Gipuzkoako ikastegietako hezkuntza premia bereziak dituzten ikasleen arduradunak

 

Gipuzkoako ikastegietako hezkuntza premia bereziak dituzten ikasleen arduradunak
Centro Nombre E-mail Telefono
Arkitektura Goi Eskola Teknikoa Izaskun Aseguinolaza Braga izaskun.aseguinolaza@ehu.eus 943015902
Ekonomia eta Enpresa Fakultatea (Donostia-San Sebastian) Javier Villalba Merlo javier.villalbal@ehu.eus 943018350  
943015827
Gipuzkoako Ingenieritza Eskola (Donostiako Politeknikoa) Ugutz Garitaonaindia Antsoategi  ugutz.garitaonaindia@ehu.eus 943017273
Gipuzkoako Ingenieritza Eskola (Eibar) Victor Aperribay Maiztegui victor.aperribay@ehu.eus 943013014
943013030
Hezkuntza, Filosofia eta Antropologia Fakultatea (Filosofia eta Hezkuntza Zientziak) Iñigo Galzacorta Muñoz inigo.galzacorta@ehu.eus

943018243

943018270

Hezkuntza, Filosofia eta Antropologia Fakultatea (Magisteritza) Jose Mª Etxabe Urbieta  josemari.etxabeurbieta@ehu.eus

 943018445

943017055

Informatika Fakultatea Nerea Ezeiza Ramos dif.akademia-antolakuntza@ehu.eus 943018030
Kimika Zientzien Fakultatea Gonzalo Gerrika Etxebarria gonzalo.gerrika@ehu.eus 943015443
Medikuntza eta erizaintza Fakultatea (Donostiako Erizaintza) Nieves Aja Hernando nieves.aja@ehu.eus 943017337
Psikologia Fakultatea Jose Ignacio Perez Fernandez joseignacio.perez@ehu.eus 943018330
Zuzenbide Fakultatea Ana Isabel Pérez Machío anaisabel.perez@ehu.eus 943018098
Esperientzia Gelak Josu Chueca Inchusta aexperiencia@sc.ehu.eus 943018221