Gipuzkoako ikastegietako hezkuntza premia bereziak dituzten ikasleen arduradunak

 

Gipuzkoako ikastegietako hezkuntza premia bereziak dituzten ikasleen arduradunak
Centro Nombre E-mail Telefono
Arkitektura Goi Eskola Teknikoa Izaskun Aseguinolaza Braga izaskun.aseguinolaza@ehu.eus 94 301  5902
Ekonomia eta Enpresa Fakultatea (Donostia-San Sebastian) Javier Villalba Merlo javier.villalbal@ehu.eus 94 301 8350  
94 301 5827
Gipuzkoako Ingenieritza Eskola (Donostiako Politeknikoa) Ugutz Garitaonaindia Antsoategi  ugutz.garitaonaindia@ehu.eus 94 301 7273
Gipuzkoako Ingenieritza Eskola (Eibar) Victor Aperribay Maiztegui victor.aperribay@ehu.eus 94 301 3014
94 301 3030
Hezkuntza, Filosofia eta Antropologia Fakultatea (Filosofia eta Hezkuntza Zientziak) Iñigo Galzacorta Muñoz inigo.galzacorta@ehu.eus

94 301 8243

94 301 8270

Hezkuntza, Filosofia eta Antropologia Fakultatea (Magisteritza) Javier Monzón González josemari.etxabeurbieta@ehu.eus

943 01 8444

Informatika Fakultatea Nerea Ezeiza Ramos dif.akademia-antolakuntza@ehu.eus 94 301 8030
Kimika Zientzien Fakultatea Gonzalo Gerrika Etxebarria gonzalo.gerrika@ehu.eus 94 301 5443
Medikuntza eta erizaintza Fakultatea (Donostiako Erizaintza) Jaione Lacalle Prieto jaione.lacalle@ehu.eus 94 301 7355
Psikologia Fakultatea Alaitz Aizpurua Sanz alaitz.aizpurua@ehu.eus 94 301 5631
Zuzenbide Fakultatea Miren Odriozola Gurrutxaga miren.odriozola@ehu.eus  94 301 8654 9 4301 7469
Esperientzia Gelak Josu Chueca Inchusta aexperiencia@sc.ehu.eus 94 301 8221