Irakasleak

Ingeniaritza Kimikoko Arloa

Arantxa Eceiza Dokt.

arantxa.eceiza@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Aitor Arbelaiz Dokt.

aitor.arbelaiz@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Marian Corcuera Dokt.

marian.corcuera@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Nagore Gabilondo Dokt.

nagore.gabilondo@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Raquel Fernández Dokt.

raquel.fernandez@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Galder Kortaberria Dokt.

galder.cortaberria@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Cristina Peña Dokt.

cristina.pr@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Aloña Retegi Dokt.

alona.retegui@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Ainara Saralegi Dokt.

ainara.saralegi@ehu.eus

[+ info]     ORCID

Agnieszka Tercjak Dokt.

agnieszka.tercjaks@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Lorena Ugarte Dokt.

lorena.ugarte@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

 

 

Ingeniaritza Mekanikoko Arloa

Faustino Mujika Dokt.

faustino.mujika@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Itziar Adarraga Dokt.

itziar.adarraga@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Ainhoa Arrese Dokt.

ainhoa.arrese@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Ana Boyano Dokt.

ana.boyano@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Asun Cantera Dokt.

asun.cantera@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Neftalí Carbajal Dokt.

neftali.carbajal@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Ugutz Garitaonaindia Dokt.

ugutz.garitaonaindia@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Juan de Gracia Dokt.

juan.degracia@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Nagore Insausti Dokt.

nagore.insausti@ehu.eus

[+ info]     ORCID

 

Jesús María Romera Dokt.

jesusmaria.romera@ehu.eus

[+ info]     ORCID