Zerbitzuko langileak

 

Pertsonala - Iraunkortasuna
Izen-abizenak /Kargua Telefonoa E-posta

Idoia Fernandez Fernandez

Berrikuntzaren, Gizarte Konpromisoaren eta Kulturgintzaren arloko errektoreordea

946012285 idoia.fernandez@ehu.eus

Estíbaliz Sáez de Cámara Oleaga

Iraunkortasunaren arloko zuzendaria

946018212

946012039

 

estibaliz.saezdecamara@ehu.eus

Nekane Castillo Eguskitza

Ingurumenaren arloko teknikaria

946013083

nekane.castillo@ehu.eus

Isaac Barrio Marin

Hondakinen eta ingurumen kalitatearen kudeatzailea

943018164

isaac.barrio@ehu.eus

Felipe Garcia Esteban

Gizarte konpromisoaren arloko teknikaria

946017933

felipe.garcia@ehu.eus

Estíbaliz Martínez Villabeitia

Kooperazioko teknikaria

946012221 estibaliz.martinez@ehu.eus

Amaia Aguirre Ibarra

Administraria

946012855

amaia.aguirre@ehu.eus

Iratxe Conde Ortega

Nerea Askorkia Ayestaran

Administrari laguntzailea

946012067

iratxe.conde@ehu.eus

nereaamaya.astorquia@ehu.eus