Arabako ikastetgietako hezkuntza premia bereziak dituzten ikasleen arduradunak

Arabako ikastetgietako hezkuntza premia bereziak dituzten ikasleen arduradunak
Centro Nombre E-mail Telefono
Ekonomia eta Empresa Fakultatea (Vitoria-Gasteiz) Javier Forcada Sainz javier.forcada@ehu.eus 945014371
Farmazia Fakultatea Nora Unceta Zaballa nora.unceta@ehu.eus 945013057
Gasteizko Ingenieritzako Unibertsitate Eskola  Javier Sancho Saiz javier.sancho@ehu.eus 945013227
Hezkuntza eta Kirol Fakultatea (Jarduera Fisikoa eta Kirola) Maria Jose Inza Arregi marijo.inza@ehu.eus 945013530 945013556
Hezkuntza eta Kirol Fakultatea (Magisteritza) Arantxa Rodríguez arantzazu.rodriguez@ehu.eus 945013277
Lan Harreman eta Gizarte Langintza Fakultatea (Vitoria-Gasteiz) Amaia Inza Bartolomé amaia.inza@ehu.eus 945013310
Letren Fakultatea Rakel Varela Ona rakel.varela@ehu.eus 945013154
Esperientzia Gelak Luis Garagalza Arrizabala luis.garagalza@ehu.es 945014186 945013985