Menua Webgunearen menua ireki/itxi

Breadcrumb

TESIS-EN-DEPOSITO-2021-2parte

Gordailuan dauden tesiak

2021 urtea

Tesia ikusi nahi duten doktoreek posta bidali beharko dute hurrengo helbidera: doctorado@ehu.eus
  • Ikaslea: JORGE HUMBERTO MELILLO
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Materialen Fisika
    Zuzendariak: Silvina Cerveny Murcia eta Alexander Bittner
    Gordailuan utzitako data: -10-182021
    Amaierako data: 2021-11-03

  • Ikaslea: PEDRO ALVARO HERVALEJO SANCHEZ
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendaria: Ludger Mees
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-18
    Amaierako data: 2021-11-03

  • Ikaslea: JAVIER MATEOS MARTIN
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendaria: Aurelio Mateo Alonso
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-15
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: ANNA GINE MARCH
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendaria: Amaia Bacigalupe De La Hera
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-15
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: ANDREA CABEZAS RODRIGUEZ
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendariak: Amaia Bacigalupe De La Hera eta Unai Martín Roncero
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-15
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: SERHAT HASANCEBI
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Analisi Ekonomikoa
    Zuzendariak: Cruz Ángel Echevarría Olave eta Javier García-Enríquez
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-15
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: ITZIAR URRETABIZKAIA ZABALETA
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Musika, Plastika eta Gorputz Adierazpidearen Didaktika
    Zuzendariak: Lourdes Cilleruelo Gutiérrez eta Josu Rekalde Izagirre
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-14
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: HARITZ GARMENDIA ITURRIA
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendaria: Eguzki Urteaga Olano
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-14
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: IÑAKI ECHEVERRIA GARAY
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendaria: Jon Irazusta Astiarazan
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-14
    Amaierako data: 2021-11-02

  • Ikaslea: JULEN BOLLAIN URBIETA
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: Ekonomia Aplikatua
    Zuzendariak: María Luz de la Cal Barredo eta Daniel Raventós Pañella
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-13
    Amaierako data: 2021-10-29

  • Ikaslea: AGUSTIN MARTINEZ MAZA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia eta Otorrinolaringologia
    Zuzendaria: Agustín Martínez Ibarguen
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-12
    Amaierako data: 2021-10-28

  • Ikaslea: PATXI XABIER FERNANDEZ MONJE
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendaria: José Ignacio Zabaleta Urkiola
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-11
    Amaierako data: 2021-10-27

  • Ikaslea: IÑIGO ROBREDO MAGRO
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Fisika
    Zuzendariak: Aitor Bergara Jauregui eta Maia G. Vergniory
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-08
    Amaierako data: 2021-10-25

  • Ikaslea: IRATXE RUIZ DE ALEGRIA PUIG
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Filologia eta Historia
    Zuzendariak: Lourdes Otaegi Imaz eta Natalia Vara Ferrero
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-06
    Amaierako data: 2021-10-22

  • Ikaslea: ALVARO GOMEZ LOPEZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Haritz Sardon Muguruza
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-05
    Amaierako data: 2021-10-21

  • Ikaslea: SARA LUISA MARINA BARBIER
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Jaime Martín Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-04
    Amaierako data: 2021-10-20

  • Ikaslea: JORGE OLMOS TRIGO
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Evgueni Vladimir Tchoulkov Svkin
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-04
    Amaierako data: 2021-10-20

  • Ikaslea: IÑIGO GORDON BENITO
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Publikoa
    Zuzendariak: Jon Mirena Landa Gorostiza eta Enara Garro Carrera
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-04
    Amaierako data: 2021-10-20

  • Ikaslea: VALENTINA LO RE
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: María Elena Suárez González eta Mónica Calvo Rodríguez
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-04
    Amaierako data: 2021-10-20

  • Ikaslea: JORGE LUIS OLMEDO MARTINEZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: David Mecerreyes Molero eta Alejandro Jesús Müller Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2021-10-01
    Amaierako data: 2021-10-18

  • Ikaslea: MIKEL ALVÁREZ URQUIOLA
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia
    Zuzendaria: José Juan Blanco Pillado
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-29
    Amaierako data: 2021-10-15

  • Ikaslea: ASIER CALZADA LIZARRAGA
    Doktorego Programa: Hizkuntzen Eskurapena Testuinguru Eleaniztunetan
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendaria: María del Pilar García Mayo
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-29
    Amaierako data: 2021-10-15

  • Ikaslea: AITOR SEIJAS CONDE
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendariak: Raúl Montero Gilete eta Martin Simonson
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-29
    Amaierako data: 2021-10-15

  • Ikaslea: EIDER MATXINANDIARENA ALMANDOZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimeroen Zientzia eta Teknologia
    Zuzendariak: Miren Agurtzane Múgica Iztueta eta Alejandro Jesús Müller Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-29
    Amaierako data: 2021-10-15

  • Ikaslea: ANA APELLANIZ GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia eta Otorrinolaringologia
    Zuzendaria: Ana Salomé Sánchez del Rey
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-28
    Amaierako data: 2021-10-14

  • Ikaslea: ADRIÁN QUINDIMIL RENGEL
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: Juan Ramón González Velasco eta Jose Antonio González Marcos
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-28
    Amaierako data: 2021-10-14

  • Ikaslea: GONTZAL LÓPEZ RUIZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Fisikoa
    Saila: Ingeniaritza Nuklearra eta Jariakinen Mekanika
    Zuzendariak: Jesús María Blanco Ilzarbe eta Isabel Álava Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-28
    Amaierako data: 2021-10-14

  • Ikaslea: GARAZI LÓPEZ MURCIANO
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendaria: Francisco Javier Urquijo Labrador
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-28
    Amaierako data: 2021-10-14

  • Ikaslea: AINHOA URANGA LARRALDE
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: María Begoña Ayo Millán eta Iñigo Azúa Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-27
    Amaierako data: 2021-10-13

  • Ikaslea: DANIELA CONSTANZA MESTRE CONGREGADO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Patricia Aspichueta Celaá eta Igor Aurrekoetxea Galindo
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-27
    Amaierako data: 2021-10-13

  • Ikaslea: ITZIAR TERRADILLOS IRASTORZA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Pedro Rolando Grandes Moreno eta Izaskun Elezgarai Gabantxo
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-27
    Amaierako data: 2021-10-13

  • Ikaslea: ANE ZAPATERO MOLINUEVO
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Hispaniar Filologia, Filologia Erromanikoa eta Literaturaren Teoria
    Zuzendariak: María Isabel Muguruza Roca eta Carlos Mota Placencia
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-24
    Amaierako data: 2021-10-13

  • Ikaslea: SVEIN ACHICALLENDE URCAREGUI
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Pedro Rolando Grandes Moreno eta Inmaculada Guerricagoitia Marina
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-24
    Amaierako data: 2021-10-12

  • Ikaslea: MARCIA LIKA HATTORI
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia
    Zuzendaria: Alfredo González Ruibal
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-23
    Amaierako data: 2021-10-11

  • Ikaslea: JOAQUÍN ANDRÉS ANDERMATTEN
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Ander Matheu Fernández eta Nicolás Samprón Lebed
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-23
    Amaierako data: 2021-10-11

  • Ikaslea: KATHERINE MIRANDA CADENA
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: Guillermo Quindós Andrés eta María Elena Eraso Barrio
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-22
    Amaierako data: 8 2021-10-08

  • Ikaslea: HSIAO CHUN LIN
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Hezkuntza Zientziak
    Zuzendaria: Miren Jasone Cenoz Iragui
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-22
    Amaierako data: 2021-10-08

  • Ikaslea: CAMILO BACARES JARA
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Hezkuntza Zientziak
    Zuzendariak: Paulí Dávila Balsera eta Luis M. Naya Garmendia
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-22
    Amaierako data: 2021-10-08

  • Ikaslea: ROSA MARIA RODRIGEZ ROMERO
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Enpresa Zuzenbidea eta Zuzenbide Zibila
    Zuzendaria: Olga Fotinopulos Basurco
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-21
    Amaierako data: 2021-10-07

  • Ikaslea: STEFANO MOIA
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Cesar Caballero Gaudes eta Maite Termenon
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-21
    Amaierako data: 2021-10-07

  • Ikaslea: JOSE ARMANDO AGUASVIVAS MANZANO
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendaria: Manuel Carreiras Valiña
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-21
    Amaierako data: 2021-10-07

  • Ikaslea: LUCIA MAIO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Aitziber López Cortajarena eta Aitor Hierro Ayuela
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-20
    Amaierako data: 2021-10-06

  • Ikaslea: IÑIGO DE MIGUEL BERIAIN
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendaria: María Begoña Sanz Echevarría
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-20
    Amaierako data: 2021-10-06

  • Ikaslea: JOANA CAROLINA BUSTAMANTE MENDEZ
    Doktorego Programa: Giza Eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Iñaki Lasagabaster Herrarte eta Unai Aberasturi Gorriño
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-20
    Amaierako data: 2021-10-06

  • Ikaslea: MIKEL ROUCO MARTÍN
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: F. Sebastian Bergeret Sbarbaro eta Ilya Tokatly
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-17
    Amaierako data: 2021-10-04

  • Ikaslea: CRISTIAN FERREIRO SANTISO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: José Ignacio Lombraña Alonso eta Maria José Rivero Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-16
    Amaierako data: 2021-10-04

  • Ikaslea: MAIDER GONZALEZ DE ARTAZA LAVESA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Miguel Angel Gonzalez Torres eta Ana Catalán Alcántara
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-16
    Amaierako data: 2021-10-04

  • Ikaslea: ITXASO MÚGICA ERRAZQUIN
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Jon Irazusta Astiazaran eta Ana Rodríguez Larrad
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-15
    Amaierako data: 2021-10-01

  • Ikaslea: XUBAN DÍEZ IZAGIRRE
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika
    Zuzendaria: Carlota María Cuesta Romero
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-15
    Amaierako data: 2021-10-01

  • Ikaslea: ESTEFANÍA CAPEL LÓPEZ
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendariak: Jose Luis Vicario Hernando eta Uxue Uria Pujana
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-14
    Amaierako data: 2021-09-30

  • Ikaslea: ANDER CAMIRUAGA LEZA
    Doktorego Programa: Laserrak eta Beren Aplikazioak Kimikan (Kimilaser)
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: José Andrés Fernández González eta Imanol Usabiaga Gutierrez
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-13
    Amaierako data: 2021-09-29

  • Ikaslea: NADIA TAHARI
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza 
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendaria: Jalel Labidi Bouchrika
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-13
    Amaierako data: 2021-09-29

  • Ikaslea: CRISTINA SANZ FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Julián Castellano Paulis eta Antonio Hernández Mendo
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-10
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: ARITZ HERRERO HERNANDEZ
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Aplikatua
    Zuzendaria: Alberto Oleaga Páramo
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-10
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: MANEX SERRAS SAENZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Elektrizitatea eta Elektronika
    Zuzendariak: María Inés Torres Barañano eta Maria Aranzazu del Pozo Echezarreta
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-10
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: MARIA DOLORES OTERO ELORZA
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Gizarte Psikologia
    Zuzendariak: Ainara Arnoso Martínez eta Cristina Martinez de Taboada Kurtz
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-10
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: NAIARA GARCÍA GÓMEZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: Ana Guadalupe Gayubo Cazorla eta Beatriz Valle Pascual
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-09
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: MARINE LECHARTIER
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendaria: David Mecerreyes Molero
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-09
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: IVÁN MANSO NARVARTE
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Ainhoa Beatriz Caballero Reyes eta Anna Rubio Compañy
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-09
    Amaierako data: 2021-09-27

  • Ikaslea: IKER LAMAS FREJO
    Doktorego Programa: Laserrak eta Beren Aplikazioak Kimikan (Kimilaser) 
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: Asier Longarte Aldama eta Raúl Montero Santos
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-08
    Amaierako data: 2021-09-24

  • Ikaslea: ALINA TEPES
    Doktorego Programa: Ekonomia: Ekonomia Analisirako Tresnak
    Saila: Analisi Ekonomikoa
    Zuzendariak: Ibon Galarraga Gallastegui eta Anil Markandya
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-08
    Amaierako data: 2021-09-24

  • Ikaslea: AINIZE PEÑA CEARRA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Asier Fullaondo Elordui-Zapaterieche eta Leticia Abecia Aliende
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-08
    Amaierako data: 2021-09-24

  • Ikaslea: MARCIA ILIANA CRIOLLO VARGAS
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: Pedro Moisés Aramendi Jauregui eta Joxe Jiménez Jiménez
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-07
    Amaierako data: 2021-09-23

  • Ikaslea: ROBERTO VIOLA
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Jon Montalban Sánchez eta Ángel Martín Navas
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-04
    Amaierako data: 2021-09-20

  • Ikaslea: ELENA BARREDO HERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: Nere Amenabar Perurena eta Arkaitz Lareki Arcos
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-01
    Amaierako data: 2021-09-17

  • Ikaslea: ITALO NICOLÁS GIRAO POPOLIZIO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendariak: María Teresa Audicana Berasategui eta Nagore Bernedo Belar
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-01
    Amaierako data: 2021-09-17

  • Ikaslea: JUAN GURRUCHAGA PEREDA
    Doktorego Programa: Kimika Teorikoa eta Modelizazio Konputazionala
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Aitziber López Cortajarena eta Luca Salassa
    Gordailuan utzitako data: 2021-09-01
    Amaierako data: 2021-09-17

TESIS-EN-DEPOSITO-2021-1parte

  • Ikaslea: MERCEDES NANCY JIMÉNEZ ROSARIO
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendariak: Igor Esnaola Echaniz eta Inge Axpe Sáez
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-30
    Amaierako data: 2021-09-15

  • Ikaslea: VÍCTOR ITURREGUI GARCÍA DE MOTILOA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendariak: María Carmen Arocena Badillos eta Santos Zunzunegui Díez
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-29
    Amaierako data: 2021-09-14

  • Ikaslea: JULEN DE LA CUESTA LEONE
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: José Adolfo Pomposo Alonso
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-29
    Amaierako data: 2021-09-14

  • Ikaslea: BEATRIZ C. FERNÁNDEZ FERRER
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: María Jesús Cueto Puente eta Alicia Verónica Gómez Linares
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-29
    Amaierako data: 2021-09-14

  • Ikaslea: LAURA CARLOSENA REMÍREZ
    Doktorego Programa: Energia Eraginkortasuna eta Jasangarritasuna Ingeniaritzan eta Arkitekturan
    Saila: Arkitektura
    Zuzendariak: Rufino Javier Hernández Minguillón eta Maria Olatz Irulegi Garmendia
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-28
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: ITZIBER FERNÁNDEZ JIMÉNEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Estomatologia II
    Zuzendariak: José Manuel Aguirre Urizar eta Luis Antonio Aguirre Zorzano
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-28
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: GERARDO OSCAR BROSSY SCARINGI
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendaria: Rosa María Martín Sabaris
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-27
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: NAIA DEL CASTILLO AIRA
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: Ana María Pilar Arnaiz Gómez eta Iskandar Aitor Rementeria Arnaiz
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-27
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: MIKEL AGUIRRE RUIZ DE GOPEGUI
    Doktorego Programa: Kuaternarioa: Ingurugiro Aldaketak eta Giza Oinatzak
    Saila: Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia
    Zuzendariak: José Antonio Múgica Alustiza eta Javier María Fernández Eraso
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-27
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: BEÑAT OLAVE FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Thomas Schäfer
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-27
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: LUCÍA MARTÍN SAIZ
    Doktorego Programa: Laserrak eta Beren Aplikazioak Kimikan
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendaria: Jose Andrés Fernández González
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-26
    Amaierako data: 2021-09-13

  • Ikaslea: HAFEZ TAMER
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendaria: Maren Ortiz Zarragoitia
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-23
    Amaierako data: 2021-09-06

  • Ikaslea: BINGEN GUTIERREZ MONASTERIO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Félix María Goñi Urcelay eta Xabier Contreras Gómez
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-23
    Amaierako data: 2021-09-06

  • Ikaslea: EDER SOMOZA VALDEOLMILLOS
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendaria: Benjamín Juan Gómez Moliner
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-21
    Amaierako data: 2021-09-06

  • Ikaslea: LEIRE AZKÚNAGA GARCÍA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendariak: Iñigo Marzabal Albaina eta Ainhoa Fernández de Arroyabe Olaortua
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-20
    Amaierako data: 2021-09-06

  • Ikaslea: NURIA REVILLA GÓMEZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Francisco Javier Gil Goicouria eta Ainhoa Fernández Atucha
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-20
    Amaierako data: 2021-09-06

  • Ikaslea: MARLENE SOLEDAD BECCARI GALEANO
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Amanda Sierra Saavedra
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-19
    Amaierako data: 2021-09-06

  • Ikaslea: MARIA CAÑAS MIGUEL
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Psikologia Klinikoa eta Osasunaren Psikologia eta Ikerketa Metodologia
    Zuzendariak: Maria Izascun Ibabe Erostarbe eta Joaquín de Paúl Ochotorena
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-16
    Amaierako data: 2021-09-02

  • Ikaslea: ALEJANDRO BERMEJO LÓPEZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: José Antonio González Marcos eta Beñat Pereda Ayo
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-15
    Amaierako data: 2021-09-01

  • Ikaslea: PATRICIA LORENZO GONZÁLEZ-MINGUILLÁN
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika
    Zuzendariak: José María San Juan Núñez eta María Luisa No Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-15
    Amaierako data: 2021-09-01

  • Ikaslea: KEPA DIEGUEZ BARAHONA
    Doktorego Programa: Euskal Hizkuntzalaritza eta Filologia
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Gotzon Aurrekoetxea Olabarri eta José Miguel Martínez Areta
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-15
    Amaierako data: 2021-09-01

  • Ikaslea: XABIER CABODEVILLA BRAVO
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Benjamín Juan Gómez Moliner eta Beatriz Arroyo López
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-14
    Amaierako data: 2021-07-30

  • Ikaslea: PIERMATTEO MORUCCI
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Nicola Molinaro eta Clara Martín
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-14
    Amaierako data: 2021-07-30

  • Ikaslea: EDUARDO RUIZ PARRA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Miguel Angel González Torres
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-14
    Amaierako data: 2021-07-30

  • Ikaslea: MIGUEL A. PÉREZ CASTRO
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Jokin Castilla Catrillón eta Joseba M. Garrido Urkullu
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-14
    Amaierako data: 2021-07-30

  • Ikaslea: NATALE IMAZ AYO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: Eunate Arana Arri eta Luis Bujanda Fernández de Pierola
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-09
    Amaierako data: 2021-07-26

  • Ikaslea: SANDRA DORADO ARENAS
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: José María Quintana López eta Isabel Inés Urrutia Landa
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-09
    Amaierako data: 2021-07-26

  • Ikaslea: LIXIN QIAO
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: Michel Armand
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-09
    Amaierako data: 2021-07-26

  • Ikaslea: ANDER URRUTIA GARCÍA
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Juan Antonio Marigómez Allende eta Stephen W. Feist
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-09
    Amaierako data: 2021-07-26

  • Ikaslea: ALEXANDER FERRO URIGÜEN
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Francisco Javier Gil Goicouria eta Enrique Echevarría Orella
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-08
    Amaierako data: 2021-07-26

  • Ikaslea: IRAIDE TALAVERA BURGOS
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendaria: Mario Saalbach Erdmann
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-07
    Amaierako data: 2021-07-23

  • Ikaslea: AINARA HERNANDO ORTIZ
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: Guillermo Quindós Andrés eta Estibaliz Mateo Alesanco
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-06
    Amaierako data: 2021-07-22

  • Ikaslea: NERE MENDIZABAL GALLASTEGUI
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendariak: Maria Isabel Portillo Villares eta Amaia Bacigalupe De La Hera
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-06
    Amaierako data: 2021-07-22

  • Ikaslea: JONE ASCORBEBEITIA BILBATUA
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Metodo Kuantitatiboak
    Zuzendariak: María Eva Ferreira García eta Susan Orbe Mandaluniz
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-06
    Amaierako data: 2021-07-22

  • Ikaslea: IRAIA LADERO AUÑÓN
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Juan de Dios Anguita Castillo eta Natalia María Elguezabal Vega
    Gordailuan utzitako data: 2021-07-05
    Amaierako data: 2021-07-21

  • Ikaslea: RAMÓN BERNAL URIBARRENA
    Doktorego Programa: Enpresa Zuzendaritza, Ezagutza eta Berrikuntza
    Saila: Finantza Ekonomia II
    Zuzendariak:  Leire San Jose Ruiz de Aguirre eta Jose Luís Retolaza Ávalos
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-30
    Amaierako data: 2021-07-16

  • Ikaslea: NEREA GONZÁLEZ TEMPRANO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendariak: Jone Miren Hernández García eta Ignacio Díez López
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-30
    Amaierako data: 2021-07-16

  • Ikaslea: KSHIPRA GURUNANDAN
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Kepa Paz-Alonso eta Manuel Francisco Carreiras Valiña
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-29
    Amaierako data: 2021-07-15

  • Ikaslea: CAMILA ZUGARRAMURDI GARCÍA
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Manuel Francisco Carreiras Valiña eta Juan Carlos Valle Lisboa
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-29
    Amaierako data: 2021-07-15

  • Ikaslea: AURELIE DESTEPHEN
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendaria: Nicholas Ballard
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-29
    Amaierako data: 2021-07-15

  • Ikaslea: JOSÉ ANTONIO ARMOLEA SOLABARRIETA
    Doktorego Programa: Giza Eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Iñaki Lasagabaster Herrarte eta José Ignacio Cubero Marcos
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-28
    Amaierako data: 2021-07-14

  • Ikaslea: YOVANA CABRERA HERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Arturo Muga Villate eta Fernando Moro Pérez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-28
    Amaierako data: 2021-07-14

  • Ikaslea: REBECA CUESTA POU
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: Mikel Karmel Valle Rodríguez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-28
    Amaierako data: 2021-07-14

  • Ikaslea: JUAN MANUEL MARTÍNEZ GALVEZ
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: Anna Shnyrova Zhadan
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-28
    Amaierako data: 2021-07-14

  • Ikaslea: LAURA DE MIGUEL JIMENEZ
    Doktorego Programa: Ingurumenaren Kutsadura eta Toxikologia
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Juan Antonio Marigómez Allende eta Urtzi Izaguirre Aramayona
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-28
    Amaierako data: 2021-07-14

  • Ikaslea: MARIO RENDEROS CARTAGENA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendaria: Franck Andrés Girot Mata
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-25
    Amaierako data: 2021-07-12

  • Ikaslea: IDOIA DEL HOYO MORENO
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Politika eta Administrazio Zientzia
    Zuzendariak: Iñaki Bizente Barcena Hynojal eta Jone Martínez Palacios
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-25
    Amaierako data: 2021-07-12

  • Ikaslea: RUBÉN ALFONSO VERGARA CRESPO
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Francisco Javier Caballero Harriet eta Iker Barbero González
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-24
    Amaierako data: 2021-07-12

  • Ikaslea: JUNE CORCUERA TEJADA
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Francisco Javier Ballesteros Rodriguez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-23
    Amaierako data: 2021-07-09

  • Ikaslea: MARIO ANTONAZZO SOLER
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: Luisa Ugedo Urruela eta Teresa Morera Herreras
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-23
    Amaierako data: 2021-07-09

  • Ikaslea: MINERVA EUFROSINA ACOSTA PÉREZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Francisco Javier Ezquiaga Ganuzas eta Francisco Javier Caballero Harriet
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-21
    Amaierako data: 2021-07-07

  • Ikaslea: EIDER IRIBAR SOLABERRIETA
    Doktorego Programa: Energia Eraginkortasuna eta Jasangarritasuna Ingeniaritzan eta Arkitekturan
    Saila: Energia Ingenieritza
    Zuzendariak: José María Pedro Sala Lizarraga eta Iván Flores Abascal
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-2​​​​​​18
    Amaierako data: 2021-07-05

  • Ikaslea: ANDER YOLDI ACHALANDABASO
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Alberto Muñoz Rueda eta Usue Pérez López
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-1​​​​​8
    Amaierako data: 2021-07-05

  • Ikaslea: EDUARDO ROSA GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Pilar Merino Pereda eta Haritz Arriaga Sasieta
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-18​​​
    Amaierako data: 2021-07-05

  • Ikaslea: IMANOL TORRE FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendariak: Juan Manuel Madariaga Mota eta Kepa Castro Ortiz de Pinedo
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-18
    Amaierako data: 2021-07-05

  • Ikaslea: MARÍA BURÓN AIZPIRI
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendariak: Teodoro Palomares Casado eta Ana Isabel Alonso Varona
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-17
    Amaierako data: 2021-07-05

  • Ikaslea: IRENE CASADEMONT REIG
    Doktorego Programa: Kimika Teorikoa eta Modelizazio Konputazionala
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Eduard Matito Gras eta Eloy Ramos Cordoba
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-17
    Amaierako data: 2021-07-05

  • Ikaslea: IKER GARMENDIA SÁENZ DE HEREDIA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Luis Gerardo Uriarte Ibarrola eta Aitzol Lamikiz Mentxaka
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-16
    Amaierako data: 2021-07-02

  • Ikaslea: ENRIQUE AZUAJE HUGALDE
    Doktorego Programa: Analisi Forentsea
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: María de los Ángeles Martínez de Pancorbo Gómez eta Lourdes Basabe Desmonts
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-16
    Amaierako data: 2021-07-02

  • Ikaslea: UNAI CABALLERO CUENCA
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendaria: Nerea Jaureguizar Albonigamayor
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-16
    Amaierako data: 2021-07-02

  • Ikaslea: ZALOA SÁNCHEZ VARELA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Nautikoa, Itsas Ingeniaritza eta Itsasontzi Erradioelektronikako Ingeniaritza
    Saila: Itsasketa Zientzia eta Teknikak, Itsasontzi Makinak eta Itsasontzigintza
    Zuzendariak: Miguel Ángel Gómez Solaeche eta Juan Luis Larrabe Barrena
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-15
    Amaierako data: 2021-07-01

  • Ikaslea: MAITE ECEIZA TAPIA
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendaria: Jesús María Aizpurúa Iparraguirre
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-15
    Amaierako data: 2021-07-01

  • Ikaslea: RUBÉN FERNÁNDEZ BELLO
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Gaizka Durana Apaolaza eta Gotzon Aldabaldetreku Etxeberria
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-14
    Amaierako data: 2021-06-30

  • Ikaslea: LEIRE CÍTORES MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika Aplikatua, Estatistika eta Ikerkuntza Operatiboa
    Zuzendariak: Leire Ibaibarriaga Contreras eta Dae-Jin Lee
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-14
    Amaierako data: 2021-06-30

  • Ikaslea: BEATRIZ HERNAEZ ESTRADA
    Doktorego Programa: Medikamenduen Ikerkuntza eta Ebaluazioa
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Rosa María Hernández Martín eta Edorta Santos Vizcaíno
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-14
    Amaierako data: 2021-06-30

  • Ikaslea: GABRIELA RENEÉ RIVAS DOUTRELEAU
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Gizarte Psikologia
    Zuzendariak: Joaquín de Paúl Ochotorena eta María Ignacia Arruabarrena Madariaga
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: UNAI GARCIARENA HUALDE
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Alexander Mendiburu Alberro eta Roberto Santana Hermida
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: VICTORIA DÍEZ BAYONA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendariak: Luis Antonio Castaño González eta Félix Sánchez-​Valverde Visus
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: JAIME ALEJANDRO CORNELIO YACAMAN
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: Juan Andrés Crego Morán eta Cristina Miranda de Almeida de Barros
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: CLAUDIA FUENTE GARCÍA
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Noelia Aldai Elkoro-Iribe eta Miguel Ángel Sentandreu Vicente
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: MIKEL IRIGOYEN URTASUN
    Doktorego Programa: Kimika Teorikoa eta Modelizazio Konputazionala
    Saila: Polimero eta Material Aurreratuak: Fisika, Kimika eta Teknologia
    Zuzendariak: Jon Mattin Matxain Beraza eta Fernando Ruipérez Cillán
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: LUCIA CARTAGENA LÓPEZ
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Iñigo Martinez De Marañon Ibabe eta Eduardo Puértolas Gracia
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: JAVIER ESPADAS MORENO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak: Anna Shnyrova Zhadan eta Vadim Frolov
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-11
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: CHIH-YIN LI
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: María Jesús Cueto Puente eta Isusko Vivas Ziarrusta
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-10
    Amaierako data: 2021-06-28

  • Ikaslea: IRATI LEÓN HERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Musika, Plastika eta Gorputz Adierazpidearen Didaktika
    Zuzendariak: Maria Teresa Vizcarra Morales eta Rakel Gamito Gómez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-09
    Amaierako data: 2021-06-25

  • Ikaslea: LEYRE GONDRA SANGRONIZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendariak: Luis Antonio Castaño González eta Leire Madariaga Domínguez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-09
    Amaierako data: 2021-06-25

  • Ikaslea: GORKA BRACERAS MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendaria: Amaya Ibarraran Vigalondo
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-08
    Amaierako data: 2021-06-24

  • Ikaslea: IVÁN ROLDÁN VERGARACHEA
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Geografia, Historiaurrea eta Arkeologia
    Zuzendariak: Sergio Escribano Ruiz eta Alfredo González Ruibal
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-07
    Amaierako data: 2021-06-23

  • Ikaslea: VÍCTOR JULIO RAMÍREZ DURÁN
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Hizkuntza eta Sistema Informatikoak
    Zuzendariak:  María Aranzazu Illarramendi Echave eta Idoia Berges González
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-07
    Amaierako data: 2021-06-23

  • Ikaslea: HEGOI AMESTOY MUÑOZ
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
    Zuzendariak: José Ramón Sarasua Oiz eta Jone Muñoz Ugartemendia
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-04
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: NATALIA KOLCHUGINA
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Ikasketa Klasikoak
    Zuzendariak: Nerea Madariaga Pisano eta Esperanza Macarena Pradas Macías
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-04
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: BORJA MACÍAS URBANO
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Politika eta Administrazio Zientzia
    Zuzendariak: Asier Blas Mendoza eta Igor Filibi López
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-04
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: JUAN BERMEJO SOLER
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Pintura
    Zuzendariak: María Dolores Rodríguez Laso eta Nagore Prieto Taboada
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-04
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: ALVARO RABELLI YANGUAS
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika
    Zuzendaria: Jon Batti Kortazar Uriarte
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-04
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: MARÍA MUÑOA CAPRÓN MANIEUX
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Erizaintza I
    Zuzendariak: Gorka Larrinaga Embeita eta Eunate Arana Arri
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-04
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: ARRATE SANTAOLALLA RAMÍREZ
    Doktorego Programa: Ingurumen-Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: María Astrid Barona Fernández eta Naiara Rojo Azaceta
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-03
    Amaierako data: 2021-06-21

  • Ikaslea: ANE LARRABEITI ECHEVARRIA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza 
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendaria: Elixabet López López y Ángela Gutiérrez Camino
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-03
    Amaierako data:  2021-06-21

  • Ikaslea: IÑAKI GARCÍA ARNAEZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimero eta Material Material Aurreratuak: Fisika Kimika eta Teknologia
    Zuzendaria: María Dolores Gurruchaga Torrecilla y Isabel María del Coro Goñi Echave
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-02
    Amaierako data: 2021-06-18

  • Ikaslea: IGNACIO GASTACA EGUSQUIZA
    Doktorego Programa:Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendaria: Iñigo Marzabal Albaina
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-02
    Amaierako data: 2021-06-18

  • Ikaslea: RUT MAYORAL LÓPEZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Ereduak eta Arloak Gizarte Zientzietan
    Saila: Soziologia eta Gizarte Langintza
    Zuzendaria: Imanol Zubero Beascoechea
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-02
    Amaierako data: 2021-06-18

  • Ikaslea: DIANA JOJANNY CORDERO MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Enpresa Zuzenbidea
    Zuzendaria: Alberto Emparanza Sobejano
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-02
    Amaierako data: 2021-06-18

  • Ikaslea: ENEKO IRADIER GIL
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Pablo Angueira Buceta eta Jon Montalban Sánchez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-01
    Amaierako data: 2021-06-17

  • Ikaslea: MARTA MONTEJO FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendariak: Santiago Mintegi Raso eta Francisco Javier Benito Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-01
    Amaierako data: 2021-06-17

  • Ikaslea: FRANCISCO ANTONIO AGUIRRE ARRIZABALAGA
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendariak: Santiago de Pablo Contreras eta Virginia López de Maturana Diéguez
    Gordailuan utzitako data: 2021-06-01
    Amaierako data: 2021-06-17

  • Ikaslea: BEGOÑA SILVÁN URIARTE
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika
    Zuzendariak: Damien Saurel eta Elena Candida Gonzalo Martin
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-31
    Amaierako data: 2021-06-16

  • Ikaslea: IRIA BROCOS MOSQUERA
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: Luis Felipe Callado Hernando eta Amaia Maite Erdozain Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-31
    Amaierako data: 2021-06-16

  • Ikaslea: EDUARDO DE LA TORRE PASCUAL
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Gotzon Gangoiti Bengoa eta Estibaliz Sáez de Cámara Oleaga
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-28
    Amaierako data: 2021-06-15

  • Ikaslea: CANDICE FRANCES
    Doktorego Programa: Neurozientzia Kognitiboa
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Jon Andoni Duñabeitia Landaburu eta Clara Martín
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-28
    Amaierako data: 2021-06-15

  • Ikaslea: FRANCISCO FERNÁNDEZ ALVÁREZ
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika
    Zuzendaria: José María Martín Senovilla
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-27
    Amaierako data: 2021-06-14

  • Ikaslea: CARLOS PROL TEIJEIRO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Estomatologia I
    Zuzendariak: Luis Barbier Herrero eta Joan Brunso Casellas
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-27
    Amaierako data: 2021-06-14

  • Ikaslea: MARÍA PÍA LENZA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendariak:June Ereño Orbea eta Jesús Jiménez Barbero
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-27
    Amaierako data: 2021-06-14

  • Ikaslea: FRANCISCO OSCAR D´ANTONIO ACOSTA PÉREZ
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Balioen Filosofia eta Gizarte Antropologia
    Zuzendaria: Esteban Anchustegui Igartua
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-26
    Amaierako data: 2021-06-11

  • Ikaslea: MIGUEL PÉREZ GARRASTACHU
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendariak: Jon Andoni Arluzea Jaureguizar eta Juan Miguel Aréchaga Martinez
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-25
    Amaierako data: 2021-06-10

  • Ikaslea: ANDER GOIKOETXEA PÉREZ
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Ikus-entzunezko Komunikazioa eta Publizitatea
    Zuzendaria: Iñigo Marzabal Albaina
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-25
    Amaierako data: 2021-06-10

  • Ikaslea: JUAN JOSÉ SÁNCHEZ ARRESEIGOR
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendaria: Ricardo Francisco Javier Miralles Palencia
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-25
    Amaierako data: 2021-06-10

  • Ikaslea: SILVIA PASCUAL ERQUICIA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: Isabel Inés Urrutia Landa eta Susana Garcia Gutierrez
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-24
    Amaierako data: 2021-06-09

  • Ikaslea: AMAIA ASTARLOA DÍEZ
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Maite Louzao Arsuaga eta Guillem Chust Peters
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-21
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: MARIO CORROCHANO MONSALVE
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: María del Carmen Begoña González Murua eta José María Estavillo Aurre
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-21
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: ALEJO ALCARAZ TRICIO
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendaria: Myriam Uribe-Etxebarria Goti
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-21
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: JAVIER BUCES CABELLO
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendariak: Jon Mirena Landa Gorostiza eta Unai Belaustegi Bedialauneta
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-21
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: AINGERU SARRIUGARTE LASARTE
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Joaquin Losada Rodriguez eta Rafael Sarria Arostegui
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-20
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: JON MIKEL SÁNCHEZ SEVERINO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Joseba Albizuri Irigoyen eta Iban Vicario Gómez
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-20
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: MOISÉS MARTÍN SILVA CHOQUE
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Manuel Maria Graña Romay eta Olatz Arbelaitz Gallego
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-20
    Amaierako data: 2021-06-07

  • Ikaslea: VANESA FERNÁNDEZ RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika
    Zuzendariak: Maria Teresa Vizcarra Morales eta Amaia Alvarez Uria
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-18
    Amaierako data: 2021-06-03

  • Ikaslea: ITXASO FERNÁNDEZ ASTOBIZA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendaria: José Ignacio Zabaleta Urquiola
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-18
    Amaierako data: 2021-06-03

  • Ikaslea: IGOR IRASTORZA EPELDE
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Zelulen Biologia eta Histologia
    Zuzendariak: Fernando José Unda Rodríguez eta Gaskon Ibarretxe Bilbao
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-18
    Amaierako data: 2021-06-03

  • Ikaslea: ALEJANDRO BENGOA GOROSABEL
    Doktorego Programa: Enpresa Zuzendaritza, Ezagutza eta Berrikuntza
    Saila: Finantza Ekonomia I
    Zuzendariak: Amaia Maseda García eta Ana Aranzabe García
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-18
    Amaierako data: 2021-06-03

  • Ikaslea: MATEU COLOM SERRA
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Aplikatua I
    Zuzendariak: Agustín Salazar Hernandez eta María Aranzazu Mendioroz Astigarraga
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-17
    Amaierako data: 2021-06-02

  • Ikaslea: PAULA LAITA PALLARÉS
    Doktorego Programa: Euskal Hizkuntzalaritza eta Filologia
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Maitena Echebarría Arostegui eta Xabier Artiagoitia Beaskoetxea
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-17
    Amaierako data: 2021-06-02

  • Ikaslea: MARÍA EUGENIA LUC
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: Josu Rekalde Izagirre eta Juan Andrés Crego Morán
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-14
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: AITOR SANTISTEBAN LEGUINA
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Fisiologia
    Zuzendariak: Juan María Santisteban Martínez eta Eneko Fernández Peña
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-14
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: ANA ARIZAGA BATIZ
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendaria: Juan Ignacio Ugartemendía Eceizabarrena
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-14
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: MARIA DEL PILAR CAMAÑO GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendaria: Adolfo José López de Munain Arregui
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-14
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: GILLEM MARTÍNEZ DE LA HIDALGA MALLA
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Miren Itziar Laka Mugarza eta Adam Zawiszewski
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-14
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: ANDER DÍEZ VILALBA
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Erizaintza I
    Zuzendariak: Iñigo Fernandez de Larrinoa Santamaria eta María Dolores Moragues Tosantos
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-13
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: EDUARDO IGNACIO POLO MURO
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Ekonomia Analisiaren Oinarriak II
    Zuzendaria: Francisco Javier Gardeazabal Matías
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-13
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: RUT FERNÁNDEZ MARÍN
    Doktorego Programa: Material Berriztagarrien Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Mª Angeles Andrés Sánchez eta Susana De Matos Fernandes
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-13
    Amaierako data: 2021-05-31

  • Ikaslea: MIGUEL ANGEL GARCÍA DÍAZ
    Doktorego Programa: Ekonomi Integrazioa
    Saila: Ekonomia Aplikatua V
    Zuzendariak: Felipe Serrano Pérez eta Ángel de la Fuente Moreno
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-12
    Amaierako data: 2021-05-28

  • Ikaslea: XABIER VILLANUEVA IZAGUIRRE
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Matematikaren eta Zientzia Esperimentalen Didaktika
    Zuzendariak: José Domingo Villarroel Villamor eta Álvaro Antón Baranda
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-12
    Amaierako data: 2021-05-28

  • Ikaslea: UNAI VILLENA CAMARERO
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: Ekonomia Aplikatua I
    Zuzendariak: María Idoya Zabala Errazti eta Koldobika Jokin Unceta Satrustegui
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-12
    Amaierako data: 2021-05-28

  • Ikaslea: AITOR SANCHOYERTO MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendaria: Fidel Liberal Malaina
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-11
    Amaierako data: 2021-05-27

  • Ikaslea: ANDONI ZABALA LEKUONA
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: José Manuel Seco Botana eta Enrique Emilio Colacio Rodríguez
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-11
    Amaierako data: 2021-05-27

  • Ikaslea: ANGEL ABELAIRAS ARCE
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Fisikoa
    Saila: Energia Ingenieritza
    Zuzendariak: Raquel Idoeta Hernandorena eta Margarita Eugenia Herranz Soler
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-10
    Amaierako data: 2021-05-26

  • Ikaslea: ESTÍBALIZ RODRIGUEZ NÚÑEZ
    Doktorego Programa: Enpresa Zuzendaritza, Ezagutza eta Berrikuntza
    Saila: Finantza Ekonomia II
    Zuzendariak: Iñaki Periáñez Cañadillas eta Amparo Cervera Taulet
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-10
    Amaierako data: 2021-05-26

  • Ikaslea: ROQUE OCA PERNÁS
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: Teodoro Palomares Casado eta Ignacio García-Alonso Montoya
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-10
    Amaierako data: 2021-05-26

  • Ikaslea: AMAIA ARBELOA MIRANDA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Pediatria
    Zuzendariak: Carlos González Diaz eta Andres Ricardo González Hermosa
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-10
    Amaierako data: 2021-05-26

  • Ikaslea: IRATI URIARTE PÉREZ DE NANCLARES
    Doktorego Programa: Energia Eraginkortasuna eta Jasangarritasuna Ingeniaritzan eta Arkitekturan
    Saila: Makina eta Motor Termikoak
    Zuzendariak: Aitor Ercoreca González eta Koldobika Martin Escudero
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-08
    Amaierako data: 2021-05-24

  • Ikaslea: JOSÉ MARÍA ETXABE URBIETA
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Matematikaren eta Zientzia Esperimentalen Didaktika
    Zuzendariak: José Domingo Villarroel Villamor y Álvaro Antón Baranda
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-07
    Amaierako data: 2021-05-24

  • Ikaslea: ANDER MENDIGUREN NEBREDA
    Doktorego Programa: Ikerketa Ereduak eta Arloak Gizarte Zientzietan
    Saila: Balioen Filosofia eta Gizarte Antropologia
    Zuzendariak: Olatz González Abrisqueta
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-07
    Amaierako data: 2021-05-24

  • Ikaslea: IZASKUN ORBEGOZO ORONOZ
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Publikoa
    Zuzendariak: José Luis de la Cuesta Arzamendi eta Victoria Eugenia Virginia Mayordomo Rodrigo
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-06
    Amaierako data: 2021-05-24

  • Ikaslea: RAFAEL LÓPEZ MORENO
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Jokin Castilla Castrillón eta Niels Christian Reichardt
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-06
    Amaierako data: 2021-05-24

  • Ikaslea: JOSÉ RAMÓN DIOS PEÓN
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendaria: Senen Lanceros Méndez
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-06
    Amaierako data: 2021-05-24

  • Ikaslea: IRAIA ANTHONISEN AÑABEITIA
    Doktorego Programa: Diziplinarteko Estrategia Zientifikoak Ondarean eta Paisaian
    Saila: Pintura
    Zuzendaria: Miren Itxaso Maguregui Olabarria
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-05
    Amaierako data: 2021-05-21

  • Ikaslea: MARIELA ALVÁREZ DE MONTALVO
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak
    Saila: Filosofia
    Zuzendaria: Ignacio Ayestarán Uriz
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-05
    Amaierako data: 2021-05-21

  • Ikaslea: ANDONI ELOLA ARTANO
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Elisabete Aramendi Ecenarro eta Unai Irusta Zarandona
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-04
    Amaierako data: 2021-05-20

  • Ikaslea: MIKEL IRADI SERRANO
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua 
    Zuzendariak: Unai Ona Ugalde Martinez
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-04
    Amaierako data: 2021-05-20

  • Ikaslea: AIMAR GARCÍA MARTÍN
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa II
    Zuzendariak: Raúl San Martin Faces
    Gordailuan utzitako data: 2021-05-04
    Amaierako data: 2021-05-20

  • Ikaslea: SILVIA ARRIBAS GARCÍA
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendariak: Elena Bernaras Iturrioz y Joana Jaureguizar Alboniga-Mayor
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-30
    Amaierako data: 2021-05-17

  • Ikaslea: KATHRIN REGINA HAIMERL
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Ikasketa Klasikoak
    Zuzendariak: Joaquín Gorrochategui Churruca,
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-30
    Amaierako data: 2021-05-17

  • Ikaslea: IONE BRETAÑA ALBERDI
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Psikologia Klinikoa eta Osasunaren Psikologia eta Ikerketa Metodologia
    Zuzendariak: Itziar Alonso Arbiol
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-29
    Amaierako data: 2021-05-17

  • Ikaslea: PABLO ALBERTO AGUILAR GARCÍA
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Analisi Ekonomikoa
    Zuzendariak: Jesús Vázquez Perez
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-29
    Amaierako data: 2021-05-17

  • Ikaslea: AHMAD KHODER
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Abdelmalik Moujahid Moujahid eta Fadi Dornaika
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-27
    Amaierako data: 2021-05-13

  • Ikaslea: IRMA PALLARÉS TORRES
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika
    Zuzendariak: Javier José Fernández de Bobadilla de Olazabal eta Juan José Nuño Ballesteros
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-26
    Amaierako data: 2021-05-12

  • Ikaslea: SAÚL VILLAMERIEL GARCÍA
    Doktorego Programa: Hizkuntzalaritza
    Saila: Euskal Hizkuntza eta Komunikazioa
    Zuzendariak: Manuel Francisco Carreiras Valiña eta Brendan Costello
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-22
    Amaierako data: 2021-05-10

  • Ikaslea: KONTXI LÓPEZ SAENZ
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendariak: Isabel Ana Bartau Rojas eta Ana Aierbe Barandiaran
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-21
    Amaierako data: 2021-05-07

  • Ikaslea: ALIZEE JULIA ARMET
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Artea eta Teknologia
    Zuzendariak: José Miguel Arce Sagarduy eta Josu Rekalde Izagirre
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-21
    Amaierako data: 2021-05-07

  • Ikaslea: ASUNCIÓN RODRÍGUEZ UÑA
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: María Isabel Salcedo Larralde eta David Moreno Mateos
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-20
    Amaierako data: 2021-05-06

  • Ikaslea: HUGO SALAZAR COBO
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Julián Castellano Paulis
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-19
    Amaierako data: 2021-05-05

  • Ikaslea: MAITE GARCÍA HERNANDO
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendariak: Lourdes Basabe Desmonts eta Fernando Benito López
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-19
    Amaierako data: 2021-05-05

  • Ikaslea: NAIARA VINK LARRUSCAIN
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendariak: María José Cantalapiedra González
    Gordailuan utzitako data: 12021-04-16
    Amaierako data: 2021-05-03

  • Ikaslea: IRAIDE ARTETXE ARRATE
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Hilario Murua Auricenea eta Igaratza Fraile Ugalde
    Gordailuan utzitako data: 12021-04-15
    Amaierako data: 2021-05-03

  • Ikaslea: JULEN FERNÁNDEZ DE LANDA AGUIRRE
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Julio María Calleja González eta Juan Francisco Mielgo Ayuso
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-15
    Amaierako data: 2021-05-03

  • Ikaslea: MIGUEL ANGEL SIMÓN MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Laserrak eta Beren Aplikazioak Kimikan (KIMILASER)
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: Juan Gonzalo Muga Francisco eta María Luisa Pons Barba
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-14
    Amaierako data: 2021-04-30

  • Ikaslea: MATHIAS CHARCONNET
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: Andreas Seifert  y Luis Manuel Liz Marzan,
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-14
    Amaierako data: 2021-04-30

  • Ikaslea: MARÍA CORCUERA ATIENZA
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Hezkuntza zientziak
    Zuzendariak: Manuel Benito Gómez
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-13​​​​​​
    Amaierako data: 2021-04-29

  • Ikaslea: SHEILA CARREÑO MADINABEITIA
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika
    Zuzendariak: Jon Sáenz Aguirre y Gabriel Ibarra Berastegui
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-12
    Amaierako data: 2021-04-28

  • Ikaslea: IRENE CAMPDERRICH LECUMBERRI
    Doktorego Programa: Biodibertsitate, Funtzionamendu eta Ekosistemen Gestioa
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Inma Estévez Ovejas
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-08
    Amaierako data: 2021-04-26

  • Ikaslea: FRANC GARCÍA GARRIDO
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Zuzendariak: Julián Castellano Paulis y Jairo Vázquez Guerrero
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-07
    Amaierako data: 2021-04-23

  • Ikaslea: DAVID GÓMEZ SÁNCHEZ
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Dermatologia, Oftalmologia y Otorrinolaringologia
    Zuzendariak: Caterina Calderón Garrido y Paula Jiménez Fonseca
    Gordailuan utzitako data: 2021-04-06
    Amaierako data: 2021-04-22

  • Ikaslea: ITXASO BUSTOS ROSAS
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendariak: María Angeles Garralda Hualde eta Claudio Mendicute Fierro
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-31
    Amaierako data: 2021-04-16

  • Ikaslea: ALAZNE GALDAMES IGLESIAS
    Doktorego Programa: Zientzia eta Materialen Teknologia
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: José Luis Vilas Vilela eta Leire Ruiz Rubio
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-31
    Amaierako data: 2021-04-16

  • Ikaslea: ROSA MINDEGUIA PETRIRENA
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Oinarrizko Psikologia Prozesuak eta Garapena
    Zuzendariak: Aitor Aritzeta Galán eta Edurne Martínez Moreno
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-31
    Amaierako data: 2021-04-16

  • Ikaslea: NAROA SÁDABA LARRAONA
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Meatze eta Metalurgia Ingeniaritza eta Materialen Zientzia
    Zuzendariak: Ester Zuza Hernández eta Jone Muñoz Ugartemendia.
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-30
    Amaierako data: 2021-04-15

  • Ikaslea: JUAN BAUTISTA PEÑA SORIANO
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak 
    Saila: Filosofia
    Zuzendariak: José Ignacio Galparsoro Ruiz
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-29
    Amaierako data: 2021-04-14

  • Ikaslea: AINIZE FORONDA ROJO
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendariak: Juan Ignacio Martínez de Morentín de Goñi
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-26
    Amaierako data: 2021-04-12

  • Ikaslea: MAITE ELORDUY GARAY
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Enpresa Zuzenbidea eta Zuzenbide Zibila
    Zuzendariak: Miren Edurne Terradillos Ormaechea
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-26
    Amaierako data: 2021-04-12

  • Ikaslea: GUSTAVO ADOLFO SIGÜENZA SIGÜENZA
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak 
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Dunia Marinas Suárez eta Jokin Alberdi Bidaguren
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-26
    Amaierako data: 2021-04-12

  • Ikaslea: EDUARDO HERRERO URTUETA
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak 
    Saila: Enpresa Zuzenbidea eta Zuzenbide Zibila
    Zuzendariak: Alberto Emparanza Sobejano
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-25
    Amaierako data: 2021-04-12

  • Ikaslea: GUSTAVO ORELLANA PORTILLO
    Doktorego Programa: Globalizazioa Aztergai: Erronkak eta Diziplinarteko Erantzunak 
    Saila: Administrazio Zuzenbidea, Konstituzio Zuzenbidea eta Zuzenbidearen Filosofia
    Zuzendariak: Fco. Javier Caballero Harriet eta Javier Luis Eceizabarrena Sáenz
    Gordailuan utzitako data:  2021-03-22
    Amaierako data: 2021-04-07

  • Ikaslea: IKER SERRANO ROBLES
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Pintura
    Zuzendariak: Adolfo Ramírez-Escudero Prado eta Lourdes de la Villa Liso
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-22
    Amaierako data: 2021-04-07

  • Ikaslea: ALEXANDER ARCELUS MÚGICA
    Doktorego Programa: Euskal Hizkuntzalaritza eta Filologia
    Saila: Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
    Zuzendariak: Ignacio Camino Lerchundi eta Juan Manuel Hernández Campoy
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-22
    Amaierako data: 2021-04-07

  • Ikaslea: FÉLIX MACUA SAGASTI
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Pintura
    Zuzendaria: Juan Daniel Tamayo Pozueta
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-22
    Amaierako data: 2021-04-07

  • Ikaslea: AITOR IRULEGI LÓPEZ
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Pintura
    Zuzendariak: Isusko Vivas Ziarrusta eta Genoveva Linaza Vivanco
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-17
    Amaierako data: 2021-04-06

  • Ikaslea: IKER ARETXABALETA ASTOREKA
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Teknologia Elektronikoa
    Zuzendaria: Iñigo Martínez de Alegría Mancisidor
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-17
    Amaierako data: 2021-04-06

  • Ikaslea: ARMANDO CORO GALLEGO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Luis Norberto López de Lacalle Marcaide eta Josu Aguirrebeitia Celaya
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-16
    Amaierako data: 2021-04-06

  • Ikaslea: EVA PEREDA PEREDA
    Doktorego Programa: Psikologia
    Saila: Psikologia Klinikoa eta Osasunaren Psikologia eta Ikerketa Metodologia
    Zuzendaritza: Enrique Echeburúa Odriozola eta M Carmen Salaberria Irizar
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-16
    Amaierako data: 2021-04-06

  • Ikaslea: AITZIBER AYESA ANAUT
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Eskultura eta Arte eta Teknologia
    Zuzendariak: Josu Rekalde Izagirre eta Ignacio Rodriguez Arcaute
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-13
    Amaierako data: 2021-03-29

  • Ikaslea: JON ANDER LÓPEZ IBARRA
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Haritza Camblong Ruiz eta Haizea Gaztañaga Aranzamendi
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-12
    Amaierako data: 2021-03-29

  • Ikaslea: AITOR MARTÍNEZ DE AGUIRRE BETOLAZA
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Sara Maldonado Martín eta Iñigo Mujika Antón
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-09
    Amaierako data: 2021-03-25

  • Ikaslea: ANGEL ORTEGA GÓMEZ
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Joseba Andoni Zubia Zaballa eta Agustín Joel Villatoro Bernardo
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-08
    Amaierako data: 2021-03-24

  • Ikaslea: PALOMA GÓMEZ FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Iraide Alloza Moral eta Koen Vandenbroeck
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-02
    Amaierako data: 2021-03-18

  • Ikaslea: MARÍA SÁNCHEZ PASCUAL
    Doktorego Programa: Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Inmunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendaria: Miren Basaras Ibarzabal
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-02
    Amaierako data: 2021-03-18

  • Ikaslea: PAULA FERNÁNDEZ DE LOS RIOS
    Doktorego Programa: Enpresa Zuzendaritza, Ezagutza eta Berrikuntza
    Saila: Finantza Ekonomia II
    Zuzendariak: Patrick Hartmann eta Vanesa Apaolaza Ibáñez
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-01
    Amaierako data: 2021-03-17

  • Ikaslea: MIRIAM GUESALAGA EIZAGUIRRE
    Doktorego Programa: Ikerketa Arte Garaikidean
    Saila: Irudigintza
    Zuzendariak: Elena González Miranda eta David Arteagoitia García
    Gordailuan utzitako data: 2021-03-01
    Amaierako data: 2021-03-17

  • Ikaslea: IVÁN DE JESÚS MORONTA TREMOLS
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
    Zuzendaria: Arantzazu Rogríguez Fernández
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-25
    Amaierako data: 2021-03-15

  • Ikaslea: IÑIGO SESAR GIL
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Itziar Cabanes Axpe eta Asier Zubizarreta Pico
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-24
    Amaierako data: 2021-03-12

  • Ikaslea: ZIORTZA BARROETA LEGARRETA
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Luis Fernando Villate Guinea eta Ibon Uriarte Capetillo
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-24
    Amaierako data: 2021-03-12

  • Ikaslea: JAFEFF RAZIEL YAURI MIRANDA
    Doktorego Programa: Gizartea, Politika eta Kultura
    Saila: Politika eta Administrazio Zientzia
    Zuzendaria: Miren Jaione Mondragón Ruiz de Lezana
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-22
    Amaierako data: 2021-03-10

  • Ikaslea: JAVIER VERA LILLO
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: Vadim Frolov
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-22
    Amaierako data: 2021-03-10

  • Ikaslea: IGNACIO MARÍA EIRIZ GERVÁS
    Doktorego Programa: Finantza eta Ekonomia Kuantitatiboak
    Saila: Analisi Ekonomikoa
    Zuzendariak: Aitor Ciarreta Antuñano eta María Paz Espinosa Alejos
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-22
    Amaierako data: 2021-03-10

  • Ikaslea: ADRIÁN PARRA RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Fisika
    Saila: Fisika Teorikoa eta Zientziaren Historia
    Zuzendaria: Iñigo Luis Egusquiza Egusquiza
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-22
    Amaierako data: 2021-03-10

  • Ikaslea: ERIK URIONABARRENETXEA GORROÑO
    Doktorego Programa: Ingurumenaren Kutsadura eta Toxikologia
    Saila: Zoologia eta Animalia Zelulen Biologia
    Zuzendariak: Manuel Soto López eta Nerea García Velasco
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-22
    Amaierako data: 2021-03-10

  • Ikaslea: MATTIN URBIETA GALARRAGA
    Doktorego Programa: Nanoegituren Fisika eta Material Aurreratuak
    Saila: Elektrizitatea eta Elektronika
    Zuzendariak: Miren Nerea Zabala Unzalu eta Francisco Javier Aizpurua Iriazabal
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-19
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: SARA DE BENITO SOBRADO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: Eunate Arana Arri eta Aranzazu Urresola Olabarrieta
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-19
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: LEIRE OZAETA RODRÍGUEZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Manuel Maria Graña Romay eta  Darya Chyzhyk
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-19
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: MARCOS SAN SEGUNDO EIZAGUIRRE
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendaria: Arkaitz Correa Navarro
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-19
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: ESTÍBALIZ AMENABARRO IRAOLA
    Doktorego Programa: Hezkuntza: Eskola, Hizkuntza eta Gizartea
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: Francisco Javier Monzón González eta Nere Amenabar Perurena
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-18
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: IKER ZAMALLOA DÍAZ
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Miguel Angel González Torres eta Ana Catalán Alcántara
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-18
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: MARTZEL ANTSOTEGI USKOLA
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Kimika Aplikatua
    Zuzendaria: Unai Ona Ugalde Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-18
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: JUAN JOSÉ GUTIERREZ CUESTA
    Doktorego Programa: Gizarte-Komunikazioa
    Saila: Kazetaritza
    Zuzendaria: María José Cantalapiedra González
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-18
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: XABIER GURUCEAGA SIERRA
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: Aitor Domingo Rementería Ruiz eta Andoni Ramírez García
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-18
    Amaierako data: 2021-03-08

  • Ikaslea: IÑAKI DÍEZ OZAETA
    Doktorego Programa: Elikadura Kalitatea eta Segurtasuna
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: Francisco José Pérez Elortondo eta Félix Amárita Vega
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-17
    Amaierako data: 2021-03-05

  • Ikaslea: IKER JAUREGIBEITIA ANSOTEGI
    Doktorego Programa: Nutrigenomika eta Nutrizio Pertsonalizatua
    Saila: Farmazia eta Elikagaien Zientziak
    Zuzendariak: María Puy Portillo Baquedano eta Sara Arranz Martínez
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-17
    Amaierako data: 2021-03-05

  • Ikaslea: VÍCTOR CARRAMIÑANA JIMÉNEZ
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendariak: Ana María Ochoa de Retana Mendibil eta Jesús Manuel de los Santos Ruiz
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-16
    Amaierako data: 2021-03-04

  • Ikaslea: JULÁN ZAYAS ARRABAL
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Fisiologia
    Zuzendaria: Óscar Casis Saenz y Mónica Gallego Muñoz
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-15
    Amaierako data: 2021-03-04

  • Ikaslea: LARRY HOTEITE
    Doktorego Programa: Kimika Sintetikoa eta Industriala
    Saila: Kimika Organikoa I
    Zuzendaria: Enrique Gómez Bengoa
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-15
    Amaierako data: 2021-03-03

  • Ikaslea: UGAITZ AMOZARRAIN PÉREZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputagailuen Arkitektura eta Teknologia
    Zuzendaria: Mikel Larrea Álava
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-11
    Amaierako data: 2021-03-01

  • Ikaslea: LAURA ORTÍZ HERRERO
    Doktorego Programa: Analisi Forentsea
    Saila: Kimika Analitikoa
    Zuzendariak: Miren Itxaso Maguregui Olabarria eta Luis Javier Bartolomé Moro
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-10
    Amaierako data: 2021-02-26

  • Ikaslea: COLOMA ALVÁREZ DE EULATE
    Doktorego Programa: Osasun Publikoa
    Saila: Prebentzio Medikuntza eta Osasun Publikoa
    Zuzendaria: José Ignacio Emparanza Knorr
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-10
    Amaierako data: 2021-02-26

  • Ikaslea: MADDI SUSPERREGI MUJIKA
    Doktorego Programa: Literatura Konparatua eta Literatur Ikasketak
    Saila: Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengintza eta Interpretazioa
    Zuzendaria: David Río Raigadas
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-09
    Amaierako data: 2021-02-25

  • Ikaslea: ABOLFAZL SHIRAZI
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Jose Antonio Lozano Alonso eta Josu Ceberio Uribe
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-09
    Amaierako data: 2021-02-25

  • Ikaslea: CÉSAR JAVIER BENITO CONDE
    Doktorego Programa: Europa eta Mundu Atlantikoa: Boterea, Kultura eta Gizartea
    Saila: Artearen eta Musikaren Historia
    Zuzendariak: José Javier Vélez Chaurri
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-05
    Amaierako data: 2021-02-22

  • Ikaslea: IÑIGO PEÑALBA ARRIBAS
    Doktorego Programa: Ondare Arkitektonikoa, Zibila, Urbanistikoa eta Eraikuntzen Birgaitzea
    Saila: Arkitektura
    Zuzendaria: Jose Manuel López-Peláez Morales
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-05
    Amaierako data: 2021-02-22

  • Ikaslea: MIGUEL SAUMELL ESNAOLA
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: Joan Sallés Alvira eta Sergio Barrondo Lacarra
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-05
    Amaierako data: 2021-02-22

  • Ikaslea: ALBERTO BARRANCA JIMENEZ
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Iker Aguirrezabal Telleria eta Iñaki Gandarias Goikoetxea
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-05
    Amaierako data: 2021-02-22

  • Ikaslea: AMAIA ISASTI IRIBAR
    Doktorego Programa: Farmakologia
    Saila: Farmakologia
    Zuzendariak: Gontzal García del Caño y Maider López de Jesús
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-04
    Amaierako data: 2021-02-22

  • Ikaslea: FCO. JAVIER FERNÁNDEZ GALARRETA
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Zuzenbide Publikoa
    Zuzendaria: Iñaki Esparza Leibar
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-04
    Amaierako data: 2021-02-22

  • Ikaslea: JOSÉ JAVIER BARANDIARÁN MARTIARENA
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputazio Zientzia eta Adimen Artifiziala
    Zuzendariak: Manuel Maria Graña Romay eta Oihana Otaegui Madurga
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-03
    Amaierako data: 2021-02-19

  • Ikaslea: IMANOL TOUZÓN GONZÁLEZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Víctor Petuya Arcocha eta Vincenzo Nava
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-02
    Amaierako data: 2021-02-18

  • Ikaslea: PEDRO RAMIRO CASTRO
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Mekanikoa
    Saila: Ingeniaritza Mekanikoa
    Zuzendariak: Aitzol Lamikiz Mentxaka eta Amaia Alberdi Gurruchaga
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-02
    Amaierako data: 2021-02-18

  • Ikaslea: JOSU AMOREBIETA HERRERO
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Gaizka Durana Apaolaza eta Agustín Joel Villatoro Bernardo
    Gordailuan utzitako data: 2021-02-01
    Amaierako data: 2021-02-17

  • Ikaslea: BERTHA TERESA PÉREZ MARTÍNEZ
    Doktorego Programa: Kimika Aplikatua eta Material Polimerikoak
    Saila: Polimeroen Zientzia eta Teknologia
    Zuzendaria: Radmila Tomovska
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-29
    Amaierako data: 2021-02-15

  • Ikaslea: MARTA BARBA GASSO
    Doktorego Programa: Ikasketa Feministak eta Generokoak
    Saila: Balioen Filosofia eta Gizarte Antropologia
    Zuzendaria: Olatz González Abrisqueta
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-28
    Amaierako data: 2021-02-15

  • Ikaslea: ALAIN LASKIBAR ASUA
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Medikuntza
    Zuzendariak: José Miguel Ormaetxe Merodio eta Miren Nekane Murga Eizagaechevarria
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-28
    Amaierako data: 2021-02-15

  • Ikaslea: ANDER TOBALINA NOVO
    Doktorego Programa: Laserrak eta Beren Aplikazioak Kimikan (KIMILASER)
    Saila: Kimika Fisikoa
    Zuzendariak: Juan Gonzalo Muga Francisco eta Ion Lizuain Lilly
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-28
    Amaierako data: 2021-02-15

  • Ikaslea: ELIXABET OGAYAR SANDOVAL
    Doktorego Programa: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Saila: Immunologia, Mikrobiologia eta Parasitologia
    Zuzendariak: María Inés Arana Basabe eta Maite Orruño Beltrán
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-28
    Amaierako data: 2021-02-15

  • Ikaslea: KRISTINA ARANTZA ARRANZ JUÁREZ
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Genetika, Antropologia Fisikoa eta Animalien Fisiologia
    Zuzendariak: Enrique Navarro Adorno eta Iñaki Urruchurtu Gutiérrez
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-27
    Amaierako data: 2021-02-12

  • Ikaslea: ENEKO ORTEGA MARTÍN
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Teknologia Elektronikoa
    Zuzendariak: Gerardo Aranguren Aramendia eta Juan Carlos Jimeno Cuesta
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-26
    Amaierako data: 2021-02-11

  • Ikaslea: ÁNGELA SOFÍA MONTEIRO ARAUJO
    Doktorego Programa: Ikerketa Biomedikoa
    Saila: Erizaintza I
    Zuzendariak: Charles Lawrie eta Maria Muñoz Caffarel
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-25
    Amaierako data: 2021-02-10

  • Ikaslea: BORJA DÍEZ CAÑAMERO
    Doktorego Programa: Proiektuen Ingeniaritza
    Saila: Adierazpen Grafikoa eta Ingeniaritzako Proiektuak
    Zuzendariak: José Ramón Otegi Olaso eta Maider Iturrondobeitia Ellacuria
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-25
    Amaierako data: 2021-02-10

  • Ikaslea: LEYRE MERINO GALÁN
    Doktorego Programa: Neurozientziak
    Saila: Neurozientziak
    Zuzendariak: Mari Cruz Rodríguez Oroz eta Ana Quiroga Varela
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-23
    Amaierako data: 2021-02-08

  • Ikaslea: JONATAN ECHEBARRIA FERNÁNDEZ
    Doktorego Programa: Giza eskubideak, Botere Publikoak, Europar Batasuna: Zuzenbide Publikoa eta Pribatua
    Saila: Enpresa Zuzenbidea eta Zuzenbide Zibila
    Zuzendaria: Juan José Álvarez Rubio
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-23
    Amaierako data: 2021-02-08

  • Ikaslea: ALBERTO JOSÉ REYNOSO ESTÉVEZ
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Kimikoa
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa
    Zuzendariak: Miguel Angel Gutierrez Ortiz eta Jose Luis Ayastuy Arizti
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-22
    Amaierako data: 2021-02-08

  • Ikaslea: GORKA KOBEAGA URRIOLABEITIA
    Doktorego Programa: Matematika eta Estatistika
    Saila: Matematika
    Zuzendariak: Jose Antonio Lozano Alonso eta María Merino Maestre
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-22
    Amaierako data: 2021-02-08

  • Ikaslea: UNAI GALICIA GARCÍA
    Doktorego Programa: Biologia Molekularra eta Biomedikuntza
    Saila: Biokimika eta Biologia Molekularra
    Zuzendaria: César Augusto Martín Plágaro
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-22
    Amaierako data: 2021-02-08

  • Ikaslea: ESTÍBALIZ TXURRUKA ALBERDI
    Doktorego Programa: Itsas Baliabideak eta Ingurugiroa
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Luis Fernando Villate Guinea eta Unai Cotano Basabe
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-21
    Amaierako data: 2021-02-08

  • Ikaslea: NEREA VIAR ANTUÑANO
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Jesús María Requies Martínez eta Ion Agirre Arisketa
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-20
    Amaierako data: 2021-02-05

  • Ikaslea: ALEXANDRA ALLUE SALVADOR
    Doktorego Programa: Materialen eta Prozesu Iraunkorren Ingeniaritza
    Saila: Ingeniaritza Kimikoa eta Ingurumenaren Ingeniaritza
    Zuzendariak: Isabel De Marco Rodríguez y Koldo Gondra Zubieta
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-19
    Amaierako data: 2021-02-04

  • Ikaslea: AMAIA EIGUREN MUNITIS
    Doktorego Programa: Psikodidaktika: Hezkuntzaren Psikologia eta Berariazko Didaktikak
    Saila: Didaktika eta Eskola Antolakuntza
    Zuzendariak: José Miguel Correa Gorospe y Naiara Berasategui Sancho
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-18
    Amaierako data: 2021-02-03

  • Ikaslea: ION ORTUONDO BARCENA
    Doktorego Programa: Jarduera Fisikoa eta Kirola
    Saila: Gorputz eta Kirol Hezkuntza
    Zuzendariak: Luis María Zulaika Isasti
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-18
    Amaierako data: 2021-02-03

  • Ikaslea: ANDER CASTANDER OLARIETA
    Doktorego Programa: Ingurugiroaren Agrobiologia
    Saila: Landareen Biologia eta Ekologia
    Zuzendariak: Itziar Aurora Montalbán Pérez y Paloma Moncalean Guillen
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-15
    Amaierako data: 2021-02-01

  • Ikaslea: KATIUSKA KING MANTILLA
    Doktorego Programa: Garapenari Buruzko Ikasketak
    Saila: Ekonomia Aplikatua I
    Zuzendariak: Eduardo Bidaurratzaga Aurre eta Juan Torres López
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-14
    Amaierako data: 2021-02-01

  • Ikaslea: AINTZANE MAQUEDA MERINO
    Doktorego Programa: Medikuntza eta Kirurgia
    Saila: Kirurgia, Erradiologia eta Medikuntza Fisikoa
    Zuzendariak: José Domingo Sardón Ramos eta Lander Hijona Muruamendiaraz
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-13
    Amaierako data: 2021-01-29

  • Ikaslea: ANDONI CORTÉS VIDAL
    Doktorego Programa: Ingeniaritza Informatikoa
    Saila: Konputagailuen Arkitektura eta Teknologia
    Zuzendariak: Clemente Rodriguez Lafuente eta Marcos Nieto Doncel
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-12
    Amaierako data: 2021-01-28

  • Ikaslea: JAVIER VELASCO PASCUAL
    Doktorego Programa: Kontrol Ingeniaritza, Automatizazioa eta Robotika
    Saila: Sistemen Ingeniaritza eta Automatika
    Zuzendariak: Óscar Barambones Caramazana eta Isidro Calvo Gordillo
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-12
    Amaierako data: 2021-01-28

  • Ikaslea: MIKEL LETURIONDO SOTA
    Doktorego Programa: Elektronika eta Telekomunikazioak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Sofía Ruiz de Gauna Gutiérrez eta José Julio Gutiérrez Ruiz
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-07
    Amaierako data: 2021-01-25

  • Ikaslea: RUBÉN SOLOZABAL OCHOA DE RETANA
    Doktorego Programa: Sare Mugikorretarako Informazio eta Komunikazio-Teknologiak
    Saila: Komunikazioen Ingeniaritza
    Zuzendariak: Fidel Liberal Malaina eta Begoña Blanco Jauregui
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-05
    Amaierako data: 2021-01-21

  • Ikaslea: ASIER HERNÁNDEZ AGUIRRESAROBE
    Doktorego Programa: Garaiko Historia
    Saila: Historia Garaikidea
    Zuzendaria: Ludger Karl Paul Mees
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-04
    Amaierako data: 2021-01-20

  • Ikaslea: MARIANA LAURA NORANDI DE ARMAS
    Doktorego Programa: Ikerketa Ereduak eta Arloak Gizarte Zientzietan
    Saila: Soziologia II
    Zuzendaria: Gabriel Francisco Gatti Casal de Rey
    Gordailuan utzitako data: 2021-01-04
    Amaierako data: 2021-01-20

 

Eduki publikatzailea