrera
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-04
    Amaierako data: 2021-10-20

  • Ikaslea: VALENTINA LO RE
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: María Elena Suárez González eta Mónica Calvo Rodríguez
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-04
    Amaierako data: 2021-10-20

  • Ikaslea: JORGE LUIS OLMEDO MARTINEZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: David Mecerreyes Molero eta Alejandro Jesús Müller Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-01
    Amaierako data: 2021-10-18

  • Ikaslea: MIKEL ALVÁREZ URQUIOLA
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia
    Zuzendaria: José Juan Blanco Pillado
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-29
    Amaierako data: 2021-10-15

  • Ikaslea: ASIER CALZADA LIZARRAGA
    Doktorego Programa: Hizkuntzen Eskurapena Testuinguru Eleaniztunetan
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendaria: María del Pilar García Mayo
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-29
    Amaierako data: 2021-10-15

  • Ikaslea: AITOR SEIJAS CONDE
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendariak: Raúl Montero Gilete eta Martin Simonson
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-29
    Amaierako data: 2021-10-15

  • Ikaslea: EIDER MATXINANDIARENA ALMANDOZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimeroen Zientzia eta Teknologia
    Zuzendariak: Miren Agurtzane Múgica Iztueta eta Alejandro Jesús Müller Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-29
    Amaierako data: 2021-10-15

  • Ikaslea: ANA APELLANIZ GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia eta Otorrinolaringologia
    Zuzendaria: Ana Salomé Sánchez del Rey
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-28
    Amaierako data: 2021-10-14

  • Ikaslea: ADRIÁN QUINDIMIL RENGEL
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: Juan Ramón González Velasco eta Jose Antonio González Marcos
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-28
    Amaierako data: 2021-10-14

  • Ikaslea: GONTZAL LÓPEZ RUIZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Fisikoa
    Saila: Ingeniaritza Nuklearra eta Jariakinen Mekanika
    Zuzendariak: Jesús María Blanco Ilzarbe eta Isabel Álava Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-28
    Amaierako data: 2021-10-14

  • Ikaslea: GARAZI LÓPEZ MURCIANO
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendaria: Francisco Javier Urquijo Labrador
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-28
    Amaierako data: 2021-10-14

  • Ikaslea: AINHOA URANGA LARRALDE
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: María Begoña Ayo Millán eta Iñigo Azúa Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-27
    Amaierako data: 2021-10-13

  • Ikaslea: DANIELA CONSTANZA MESTRE CONGREGADO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Patricia Aspichueta Celaá eta Igor Aurrekoetxea Galindo
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-27
    Amaierako data: 2021-10-13

  • Ikaslea: ITZIAR TERRADILLOS IRASTORZA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Pedro Rolando Grandes Moreno eta Izaskun Elezgarai Gabantxo
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-27
    Amaierako data: 2021-10-13

  • Ikaslea: ANE ZAPATERO MOLINUEVO
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Hispaniar Filologia, Filologia Erromanikoa eta Literaturaren Teoria
    Zuzendariak: María Isabel Muguruza Roca eta Carlos Mota Placencia
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-24
    Amaierako data: 2021-10-13

  • Ikaslea: SVEIN ACHICALLENDE URCAREGUI
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Pedro Rolando Grandes Moreno eta Inmaculada Guerricagoitia Marina
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-24
    Amaierako data: 2021-10-12

  • Ikaslea: MARCIA LIKA HATTORI
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia
    Zuzendaria: Alfredo González Ruibal
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-23
    Amaierako data: 2021-10-11

  • Ikaslea: JOAQUÍN ANDRÉS ANDERMATTEN
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Ander Matheu Fernández eta Nicolás Samprón Lebed
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-23
    Amaierako data: 2021-10-11

  • Ikaslea: KATHERINE MIRANDA CADENA
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: Guillermo Quindós Andrés eta María Elena Eraso Barrio
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-22
    Amaierako data: 8 2021-10-08

  • Ikaslea: HSIAO CHUN LIN
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Hezkuntza Zientziak
    Zuzendaria: Miren Jasone Cenoz Iragui
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-22
    Amaierako data: 2021-10-08

  • Ikaslea: CAMILO BACARES JARA
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Hezkuntza Zientziak
    Zuzendariak: Paulí Dávila Balsera eta Luis M. Naya Garmendia
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-22
    Amaierako data: 2021-10-08

  • Ikaslea: ROSA MARIA RODRIGEZ ROMERO
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Enpresa Zuzenbidea eta Zuzenbide Zibila
    Zuzendaria: Olga Fotinopulos Basurco
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-21
    Amaierako data: 2021-10-07

  • Ikaslea: STEFANO MOIA
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Cesar Caballero Gaudes eta Maite Termenon
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-21
    Amaierako data: 2021-10-07

  • Ikaslea: JOSE ARMANDO AGUASVIVAS MANZANO
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendaria: Manuel Carreiras Valiña
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-21
    Amaierako data: 2021-10-07

  • Ikaslea: LUCIA MAIO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Aitziber López Cortajarena eta Aitor Hierro Ayuela
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-20
    Amaierako data: 2021-10-06

  • Ikaslea: IÑIGO DE MIGUEL BERIAIN
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendaria: María Begoña Sanz Echevarría
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-20
    Amaierako data: 2021-10-06

  • Ikaslea: JOANA CAROLINA BUSTAMANTE MENDEZ
    Doktorego Programa: Giza Eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Iñaki Lasagabaster Herrarte eta Unai Aberasturi Gorriño
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-20
    Amaierako data: 2021-10-06

  • Ikaslea: MIKEL ROUCO MARTÍN
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: F. Sebastian Bergeret Sbarbaro eta Ilya Tokatly
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-17
    Amaierako data: 2021-10-04

  • Ikaslea: CRISTIAN FERREIRO SANTISO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: José Ignacio Lombraña Alonso eta Maria José Rivero Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-16
    Amaierako data: 2021-10-04

  • Ikaslea: MAIDER GONZALEZ DE ARTAZA LAVESA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Miguel Angel Gonzalez Torres eta Ana Catalán Alcántara
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-16
    Amaierako data: 2021-10-04

  • Ikaslea: ITXASO MÚGICA ERRAZQUIN
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Jon Irazusta Astiazaran eta Ana Rodríguez Larrad
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-15
    Amaierako data: 2021-10-01

  • Ikaslea: XUBAN DÍEZ IZAGIRRE
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika
    Zuzendaria: Carlota María Cuesta Romero
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-15
    Amaierako data: 2021-10-01

  • Ikaslea: ESTEFANÍA CAPEL LÓPEZ
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendariak: Jose Luis Vicario Hernando eta Uxue Uria Pujana
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-14
    Amaierako data: 2021-09-30

  • Ikaslea: ANDER CAMIRUAGA LEZA
    Doktorego Programa: Laserrak eta Beren Aplikazioak Kimikan (Kimilaser)
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: José Andrés Fernández González eta Imanol Usabiaga Gutierrez
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-13
    Amaierako data: 2021-09-29

  • Ikaslea: NADIA TAHARI
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza 
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendaria: Jalel Labidi Bouchrika
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-13
    Amaierako data: 2021-09-29

  • Ikaslea: CRISTINA SANZ FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Julián Castellano Paulis eta Antonio Hernández Mendo
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-10
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: ARITZ HERRERO HERNANDEZ
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Aplikatua
    Zuzendaria: Alberto Oleaga Páramo
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-10
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: MANEX SERRAS SAENZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Elektrizitatea eta Elektronika
    Zuzendariak: María Inés Torres Barañano eta Maria Aranzazu del Pozo Echezarreta
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-10
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: MARIA DOLORES OTERO ELORZA
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Gizarte Psikologia
    Zuzendariak: Ainara Arnoso Martínez eta Cristina Martinez de Taboada Kurtz
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-10
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: NAIARA GARCÍA GÓMEZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: Ana Guadalupe Gayubo Cazorla eta Beatriz Valle Pascual
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-09
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: MARINE LECHARTIER
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendaria: David Mecerreyes Molero
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-09
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: IVÁN MANSO NARVARTE
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Ainhoa Beatriz Caballero Reyes eta Anna Rubio Compañy
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-09
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: IKER LAMAS FREJO
    Doktorego Programa: Laserrak eta Beren Aplikazioak Kimikan (Kimilaser) 
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: Asier Longarte Aldama eta Raúl Montero Santos
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-08
    Amaierako data: 2021-09-24

  • Ikaslea: ALINA TEPES
    Doktorego Programa: Ekonomia: Ekonomia Analisirako Tresnak
    Saila: Analisi Ekonomikoa
    Zuzendariak: Ibon Galarraga Gallastegui eta Anil Markandya
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-08
    Amaierako data: 2021-09-24

  • Ikaslea: AINIZE PEÑA CEARRA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Asier Fullaondo Elordui-Zapaterieche eta Leticia Abecia Aliende
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-08
    Amaierako data: 2021-09-24

  • Ikaslea: MARCIA ILIANA CRIOLLO VARGAS
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: Pedro Moisés Aramendi Jauregui eta Joxe Jiménez Jiménez
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-07
    Amaierako data: 2021-09-23

  • Ikaslea: ROBERTO VIOLA
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Jon Montalban Sánchez eta Ángel Martín Navas
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-04
    Amaierako data: 2021-09-20

  • Ikaslea: ELENA BARREDO HERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: Nere Amenabar Perurena eta Arkaitz Lareki Arcos
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-01
    Amaierako data: 2021-09-17

  • Ikaslea: ITALO NICOLÁS GIRAO POPOLIZIO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendariak: María Teresa Audicana Berasategui eta Nagore Bernedo Belar
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-01
    Amaierako data: 2021-09-17

  • Ikaslea: JUAN GURRUCHAGA PEREDA
    Doktorego Programa: Kimika Teorikoa eta Modelizazio Konputazionala
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Aitziber López Cortajarena eta Luca Salassa
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-01
    Amaierako data: 2021-09-17

TESIS-EN-DEPOSITO-2021-1parte

  • Ikaslea: MERCEDES NANCY JIMÉNEZ ROSARIO
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendariak: Igor Esnaola Echaniz eta Inge Axpe Sáez
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-30
    Amaierako data: 2021-09-15

  • Ikaslea: VÍCTOR ITURREGUI GARCÍA DE MOTILOA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendariak: María Carmen Arocena Badillos eta Santos Zunzunegui Díez
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-29
    Amaierako data: 2021-09-14

  • Ikaslea: JULEN DE LA CUESTA LEONE
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: José Adolfo Pomposo Alonso
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-29
    Amaierako data: 2021-09-14

  • Ikaslea: BEATRIZ C. FERNÁNDEZ FERRER
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: María Jesús Cueto Puente eta Alicia Verónica Gómez Linares
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-29
    Amaierako data: 2021-09-14

  • Ikaslea: LAURA CARLOSENA REMÍREZ
    Doktorego Programa: Energia Eraginkortasuna eta Jasangarritasuna Ingeniaritzan eta Arkitekturan
    Saila: Arkitektura
    Zuzendariak: Rufino Javier Hernández Minguillón eta Maria Olatz Irulegi Garmendia
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-28
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: ITZIBER FERNÁNDEZ JIMÉNEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Estomatologia II
    Zuzendariak: José Manuel Aguirre Urizar eta Luis Antonio Aguirre Zorzano
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-28
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: GERARDO OSCAR BROSSY SCARINGI
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendaria: Rosa María Martín Sabaris
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-27
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: NAIA DEL CASTILLO AIRA
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: Ana María Pilar Arnaiz Gómez eta Iskandar Aitor Rementeria Arnaiz
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-27
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: MIKEL AGUIRRE RUIZ DE GOPEGUI
    Doktorego Programa: Kuaternarioa: Ingurugiro Aldaketak eta Giza Oinatzak
    Saila: Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia
    Zuzendariak: José Antonio Múgica Alustiza eta Javier María Fernández Eraso
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-27
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: BEÑAT OLAVE FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Thomas Schäfer
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-27
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: LUCÍA MARTÍN SAIZ
    Doktorego Programa: Laserrak eta Beren Aplikazioak Kimikan
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendaria: Jose Andrés Fernández González
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-26
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: HAFEZ TAMER
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendaria: Maren Ortiz Zarragoitia
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-23
    Amaierako data: 2021-09-06

  • Ikaslea: BINGEN GUTIERREZ MONASTERIO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Félix María Goñi Urcelay eta Xabier Contreras Gómez
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-23
    Amaierako data: 2021-09-06

  • Ikaslea: EDER SOMOZA VALDEOLMILLOS
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendaria: Benjamín Juan Gómez Moliner
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-21
    Amaierako data: 2021-09-06

  • Ikaslea: LEIRE AZKÚNAGA GARCÍA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendariak: Iñigo Marzabal Albaina eta Ainhoa Fernández de Arroyabe Olaortua
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-20
    Amaierako data: 2021-09-06

  • Ikaslea: NURIA REVILLA GÓMEZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Francisco Javier Gil Goicouria eta Ainhoa Fernández Atucha
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-20
    Amaierako data: 2021-09-06

  • Ikaslea: MARLENE SOLEDAD BECCARI GALEANO
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Amanda Sierra Saavedra
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-19
    Amaierako data: 2021-09-06

  • Ikaslea: MARIA CAÑAS MIGUEL
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Psikologia Klinikoa eta Osasunaren Psikologia eta Ikerketa Metodologia
    Zuzendariak: Maria Izascun Ibabe Erostarbe eta Joaquín de Paúl Ochotorena
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-16
    Amaierako data: 2021-09-02

  • Ikaslea: ALEJANDRO BERMEJO LÓPEZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: José Antonio González Marcos eta Beñat Pereda Ayo
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-15
    Amaierako data: 2021-09-01

  • Ikaslea: PATRICIA LORENZO GONZÁLEZ-MINGUILLÁN
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika
    Zuzendariak: José María San Juan Núñez eta María Luisa No Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-15
    Amaierako data: 2021-09-01

  • Ikaslea: KEPA DIEGUEZ BARAHONA
    Doktorego Programa: Euskal Hizkuntzalaritza eta Filologia
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Gotzon Aurrekoetxea Olabarri eta José Miguel Martínez Areta
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-15
    Amaierako data: 2021-09-01

  • Ikaslea: XABIER CABODEVILLA BRAVO
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Benjamín Juan Gómez Moliner eta Beatriz Arroyo López
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-14
    Amaierako data: 2021-07-30

  • Ikaslea: PIERMATTEO MORUCCI
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Nicola Molinaro eta Clara Martín
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-14
    Amaierako data: 2021-07-30

  • Ikaslea: EDUARDO RUIZ PARRA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Miguel Angel González Torres
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-14
    Amaierako data: 2021-07-30

  • Ikaslea: MIGUEL A. PÉREZ CASTRO
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Jokin Castilla Catrillón eta Joseba M. Garrido Urkullu
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-14
    Amaierako data: 2021-07-30

  • Ikaslea: NATALE IMAZ AYO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: Eunate Arana Arri eta Luis Bujanda Fernández de Pierola
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-09
    Amaierako data: 2021-07-26

  • Ikaslea: SANDRA DORADO ARENAS
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: José María Quintana López eta Isabel Inés Urrutia Landa
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-09
    Amaierako data: 2021-07-26

  • Ikaslea: LIXIN QIAO
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Michel Armand
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-09
    Amaierako data: 2021-07-26

  • Ikaslea: ANDER URRUTIA GARCÍA
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Juan Antonio Marigómez Allende eta Stephen W. Feist
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-09
    Amaierako data: 2021-07-26

  • Ikaslea: ALEXANDER FERRO URIGÜEN
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Francisco Javier Gil Goicouria eta Enrique Echevarría Orella
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-08
    Amaierako data: 2021-07-26

  • Ikaslea: IRAIDE TALAVERA BURGOS
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendaria: Mario Saalbach Erdmann
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-07
    Amaierako data: 2021-07-23

  • Ikaslea: AINARA HERNANDO ORTIZ
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: Guillermo Quindós Andrés eta Estibaliz Mateo Alesanco
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-06
    Amaierako data: 2021-07-22

  • Ikaslea: NERE MENDIZABAL GALLASTEGUI
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendariak: Maria Isabel Portillo Villares eta Amaia Bacigalupe De La Hera
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-06
    Amaierako data: 2021-07-22

  • Ikaslea: JONE ASCORBEBEITIA BILBATUA
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Metodo Kuantitatiboak
    Zuzendariak: María Eva Ferreira García eta Susan Orbe Mandaluniz
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-06
    Amaierako data: 2021-07-22

  • Ikaslea: IRAIA LADERO AUÑÓN
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Juan de Dios Anguita Castillo eta Natalia María Elguezabal Vega
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-05
    Amaierako data: 2021-07-21

  • Ikaslea: RAMÓN BERNAL URIBARRENA
    Doktorego Programa: Enpresa Zuzendaritza, Ezagutza eta Berrikuntza
    Saila: Finantza Ekonomia II
    Zuzendariak:  Leire San Jose Ruiz de Aguirre eta Jose Luís Retolaza Ávalos
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-30
    Amaierako data: 2021-07-16

  • Ikaslea: NEREA GONZÁLEZ TEMPRANO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendariak: Jone Miren Hernández García eta Ignacio Díez López
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-30
    Amaierako data: 2021-07-16

  • Ikaslea: KSHIPRA GURUNANDAN
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Kepa Paz-Alonso eta Manuel Francisco Carreiras Valiña
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-29
    Amaierako data: 2021-07-15

  • Ikaslea: CAMILA ZUGARRAMURDI GARCÍA
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Manuel Francisco Carreiras Valiña eta Juan Carlos Valle Lisboa
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-29
    Amaierako data: 2021-07-15

  • Ikaslea: AURELIE DESTEPHEN
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendaria: Nicholas Ballard
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-29
    Amaierako data: 2021-07-15

  • Ikaslea: JOSÉ ANTONIO ARMOLEA SOLABARRIETA
    Doktorego Programa: Giza Eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Iñaki Lasagabaster Herrarte eta José Ignacio Cubero Marcos
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-28
    Amaierako data: 2021-07-14

  • Ikaslea: YOVANA CABRERA HERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Arturo Muga Villate eta Fernando Moro Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-28
    Amaierako data: 2021-07-14

  • Ikaslea: REBECA CUESTA POU
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: Mikel Karmel Valle Rodríguez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-28
    Amaierako data: 2021-07-14

  • Ikaslea: JUAN MANUEL MARTÍNEZ GALVEZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: Anna Shnyrova Zhadan
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-28
    Amaierako data: 2021-07-14

  • Ikaslea: LAURA DE MIGUEL JIMENEZ
    Doktorego Programa: Ingurumenaren Kutsadura eta Toxikologia
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Juan Antonio Marigómez Allende eta Urtzi Izaguirre Aramayona
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-28
    Amaierako data: 2021-07-14

  • Ikaslea: MARIO RENDEROS CARTAGENA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendaria: Franck Andrés Girot Mata
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-25
    Amaierako data: 2021-07-12

  • Ikaslea: IDOIA DEL HOYO MORENO
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Politika eta Administrazio Zientzia
    Zuzendariak: Iñaki Bizente Barcena Hynojal eta Jone Martínez Palacios
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-25
    Amaierako data: 2021-07-12

  • Ikaslea: RUBÉN ALFONSO VERGARA CRESPO
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Francisco Javier Caballero Harriet eta Iker Barbero González
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-24
    Amaierako data: 2021-07-12

  • Ikaslea: JUNE CORCUERA TEJADA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Francisco Javier Ballesteros Rodriguez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-23
    Amaierako data: 2021-07-09

  • Ikaslea: MARIO ANTONAZZO SOLER
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: Luisa Ugedo Urruela eta Teresa Morera Herreras
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-23
    Amaierako data: 2021-07-09

  • Ikaslea: MINERVA EUFROSINA ACOSTA PÉREZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Francisco Javier Ezquiaga Ganuzas eta Francisco Javier Caballero Harriet
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-21
    Amaierako data: 2021-07-07

  • Ikaslea: EIDER IRIBAR SOLABERRIETA
    Doktorego Programa: Energia Eraginkortasuna eta Jasangarritasuna Ingeniaritzan eta Arkitekturan
    Saila: Energia Ingenieritza
    Zuzendariak: José María Pedro Sala Lizarraga eta Iván Flores Abascal
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-2​​​​​​18
    Amaierako data: 2021-07-05

  • Ikaslea: ANDER YOLDI ACHALANDABASO
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Alberto Muñoz Rueda eta Usue Pérez López
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-1​​​​​8
    Amaierako data: 2021-07-05

  • Ikaslea: EDUARDO ROSA GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Pilar Merino Pereda eta Haritz Arriaga Sasieta
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-18​​​
    Amaierako data: 2021-07-05

  • Ikaslea: IMANOL TORRE FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendariak: Juan Manuel Madariaga Mota eta Kepa Castro Ortiz de Pinedo
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-18
    Amaierako data: 2021-07-05

  • Ikaslea: MARÍA BURÓN AIZPIRI
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendariak: Teodoro Palomares Casado eta Ana Isabel Alonso Varona
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-17
    Amaierako data: 2021-07-05

  • Ikaslea: IRENE CASADEMONT REIG
    Doktorego Programa: Kimika Teorikoa eta Modelizazio Konputazionala
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Eduard Matito Gras eta Eloy Ramos Cordoba
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-17
    Amaierako data: 2021-07-05

  • Ikaslea: IKER GARMENDIA SÁENZ DE HEREDIA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Luis Gerardo Uriarte Ibarrola eta Aitzol Lamikiz Mentxaka
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-16
    Amaierako data: 2021-07-02

  • Ikaslea: ENRIQUE AZUAJE HUGALDE
    Doktorego Programa: Analisi Forentsea
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: María de los Ángeles Martínez de Pancorbo Gómez eta Lourdes Basabe Desmonts
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-16
    Amaierako data: 2021-07-02

  • Ikaslea: UNAI CABALLERO CUENCA
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendaria: Nerea Jaureguizar Albonigamayor
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-16
    Amaierako data: 2021-07-02

  • Ikaslea: ZALOA SÁNCHEZ VARELA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Nautikoa, Itsas Ingeniaritza eta Itsasontzi Erradioelektronikako Ingeniaritza
    Saila: Itsasketa Zientzia eta Teknikak, Itsasontzi Makinak eta Itsasontzigintza
    Zuzendariak: Miguel Ángel Gómez Solaeche eta Juan Luis Larrabe Barrena
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-15
    Amaierako data: 2021-07-01

  • Ikaslea: MAITE ECEIZA TAPIA
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendaria: Jesús María Aizpurúa Iparraguirre
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-15
    Amaierako data: 2021-07-01

  • Ikaslea: RUBÉN FERNÁNDEZ BELLO
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Gaizka Durana Apaolaza eta Gotzon Aldabaldetreku Etxeberria
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-14
    Amaierako data: 2021-06-30

  • Ikaslea: LEIRE CÍTORES MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika Aplikatua, Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboa
    Zuzendariak: Leire Ibaibarriaga Contreras eta Dae-Jin Lee
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-14
    Amaierako data: 2021-06-30

  • Ikaslea: BEATRIZ HERNAEZ ESTRADA
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Rosa María Hernández Martín eta Edorta Santos Vizcaíno
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-14
    Amaierako data: 2021-06-30

  • Ikaslea: GABRIELA RENEÉ RIVAS DOUTRELEAU
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Gizarte Psikologia
    Zuzendariak: Joaquín de Paúl Ochotorena eta María Ignacia Arruabarrena Madariaga
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: UNAI GARCIARENA HUALDE
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Alexander Mendiburu Alberro eta Roberto Santana Hermida
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: VICTORIA DÍEZ BAYONA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendariak: Luis Antonio Castaño González eta Félix Sánchez-​Valverde Visus
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: JAIME ALEJANDRO CORNELIO YACAMAN
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: Juan Andrés Crego Morán eta Cristina Miranda de Almeida de Barros
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: CLAUDIA FUENTE GARCÍA
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Noelia Aldai Elkoro-Iribe eta Miguel Ángel Sentandreu Vicente
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: MIKEL IRIGOYEN URTASUN
    Doktorego Programa: Kimika Teorikoa eta Modelizazio Konputazionala
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Jon Mattin Matxain Beraza eta Fernando Ruipérez Cillán
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: LUCIA CARTAGENA LÓPEZ
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Iñigo Martinez De Marañon Ibabe eta Eduardo Puértolas Gracia
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: JAVIER ESPADAS MORENO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Anna Shnyrova Zhadan eta Vadim Frolov
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: CHIH-YIN LI
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: María Jesús Cueto Puente eta Isusko Vivas Ziarrusta
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-10
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: IRATI LEÓN HERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Musika, Plastika eta Gorputz Adierazpidearen Didaktika
    Zuzendariak: Maria Teresa Vizcarra Morales eta Rakel Gamito Gómez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-09
    Amaierako data: 2021-06-25

  • Ikaslea: LEYRE GONDRA SANGRONIZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendariak: Luis Antonio Castaño González eta Leire Madariaga Domínguez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-09
    Amaierako data: 2021-06-25

  • Ikaslea: GORKA BRACERAS MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendaria: Amaya Ibarraran Vigalondo
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-08
    Amaierako data: 2021-06-24

  • Ikaslea: IVÁN ROLDÁN VERGARACHEA
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia
    Zuzendariak: Sergio Escribano Ruiz eta Alfredo González Ruibal
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-07
    Amaierako data: 2021-06-23

  • Ikaslea: VÍCTOR JULIO RAMÍREZ DURÁN
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Hizkuntza eta Sistema Informatikoak
    Zuzendariak:  María Aranzazu Illarramendi Echave eta Idoia Berges González
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-07
    Amaierako data: 2021-06-23

  • Ikaslea: HEGOI AMESTOY MUÑOZ
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
    Zuzendariak: José Ramón Sarasua Oiz eta Jone Muñoz Ugartemendia
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-04
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: NATALIA KOLCHUGINA
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Ikasketa Klasikoak
    Zuzendariak: Nerea Madariaga Pisano eta Esperanza Macarena Pradas Macías
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-04
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: BORJA MACÍAS URBANO
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Politika eta Administrazio Zientzia
    Zuzendariak: Asier Blas Mendoza eta Igor Filibi López
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-04
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: JUAN BERMEJO SOLER
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Pintura
    Zuzendariak: María Dolores Rodríguez Laso eta Nagore Prieto Taboada
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-04
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: ALVARO RABELLI YANGUAS
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika
    Zuzendaria: Jon Batti Kortazar Uriarte
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-04
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: MARÍA MUÑOA CAPRÓN MANIEUX
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Erizaintza I
    Zuzendariak: Gorka Larrinaga Embeita eta Eunate Arana Arri
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-04
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: ARRATE SANTAOLALLA RAMÍREZ
    Doktorego Programa: Ingurumen-Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: María Astrid Barona Fernández eta Naiara Rojo Azaceta
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-03
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: ANE LARRABEITI ECHEVARRIA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza 
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendaria: Elixabet López López y Ángela Gutiérrez Camino
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-03
    Amaierako data:  2021-06-21

  • Ikaslea: IÑAKI GARCÍA ARNAEZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Material Aurreratuak: Fisika Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: María Dolores Gurruchaga Torrecilla y Isabel María del Coro Goñi Echave
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-02
    Amaierako data: 2021-06-18

  • Ikaslea: IGNACIO GASTACA EGUSQUIZA
    Doktorego Programa:Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendaria: Iñigo Marzabal Albaina
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-02
    Amaierako data: 2021-06-18

  • Ikaslea: RUT MAYORAL LÓPEZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Ereduak eta Arloak Gizarte Zientzietan
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendaria: Imanol Zubero Beascoechea
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-02
    Amaierako data: 2021-06-18

  • Ikaslea: DIANA JOJANNY CORDERO MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Enpresa Zuzenbidea
    Zuzendaria: Alberto Emparanza Sobejano
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-02
    Amaierako data: 2021-06-18

  • Ikaslea: ENEKO IRADIER GIL
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Pablo Angueira Buceta eta Jon Montalban Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-01
    Amaierako data: 2021-06-17

  • Ikaslea: MARTA MONTEJO FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendariak: Santiago Mintegi Raso eta Francisco Javier Benito Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-01
    Amaierako data: 2021-06-17

  • Ikaslea: FRANCISCO ANTONIO AGUIRRE ARRIZABALAGA
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendariak: Santiago de Pablo Contreras eta Virginia López de Maturana Diéguez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-01
    Amaierako data: 2021-06-17

  • Ikaslea: BEGOÑA SILVÁN URIARTE
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika
    Zuzendariak: Damien Saurel eta Elena Candida Gonzalo Martin
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-31
    Amaierako data: 2021-06-16

  • Ikaslea: IRIA BROCOS MOSQUERA
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: Luis Felipe Callado Hernando eta Amaia Maite Erdozain Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-31
    Amaierako data: 2021-06-16

  • Ikaslea: EDUARDO DE LA TORRE PASCUAL
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Gotzon Gangoiti Bengoa eta Estibaliz Sáez de Cámara Oleaga
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-28
    Amaierako data: 2021-06-15

  • Ikaslea: CANDICE FRANCES
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Jon Andoni Duñabeitia Landaburu eta Clara Martín
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-28
    Amaierako data: 2021-06-15

  • Ikaslea: FRANCISCO FERNÁNDEZ ALVÁREZ
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika
    Zuzendaria: José María Martín Senovilla
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-27
    Amaierako data: 2021-06-14

  • Ikaslea: CARLOS PROL TEIJEIRO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Estomatologia I
    Zuzendariak: Luis Barbier Herrero eta Joan Brunso Casellas
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-27
    Amaierako data: 2021-06-14

  • Ikaslea: MARÍA PÍA LENZA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak:June Ereño Orbea eta Jesús Jiménez Barbero
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-27
    Amaierako data: 2021-06-14

  • Ikaslea: FRANCISCO OSCAR D´ANTONIO ACOSTA PÉREZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Balioen Filosofia eta Gizarte Antropologia
    Zuzendaria: Esteban Anchustegui Igartua
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-26
    Amaierako data: 2021-06-11

  • Ikaslea: MIGUEL PÉREZ GARRASTACHU
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendariak: Jon Andoni Arluzea Jaureguizar eta Juan Miguel Aréchaga Martinez
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-25
    Amaierako data: 2021-06-10

  • Ikaslea: ANDER GOIKOETXEA PÉREZ
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendaria: Iñigo Marzabal Albaina
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-25
    Amaierako data: 2021-06-10

  • Ikaslea: JUAN JOSÉ SÁNCHEZ ARRESEIGOR
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendaria: Ricardo Francisco Javier Miralles Palencia
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-25
    Amaierako data: 2021-06-10

  • Ikaslea: SILVIA PASCUAL ERQUICIA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: Isabel Inés Urrutia Landa eta Susana Garcia Gutierrez
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-24
    Amaierako data: 2021-06-09

  • Ikaslea: AMAIA ASTARLOA DÍEZ
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Maite Louzao Arsuaga eta Guillem Chust Peters
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-21
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: MARIO CORROCHANO MONSALVE
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: María del Carmen Begoña González Murua eta José María Estavillo Aurre
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-21
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: ALEJO ALCARAZ TRICIO
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendaria: Myriam Uribe-Etxebarria Goti
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-21
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: JAVIER BUCES CABELLO
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendariak: Jon Mirena Landa Gorostiza eta Unai Belaustegi Bedialauneta
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-21
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: AINGERU SARRIUGARTE LASARTE
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Joaquin Losada Rodriguez eta Rafael Sarria Arostegui
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-20
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: JON MIKEL SÁNCHEZ SEVERINO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Joseba Albizuri Irigoyen eta Iban Vicario Gómez
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-20
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: MOISÉS MARTÍN SILVA CHOQUE
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Manuel Maria Graña Romay eta Olatz Arbelaitz Gallego
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-20
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: VANESA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika
    Zuzendariak: Maria Teresa Vizcarra Morales eta Amaia Alvarez Uria
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-18
    Amaierako data: 2021-06-03

  • Ikaslea: ITXASO FERNÁNDEZ ASTOBIZA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendaria: José Ignacio Zabaleta Urquiola
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-18
    Amaierako data: 2021-06-03

  • Ikaslea: IGOR IRASTORZA EPELDE
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendariak: Fernando José Unda Rodríguez eta Gaskon Ibarretxe Bilbao
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-18
    Amaierako data: 2021-06-03

  • Ikaslea: ALEJANDRO BENGOA GOROSABEL
    Doktorego Programa: Enpresa Zuzendaritza, Ezagutza eta Berrikuntza
    Saila: Finantza Ekonomia I
    Zuzendariak: Amaia Maseda García eta Ana Aranzabe García
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-18
    Amaierako data: 2021-06-03

  • Ikaslea: MATEU COLOM SERRA
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Aplikatua I
    Zuzendariak: Agustín Salazar Hernandez eta María Aranzazu Mendioroz Astigarraga
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-17
    Amaierako data: 2021-06-02

  • Ikaslea: PAULA LAITA PALLARÉS
    Doktorego Programa: Euskal Hizkuntzalaritza eta Filologia
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Maitena Echebarría Arostegui eta Xabier Artiagoitia Beaskoetxea
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-17
    Amaierako data: 2021-06-02

  • Ikaslea: MARÍA EUGENIA LUC
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: Josu Rekalde Izagirre eta Juan Andrés Crego Morán
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-14
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: AITOR SANTISTEBAN LEGUINA
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Juan María Santisteban Martínez eta Eneko Fernández Peña
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-14
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: ANA ARIZAGA BATIZ
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendaria: Juan Ignacio Ugartemendía Eceizabarrena
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-14
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: MARIA DEL PILAR CAMAÑO GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Adolfo José López de Munain Arregui
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-14
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: GILLEM MARTÍNEZ DE LA HIDALGA MALLA
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Miren Itziar Laka Mugarza eta Adam Zawiszewski
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-14
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: ANDER DÍEZ VILALBA
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Erizaintza I
    Zuzendariak: Iñigo Fernandez de Larrinoa Santamaria eta María Dolores Moragues Tosantos
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-13
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: EDUARDO IGNACIO POLO MURO
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Ekonomia Analisiaren Oinarriak II
    Zuzendaria: Francisco Javier Gardeazabal Matías
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-13
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: RUT FERNÁNDEZ MARÍN
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Mª Angeles Andrés Sánchez eta Susana De Matos Fernandes
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-13
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: MIGUEL ANGEL GARCÍA DÍAZ
    Doktorego Programa: Ekonomi Integrazioa
    Saila: Ekonomia Aplikatua V
    Zuzendariak: Felipe Serrano Pérez eta Ángel de la Fuente Moreno
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-12
    Amaierako data: 2021-05-28

  • Ikaslea: XABIER VILLANUEVA IZAGUIRRE
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Matematikaren eta Zientzia Esperimentalen Didaktika
    Zuzendariak: José Domingo Villarroel Villamor eta Álvaro Antón Baranda
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-12
    Amaierako data: 2021-05-28

  • Ikaslea: UNAI VILLENA CAMARERO
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: Ekonomia Aplikatua I
    Zuzendariak: María Idoya Zabala Errazti eta Koldobika Jokin Unceta Satrustegui
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-12
    Amaierako data: 2021-05-28

  • Ikaslea: AITOR SANCHOYERTO MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendaria: Fidel Liberal Malaina
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-11
    Amaierako data: 2021-05-27

  • Ikaslea: ANDONI ZABALA LEKUONA
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: José Manuel Seco Botana eta Enrique Emilio Colacio Rodríguez
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-11
    Amaierako data: 2021-05-27

  • Ikaslea: ANGEL ABELAIRAS ARCE
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Fisikoa
    Saila: Energia Ingenieritza
    Zuzendariak: Raquel Idoeta Hernandorena eta Margarita Eugenia Herranz Soler
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-10
    Amaierako data: 2021-05-26

  • Ikaslea: ESTÍBALIZ RODRIGUEZ NÚÑEZ
    Doktorego Programa: Enpresa Zuzendaritza, Ezagutza eta Berrikuntza
    Saila: Finantza Ekonomia II
    Zuzendariak: Iñaki Periáñez Cañadillas eta Amparo Cervera Taulet
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-10
    Amaierako data: 2021-05-26

  • Ikaslea: ROQUE OCA PERNÁS
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: Teodoro Palomares Casado eta Ignacio García-Alonso Montoya
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-10
    Amaierako data: 2021-05-26

  • Ikaslea: AMAIA ARBELOA MIRANDA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendariak: Carlos González Diaz eta Andres Ricardo González Hermosa
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-10
    Amaierako data: 2021-05-26

  • Ikaslea: IRATI URIARTE PÉREZ DE NANCLARES
    Doktorego Programa: Energia Eraginkortasuna eta Jasangarritasuna Ingeniaritzan eta Arkitekturan
    Saila: Makina eta Motor Termikoak
    Zuzendariak: Aitor Ercoreca González eta Koldobika Martin Escudero
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-08
    Amaierako data: 2021-05-24

  • Ikaslea: JOSÉ MARÍA ETXABE URBIETA
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Matematikaren eta Zientzia Esperimentalen Didaktika
    Zuzendariak: José Domingo Villarroel Villamor y Álvaro Antón Baranda
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-07
    Amaierako data: 2021-05-24

  • Ikaslea: ANDER MENDIGUREN NEBREDA
    Doktorego Programa: Ikerketa Ereduak eta Arloak Gizarte Zientzietan
    Saila: Balioen Filosofia eta Gizarte Antropologia
    Zuzendariak: Olatz González Abrisqueta
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-07
    Amaierako data: 2021-05-24

  • Ikaslea: IZASKUN ORBEGOZO ORONOZ
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Publikoa
    Zuzendariak: José Luis de la Cuesta Arzamendi eta Victoria Eugenia Virginia Mayordomo Rodrigo
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-06
    Amaierako data: 2021-05-24

  • Ikaslea: RAFAEL LÓPEZ MORENO
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Jokin Castilla Castrillón eta Niels Christian Reichardt
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-06
    Amaierako data: 2021-05-24

  • Ikaslea: JOSÉ RAMÓN DIOS PEÓN
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendaria: Senen Lanceros Méndez
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-06
    Amaierako data: 2021-05-24

  • Ikaslea: IRAIA ANTHONISEN AÑABEITIA
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Pintura
    Zuzendaria: Miren Itxaso Maguregui Olabarria
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-05
    Amaierako data: 2021-05-21

  • Ikaslea: MARIELA ALVÁREZ DE MONTALVO
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Filosofia
    Zuzendaria: Ignacio Ayestarán Uriz
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-05
    Amaierako data: 2021-05-21

  • Ikaslea: ANDONI ELOLA ARTANO
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Elisabete Aramendi Ecenarro eta Unai Irusta Zarandona
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-04
    Amaierako data: 2021-05-20

  • Ikaslea: MIKEL IRADI SERRANO
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua 
    Zuzendariak: Unai Ona Ugalde Martinez
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-04
    Amaierako data: 2021-05-20

  • Ikaslea: AIMAR GARCÍA MARTÍN
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendariak: Raúl San Martin Faces
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-04
    Amaierako data: 2021-05-20

  • Ikaslea: SILVIA ARRIBAS GARCÍA
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendariak: Elena Bernaras Iturrioz y Joana Jaureguizar Alboniga-Mayor
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-30
    Amaierako data: 2021-05-17

  • Ikaslea: KATHRIN REGINA HAIMERL
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Ikasketa Klasikoak
    Zuzendariak: Joaquín Gorrochategui Churruca,
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-30
    Amaierako data: 2021-05-17

  • Ikaslea: IONE BRETAÑA ALBERDI
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Psikologia Klinikoa eta Osasunaren Psikologia eta Ikerketa Metodologia
    Zuzendariak: Itziar Alonso Arbiol
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-29
    Amaierako data: 2021-05-17

  • Ikaslea: PABLO ALBERTO AGUILAR GARCÍA
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Analisi Ekonomikoa
    Zuzendariak: Jesús Vázquez Perez
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-29
    Amaierako data: 2021-05-17

  • Ikaslea: AHMAD KHODER
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Abdelmalik Moujahid Moujahid eta Fadi Dornaika
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-27
    Amaierako data: 2021-05-13

  • Ikaslea: IRMA PALLARÉS TORRES
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika
    Zuzendariak: Javier José Fernández de Bobadilla de Olazabal eta Juan José Nuño Ballesteros
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-26
    Amaierako data: 2021-05-12

  • Ikaslea: SAÚL VILLAMERIEL GARCÍA
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Manuel Francisco Carreiras Valiña eta Brendan Costello
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-22
    Amaierako data: 2021-05-10

  • Ikaslea: KONTXI LÓPEZ SAENZ
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendariak: Isabel Ana Bartau Rojas eta Ana Aierbe Barandiaran
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-21
    Amaierako data: 2021-05-07

  • Ikaslea: ALIZEE JULIA ARMET
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Artea eta Teknologia
    Zuzendariak: José Miguel Arce Sagarduy eta Josu Rekalde Izagirre
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-21
    Amaierako data: 2021-05-07

  • Ikaslea: ASUNCIÓN RODRÍGUEZ UÑA
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: María Isabel Salcedo Larralde eta David Moreno Mateos
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-20
    Amaierako data: 2021-05-06

  • Ikaslea: HUGO SALAZAR COBO
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Julián Castellano Paulis
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-19
    Amaierako data: 2021-05-05

  • Ikaslea: MAITE GARCÍA HERNANDO
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendariak: Lourdes Basabe Desmonts eta Fernando Benito López
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-19
    Amaierako data: 2021-05-05

  • Ikaslea: NAIARA VINK LARRUSCAIN
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendariak: María José Cantalapiedra González
    Gordailuan utzitako data: 12021-04-16
    Amaierako data: 2021-05-03

  • Ikaslea: IRAIDE ARTETXE ARRATE
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Hilario Murua Auricenea eta Igaratza Fraile Ugalde
    Gordailuan utzitako data: 12021-04-15
    Amaierako data: 2021-05-03

  • Ikaslea: JULEN FERNÁNDEZ DE LANDA AGUIRRE
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Julio María Calleja González eta Juan Francisco Mielgo Ayuso
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-15
    Amaierako data: 2021-05-03

  • Ikaslea: MIGUEL ANGEL SIMÓN MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Laserrak eta Beren Aplikazioak Kimikan (KIMILASER)
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: Juan Gonzalo Muga Francisco eta María Luisa Pons Barba
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-14
    Amaierako data: 2021-04-30

  • Ikaslea: MATHIAS CHARCONNET
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: Andreas Seifert  y Luis Manuel Liz Marzan,
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-14
    Amaierako data: 2021-04-30

  • Ikaslea: MARÍA CORCUERA ATIENZA
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Hezkuntza zientziak
    Zuzendariak: Manuel Benito Gómez
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-13​​​​​​
    Amaierako data: 2021-04-29

  • Ikaslea: SHEILA CARREÑO MADINABEITIA
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika
    Zuzendariak: Jon Sáenz Aguirre y Gabriel Ibarra Berastegui
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-12
    Amaierako data: 2021-04-28

  • Ikaslea: IRENE CAMPDERRICH LECUMBERRI
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Inma Estévez Ovejas
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-08
    Amaierako data: 2021-04-26

  • Ikaslea: FRANC GARCÍA GARRIDO
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Zuzendariak: Julián Castellano Paulis y Jairo Vázquez Guerrero
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-07
    Amaierako data: 2021-04-23

  • Ikaslea: DAVID GÓMEZ SÁNCHEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia y Otorrinolaringologia
    Zuzendariak: Caterina Calderón Garrido y Paula Jiménez Fonseca
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-06
    Amaierako data: 2021-04-22

  • Ikaslea: ITXASO BUSTOS ROSAS
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: María Angeles Garralda Hualde eta Claudio Mendicute Fierro
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-31
    Amaierako data: 2021-04-16

  • Ikaslea: ALAZNE GALDAMES IGLESIAS
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: José Luis Vilas Vilela eta Leire Ruiz Rubio
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-31
    Amaierako data: 2021-04-16

  • Ikaslea: ROSA MINDEGUIA PETRIRENA
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Oinarrizko Psikologia Prozesuak eta Garapena
    Zuzendariak: Aitor Aritzeta Galán eta Edurne Martínez Moreno
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-31
    Amaierako data: 2021-04-16

  • Ikaslea: NAROA SÁDABA LARRAONA
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
    Zuzendariak: Ester Zuza Hernández eta Jone Muñoz Ugartemendia.
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-30
    Amaierako data: 2021-04-15

  • Ikaslea: JUAN BAUTISTA PEÑA SORIANO
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak 
    Saila: Filosofia
    Zuzendariak: José Ignacio Galparsoro Ruiz
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-29
    Amaierako data: 2021-04-14

  • Ikaslea: AINIZE FORONDA ROJO
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendariak: Juan Ignacio Martínez de Morentín de Goñi
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-26
    Amaierako data: 2021-04-12

  • Ikaslea: MAITE ELORDUY GARAY
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Enpresa Zuzenbidea eta Zuzenbide Zibila
    Zuzendariak: Miren Edurne Terradillos Ormaechea
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-26
    Amaierako data: 2021-04-12

  • Ikaslea: GUSTAVO ADOLFO SIGÜENZA SIGÜENZA
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak 
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Dunia Marinas Suárez eta Jokin Alberdi Bidaguren
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-26
    Amaierako data: 2021-04-12

  • Ikaslea: EDUARDO HERRERO URTUETA
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak 
    Saila: Enpresa Zuzenbidea eta Zuzenbide Zibila
    Zuzendariak: Alberto Emparanza Sobejano
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-25
    Amaierako data: 2021-04-12

  • Ikaslea: GUSTAVO ORELLANA PORTILLO
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak 
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Fco. Javier Caballero Harriet eta Javier Luis Eceizabarrena Sáenz
    Gordailuan utzitako data:  2021-03-22
    Amaierako data: 2021-04-07

  • Ikaslea: IKER SERRANO ROBLES
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Pintura
    Zuzendariak: Adolfo Ramírez-Escudero Prado eta Lourdes de la Villa Liso
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-22
    Amaierako data: 2021-04-07

  • Ikaslea: ALEXANDER ARCELUS MÚGICA
    Doktorego Programa: Euskal Hizkuntzalaritza eta Filologia
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Ignacio Camino Lerchundi eta Juan Manuel Hernández Campoy
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-22
    Amaierako data: 2021-04-07

  • Ikaslea: FÉLIX MACUA SAGASTI
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Pintura
    Zuzendaria: Juan Daniel Tamayo Pozueta
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-22
    Amaierako data: 2021-04-07

  • Ikaslea: AITOR IRULEGI LÓPEZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Pintura
    Zuzendariak: Isusko Vivas Ziarrusta eta Genoveva Linaza Vivanco
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-17
    Amaierako data: 2021-04-06

  • Ikaslea: IKER ARETXABALETA ASTOREKA
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Teknologia Elektronikoa
    Zuzendaria: Iñigo Martínez de Alegría Mancisidor
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-17
    Amaierako data: 2021-04-06

  • Ikaslea: ARMANDO CORO GALLEGO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Luis Norberto López de Lacalle Marcaide eta Josu Aguirrebeitia Celaya
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-16
    Amaierako data: 2021-04-06

  • Ikaslea: EVA PEREDA PEREDA
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Psikologia Klinikoa eta Osasunaren Psikologia eta Ikerketa Metodologia
    Zuzendaritza: Enrique Echeburúa Odriozola eta M Carmen Salaberria Irizar
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-16
    Amaierako data: 2021-04-06

  • Ikaslea: AITZIBER AYESA ANAUT
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: Josu Rekalde Izagirre eta Ignacio Rodriguez Arcaute
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-13
    Amaierako data: 2021-03-29

  • Ikaslea: JON ANDER LÓPEZ IBARRA
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Haritza Camblong Ruiz eta Haizea Gaztañaga Aranzamendi
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-12
    Amaierako data: 2021-03-29

  • Ikaslea: AITOR MARTÍNEZ DE AGUIRRE BETOLAZA
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Sara Maldonado Martín eta Iñigo Mujika Antón
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-09
    Amaierako data: 2021-03-25

  • Ikaslea: ANGEL ORTEGA GÓMEZ
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Joseba Andoni Zubia Zaballa eta Agustín Joel Villatoro Bernardo
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-08
    Amaierako data: 2021-03-24

  • Ikaslea: PALOMA GÓMEZ FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Iraide Alloza Moral eta Koen Vandenbroeck
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-02
    Amaierako data: 2021-03-18

  • Ikaslea: MARÍA SÁNCHEZ PASCUAL
    Doktorego Programa: Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendaria: Miren Basaras Ibarzabal
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-02
    Amaierako data: 2021-03-18

  • Ikaslea: PAULA FERNÁNDEZ DE LOS RIOS
    Doktorego Programa: Enpresa Zuzendaritza, Ezagutza eta Berrikuntza
    Saila: Finantza Ekonomia II
    Zuzendariak: Patrick Hartmann eta Vanesa Apaolaza Ibáñez
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-01
    Amaierako data: 2021-03-17

  • Ikaslea: MIRIAM GUESALAGA EIZAGUIRRE
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Irudigintza
    Zuzendariak: Elena González Miranda eta David Arteagoitia García
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-01
    Amaierako data: 2021-03-17

  • Ikaslea: IVÁN DE JESÚS MORONTA TREMOLS
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendaria: Arantzazu Rogríguez Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-25
    Amaierako data: 2021-03-15

  • Ikaslea: IÑIGO SESAR GIL
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Itziar Cabanes Axpe eta Asier Zubizarreta Pico
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-24
    Amaierako data: 2021-03-12

  • Ikaslea: ZIORTZA BARROETA LEGARRETA
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Luis Fernando Villate Guinea eta Ibon Uriarte Capetillo
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-24
    Amaierako data: 2021-03-12

  • Ikaslea: JAFEFF RAZIEL YAURI MIRANDA
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Politika eta Administrazio Zientzia
    Zuzendaria: Miren Jaione Mondragón Ruiz de Lezana
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-22
    Amaierako data: 2021-03-10

  • Ikaslea: JAVIER VERA LILLO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: Vadim Frolov
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-22
    Amaierako data: 2021-03-10

  • Ikaslea: IGNACIO MARÍA EIRIZ GERVÁS
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Analisi Ekonomikoa
    Zuzendariak: Aitor Ciarreta Antuñano eta María Paz Espinosa Alejos
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-22
    Amaierako data: 2021-03-10

  • Ikaslea: ADRIÁN PARRA RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia
    Zuzendaria: Iñigo Luis Egusquiza Egusquiza
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-22
    Amaierako data: 2021-03-10

  • Ikaslea: ERIK URIONABARRENETXEA GORROÑO
    Doktorego Programa: Ingurumenaren Kutsadura eta Toxikologia
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Manuel Soto López eta Nerea García Velasco
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-22
    Amaierako data: 2021-03-10

  • Ikaslea: MATTIN URBIETA GALARRAGA
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Elektrizitatea eta Elektronika
    Zuzendariak: Miren Nerea Zabala Unzalu eta Francisco Javier Aizpurua Iriazabal
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-19
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: SARA DE BENITO SOBRADO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: Eunate Arana Arri eta Aranzazu Urresola Olabarrieta
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-19
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: LEIRE OZAETA RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Manuel Maria Graña Romay eta  Darya Chyzhyk
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-19
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: MARCOS SAN SEGUNDO EIZAGUIRRE
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendaria: Arkaitz Correa Navarro
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-19
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: ESTÍBALIZ AMENABARRO IRAOLA
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: Francisco Javier Monzón González eta Nere Amenabar Perurena
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-18
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: IKER ZAMALLOA DÍAZ
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Miguel Angel González Torres eta Ana Catalán Alcántara
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-18
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: MARTZEL ANTSOTEGI USKOLA
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendaria: Unai Ona Ugalde Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-18
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: JUAN JOSÉ GUTIERREZ CUESTA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendaria: María José Cantalapiedra González
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-18
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: XABIER GURUCEAGA SIERRA
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: Aitor Domingo Rementería Ruiz eta Andoni Ramírez García
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-18
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: IÑAKI DÍEZ OZAETA
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Francisco José Pérez Elortondo eta Félix Amárita Vega
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-17
    Amaierako data: 2021-03-05

  • Ikaslea: IKER JAUREGIBEITIA ANSOTEGI
    Doktorego Programa: Nutrigenomika eta Nutrizio Pertsonalizatua
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: María Puy Portillo Baquedano eta Sara Arranz Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-17
    Amaierako data: 2021-03-05

  • Ikaslea: VÍCTOR CARRAMIÑANA JIMÉNEZ
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendariak: Ana María Ochoa de Retana Mendibil eta Jesús Manuel de los Santos Ruiz
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-16
    Amaierako data: 2021-03-04

  • Ikaslea: JULÁN ZAYAS ARRABAL
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendaria: Óscar Casis Saenz y Mónica Gallego Muñoz
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-15
    Amaierako data: 2021-03-04

  • Ikaslea: LARRY HOTEITE
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendaria: Enrique Gómez Bengoa
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-15
    Amaierako data: 2021-03-03

  • Ikaslea: UGAITZ AMOZARRAIN PÉREZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputagailuen Arkitektura eta Teknologia
    Zuzendaria: Mikel Larrea Álava
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-11
    Amaierako data: 2021-03-01

  • Ikaslea: LAURA ORTÍZ HERRERO
    Doktorego Programa: Analisi Forentsea
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendariak: Miren Itxaso Maguregui Olabarria eta Luis Javier Bartolomé Moro
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-10
    Amaierako data: 2021-02-26

  • Ikaslea: COLOMA ALVÁREZ DE EULATE
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Prebentzio Medikuntza eta Osasun Publikoa
    Zuzendaria: José Ignacio Emparanza Knorr
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-10
    Amaierako data: 2021-02-26

  • Ikaslea: MADDI SUSPERREGI MUJIKA
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendaria: David Río Raigadas
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-09
    Amaierako data: 2021-02-25

  • Ikaslea: ABOLFAZL SHIRAZI
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Jose Antonio Lozano Alonso eta Josu Ceberio Uribe
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-09
    Amaierako data: 2021-02-25

  • Ikaslea: CÉSAR JAVIER BENITO CONDE
    Doktorego Programa: Europa eta Mundu Atlantikoa: Boterea, Kultura eta Gizartea
    Saila: Artearen eta Musikaren Historia
    Zuzendariak: José Javier Vélez Chaurri
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-05
    Amaierako data: 2021-02-22

  • Ikaslea: IÑIGO PEÑALBA ARRIBAS
    Doktorego Programa: Ondare Arkitektonikoa, Zibila, Urbanistikoa eta Eraikuntzen Birgaitzea
    Saila: Arkitektura
    Zuzendaria: Jose Manuel López-Peláez Morales
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-05
    Amaierako data: 2021-02-22

  • Ikaslea: MIGUEL SAUMELL ESNAOLA
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: Joan Sallés Alvira eta Sergio Barrondo Lacarra
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-05
    Amaierako data: 2021-02-22

  • Ikaslea: ALBERTO BARRANCA JIMENEZ
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Iker Aguirrezabal Telleria eta Iñaki Gandarias Goikoetxea
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-05
    Amaierako data: 2021-02-22

  • Ikaslea: AMAIA ISASTI IRIBAR
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: Gontzal García del Caño y Maider López de Jesús
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-04
    Amaierako data: 2021-02-22

  • Ikaslea: FCO. JAVIER FERNÁNDEZ GALARRETA
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Publikoa
    Zuzendaria: Iñaki Esparza Leibar
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-04
    Amaierako data: 2021-02-22

  • Ikaslea: JOSÉ JAVIER BARANDIARÁN MARTIARENA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Manuel Maria Graña Romay eta Oihana Otaegui Madurga
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-03
    Amaierako data: 2021-02-19

  • Ikaslea: IMANOL TOUZÓN GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Víctor Petuya Arcocha eta Vincenzo Nava
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-02
    Amaierako data: 2021-02-18

  • Ikaslea: PEDRO RAMIRO CASTRO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Aitzol Lamikiz Mentxaka eta Amaia Alberdi Gurruchaga
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-02
    Amaierako data: 2021-02-18

  • Ikaslea: JOSU AMOREBIETA HERRERO
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Gaizka Durana Apaolaza eta Agustín Joel Villatoro Bernardo
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-01
    Amaierako data: 2021-02-17

  • Ikaslea: BERTHA TERESA PÉREZ MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimeroen Zientzia eta Teknologia
    Zuzendaria: Radmila Tomovska
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-29
    Amaierako data: 2021-02-15

  • Ikaslea: MARTA BARBA GASSO
    Doktorego Programa: Ikasketa Feministak eta Generokoak
    Saila: Balioen Filosofia eta Gizarte Antropologia
    Zuzendaria: Olatz González Abrisqueta
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-28
    Amaierako data: 2021-02-15

  • Ikaslea: ALAIN LASKIBAR ASUA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendariak: José Miguel Ormaetxe Merodio eta Miren Nekane Murga Eizagaechevarria
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-28
    Amaierako data: 2021-02-15

  • Ikaslea: ANDER TOBALINA NOVO
    Doktorego Programa: Laserrak eta Beren Aplikazioak Kimikan (KIMILASER)
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: Juan Gonzalo Muga Francisco eta Ion Lizuain Lilly
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-28
    Amaierako data: 2021-02-15

  • Ikaslea: ELIXABET OGAYAR SANDOVAL
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: María Inés Arana Basabe eta Maite Orruño Beltrán
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-28
    Amaierako data: 2021-02-15

  • Ikaslea: KRISTINA ARANTZA ARRANZ JUÁREZ
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Enrique Navarro Adorno eta Iñaki Urruchurtu Gutiérrez
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-27
    Amaierako data: 2021-02-12

  • Ikaslea: ENEKO ORTEGA MARTÍN
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Teknologia Elektronikoa
    Zuzendariak: Gerardo Aranguren Aramendia eta Juan Carlos Jimeno Cuesta
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-26
    Amaierako data: 2021-02-11

  • Ikaslea: ÁNGELA SOFÍA MONTEIRO ARAUJO
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Erizaintza I
    Zuzendariak: Charles Lawrie eta Maria Muñoz Caffarel
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-25
    Amaierako data: 2021-02-10

  • Ikaslea: BORJA DÍEZ CAÑAMERO
    Doktorego Programa: Proiektuen Ingeniaritza
    Saila: Adierazpen Grafikoa eta Ingeniaritzako Proiektuak
    Zuzendariak: José Ramón Otegi Olaso eta Maider Iturrondobeitia Ellacuria
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-25
    Amaierako data: 2021-02-10

  • Ikaslea: LEYRE MERINO GALÁN
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Mari Cruz Rodríguez Oroz eta Ana Quiroga Varela
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-23
    Amaierako data: 2021-02-08

  • Ikaslea: JONATAN ECHEBARRIA FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Enpresa Zuzenbidea eta Zuzenbide Zibila
    Zuzendaria: Juan José Álvarez Rubio
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-23
    Amaierako data: 2021-02-08

  • Ikaslea: ALBERTO JOSÉ REYNOSO ESTÉVEZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: Miguel Angel Gutierrez Ortiz eta Jose Luis Ayastuy Arizti
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-22
    Amaierako data: 2021-02-08

  • Ikaslea: GORKA KOBEAGA URRIOLABEITIA
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika
    Zuzendariak: Jose Antonio Lozano Alonso eta María Merino Maestre
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-22
    Amaierako data: 2021-02-08

  • Ikaslea: UNAI GALICIA GARCÍA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: César Augusto Martín Plágaro
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-22
    Amaierako data: 2021-02-08

  • Ikaslea: ESTÍBALIZ TXURRUKA ALBERDI
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Luis Fernando Villate Guinea eta Unai Cotano Basabe
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-21
    Amaierako data: 2021-02-08

  • Ikaslea: NEREA VIAR ANTUÑANO
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Jesús María Requies Martínez eta Ion Agirre Arisketa
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-20
    Amaierako data: 2021-02-05

  • Ikaslea: ALEXANDRA ALLUE SALVADOR
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Isabel De Marco Rodríguez y Koldo Gondra Zubieta
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-19
    Amaierako data: 2021-02-04

  • Ikaslea: AMAIA EIGUREN MUNITIS
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: José Miguel Correa Gorospe y Naiara Berasategui Sancho
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-18
    Amaierako data: 2021-02-03

  • Ikaslea: ION ORTUONDO BARCENA
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Luis María Zulaika Isasti
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-18
    Amaierako data: 2021-02-03

  • Ikaslea: ANDER CASTANDER OLARIETA
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Itziar Aurora Montalbán Pérez y Paloma Moncalean Guillen
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-15
    Amaierako data: 2021-02-01

  • Ikaslea: KATIUSKA KING MANTILLA
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: Ekonomia Aplikatua I
    Zuzendariak: Eduardo Bidaurratzaga Aurre eta Juan Torres López
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-14
    Amaierako data: 2021-02-01

  • Ikaslea: AINTZANE MAQUEDA MERINO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: José Domingo Sardón Ramos eta Lander Hijona Muruamendiaraz
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-13
    Amaierako data: 2021-01-29

  • Ikaslea: ANDONI CORTÉS VIDAL
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputagailuen Arkitektura eta Teknologia
    Zuzendariak: Clemente Rodriguez Lafuente eta Marcos Nieto Doncel
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-12
    Amaierako data: 2021-01-28

  • Ikaslea: JAVIER VELASCO PASCUAL
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Óscar Barambones Caramazana eta Isidro Calvo Gordillo
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-12
    Amaierako data: 2021-01-28

  • Ikaslea: MIKEL LETURIONDO SOTA
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Sofía Ruiz de Gauna Gutiérrez eta José Julio Gutiérrez Ruiz
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-07
    Amaierako data: 2021-01-25

  • Ikaslea: RUBÉN SOLOZABAL OCHOA DE RETANA
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Fidel Liberal Malaina eta Begoña Blanco Jauregui
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-05
    Amaierako data: 2021-01-21

  • Ikaslea: ASIER HERNÁNDEZ AGUIRRESAROBE
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendaria: Ludger Karl Paul Mees
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-04
    Amaierako data: 2021-01-20

  • Ikaslea: MARIANA LAURA NORANDI DE ARMAS
    Doktorego Programa: Ikerketa Ereduak eta Arloak Gizarte Zientzietan
    Saila: Soziologia II
    Zuzendaria: Gabriel Francisco Gatti Casal de Rey
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-04
    Amaierako data: 2021-01-20

 

Eduki publikatzailea