HEFA Fakultateko GRADUAK

covid-19. Koordinatzaileak graduetako eta graduondokoetako

Koordinatzaileak

Eleaniztasuna eta Hezkuntza Masterra
Alaitz Santos alaitz.santos@ehu.eu
Filosofia, Zientzia eta Balioak Masterra
Jon Umerez  jon.umerez@ehu.eu
Gizarte Antropologia Masterra
Aitzpea Leizaola  aitzpea.leizaola@ehu.eu
Gizarte eta Hezkuntzako Eremuen Ikerketa Masterra
Manu Benito manuel.benito@ehu.eus
Irakasleen Prestakuntza Masterra
Aitor Marchueta Perez aitor.martxueta@ehu.eus

Berezko Tituluak

LHko Irakasle Teknikoen Diploma
Ana Eizagirre Sagardia a.eizagirre@ehu.eus
Kultura Zientifikoa
Antonio Casado de Rocha antonio.casado@ehu.eus
 

  • Sailetako Zuzendariak

Balioen Filosofia eta Gizarte Antropologia
Pio Perez pio.perez@ehu.eu
Bilakaeraren eta Hezkuntzaren Psikologia
Igor Esnaola igor.esnaola@ehu.eus
Didaktika eta Eskola Antolakuntza
Pilar Aristizabal p.aristizabal@ehu.eus
Filosofia
Jon Umerez jon.umerez@ehu.eus
Matematika, zientzia esperimental eta Gizarte Zientzien Didaktika
Alex Ibañez alex.ibanez@ehu.eus
Hezkuntza Zientziak
Ana Eizagirre Sagardia a.eizagirre@ehu.eus
Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika
Laura Mintegi laura.mintegi@ehu.eus
Musika, Plastika eta Gorputz Adierazpidearen Didaktika
Silvia Arribas silvia.arribas@ehu.eus
Soziologia eta Gizarte Langintza
Cristina Lavia cristina.lavia@ehu.eus