ARTE EDERREN FAKULTATEA / BILBAO ART DISTRICT / FACULTAD DE BELLAS ARTES

Hoy ha comenzado la Semana de las Artes Bilbao Art District con más de medio centenar de actividades que se desarrollarán hasta el próximo 12 de mayo en varios espacios […]

ESPACIO SUBVERSIVO / ESPAZIO SUBERTSIBOA

💥ESPACIO SUBVERSIVO. Intervención en las taquillas de la Facultad de Bellas Artes.
Inauguración lunes 6, 12:30.

💥ESPAZIO SUBERTSIBOA. Arte Ederren Fakultateko armairuen interbentzioa.
Astelehena 6, 12:30tan inaugurazioa.

Tweet

RESOLUCIÓN de la Convocatoria Museo Marítimo Ría de Bilbao 2019 Bilboko Itsasadarra Itsas Museoa Deialdiaren EBAZPENA

Bilboko Itsasadarra Itsas Museoaren aurreko zabalgunean esku-hartzea egiteko deialdiaren esleipenerako izandako epaimahaiak, ondoren azaltzen diren pertsonek eratutakoak:

·Bilboko Itsasadarra Itsas Museoko zuzendaria

Jon Ruigómez Matxin

·Aurtenetxea Containers

Julen Aurtenetxea

Basilio López Muro

·Bilbao Ekintza

Mawa (BIAD […]

convocatoria AE + MONTEHERMOSO deialdia, 2019

Montehermoso Kulturuneak eta EHUko Arte Ederren Fakultateak egiten dute deialdi hau. Deialdi honen xedea da sorkuntza artistikoko, gutxienez, lau proiektu eta, gehienez, sei hautatzea, fase aurreratuan edo amaituak […]

Convocatoria << ARTESHOP 2019 >> Deialdia

Convocatoria para la selección de 75 candidaturas de alumnos/as participantes.

(250€ por alumno/a + 150 € de producción)

Premios: Primer Premio: 1.200,00 €, segundo: 900,00 €, tercero: 600,00 €. Premio […]

MH+UPV/EHU <<Feroz eta kabala>> Izaro Ieregi

Inauguración / Inaugurazioa

FEROZ ETA KABALA. Izaro Ieregi

Urtarrilak 25, 19:30tan – 25 de enero, 19:30

 

MH+UPV/EHU.

Arte proiektuak ezagurazteko programa

Programa de difusión de […]

<< Gradu Amaierako Lanen V. Erakusketa -AE 18- V Exposición de Trabajos de Fin de Grado >>

Tweet

Festival LA ESCUCHA ERRANTE Festibala

Tweet

Exposición << RESILIENCIA & ESTAMINA >> Erakusketa

Tweet

Resolución << Intervenciones artísticas en el PUENTE de DEUSTO zubian interbentzio artistikoak >> Ebazpena. 2018

Aurtengo edizioan hurrengo proiektuak aukeratu dira.

Estos son los proyectos seleccionados en la edición de este año.

Aitziber Escudero
Oihane Sánchez
Guillermo Achúcarro
Sofia Neves // Maria Leonor
Javier R. Pérez-Curiel
LLUIS MASIA […]