Másteres oficiales profesionales

Unibertsitate Masterrak

Fakultateko Masterren eskaintza

Gizarte Komunikazioa
Web www.ehu.eus/master/gizarte-komunikazioa-masterra
Arduraduna

Simón Peña | 94 601 84 26 | simon.pena@ehu.eus

Masterraren Idazkaria Virginia Martínez Zabala | | 94 601 30 06  | gkz.masterra@ehu.eus | master.csc@ehu.eus
Gobernantza eta Politika Ikasketak
Web

www.ehu.eus/master/gobernantza-politika-ikasketak-masterra

Arduraduna

Adela Mesa del Olmo | adela.mesa@ehu.eus

Masterraren Idazkaria Verónica Mourelle Mata | 94 601 35 31 |

gkz.masterra@ehu.eus | master.csc@ehu.eus

Historia Garaikidea (*)
Web www.ehu.eus/master/garaiko-historioa-masterra
Arduraduna Eduardo José Alonso Olea | eduardo.alonso@ehu.eus
Masterraren Idazkaria Verónica Mourelle Mata | 94 601 35 31 | gkz.masterra@ehu.eus | master.csc@ehu.eus
Ikasketa Feministak eta Generokoak
Web

www.ehu.eus/master/ikasketa-feministak-masterra

Arduraduna Marta Luxán Serrano | marta.luxan@ehu.eus
Masterraren Idazkaria Verónica Mourelle Mata | 94 601 35 31 | gkz.masterra@ehu.eus | master.csc@ehu.eus
Ikerketa Eredu eta Arlo Tematikoak Gizarte Zientzietan (*)
Web www.ehu.eus/master/ikerketa-ereduak-arloak-gizarte-zientzietan-masterra
Arduraduna Gabriel Francisco Gatti Casal del Rey | 94 601 23 22 | g.gatti@ehu.eus
Masterraren Idazkaria Virginia Martínez Zabala | 94 601 30 06  | gkz.masterra@ehu.eus | master.csc@ehu.eus
Multimedia Komunikazioa (UPV/EHU-EITB)
Web www.ehu.eus/master/multimedia-komunikazioa-masterra
Arduraduna Beatriz Narvaiza | 94 601 24 13 |  bea.narbaiza@ehu.eus
Masterraren Idazkaria Virginia Martínez Zabala | 94 601 30 06  | gkz.masterra@ehu.eus | master.csc@ehu.eus
Multimedia Kazetaritza (UPV/EHU-El Correo)
Web

www.ehu.eus/master/multimedia-kazetaritza-masterra

Arduraduna Cesar Coca | cesar.coca@ehu.eus
Masterraren Idazkaria Verónica Mourelle Mata | 94 601 35 31 | gkz.masterra@ehu.eus | master.csc@ehu.eus
Nazioarteko Ikasketak (*)
Web www.ehu.eus/master/nazioarteko-ikasketak-masterra
Arduraduna Iratxe Perea Ozerin | iratxe.perea@ehu.eus
Masterraren Idazkaria Virginia Martínez Zabala |  94 601 30 06 | gkz.masterra@ehu.eus | master.csc@ehu.eus
Partaidetza eta Komunitate-Garapena
Web www.ehu.eus/master/partaidetza-komunitate-garapena-masterra
Arduraduna Andere Ormazabal Gaston | andere.ormazabal@ehu.eus​​​​​​​
Masterraren Idazkaria Verónica Mourelle Mata | 94 601 35 31 | gkz.masterra@ehu.eus | master.csc@ehu.eus
Subiranotasuna Europako Herrietan Masterra 
Web

www.ehu.eus/master/subiranotasuna-europako-herrietan-masterra

Arduraduna Iker Iraola Arretxe |  iker.iraola@ehu.eus​​​​​​​
Masterraren Idazkaria

Virginia Martínez Zabala | 94 601 30 06  | gkz.masterra@ehu.eus | master.csc@ehu.eus

(*) (Ministerioaren Kalitate Aipamena jaso duten doktoregoa)