Zerbitzuko langileak

 

Pertsonala - Iraunkortasuna eta Gizarte Konpromisoa
Izen-abizenak /Kargua Telefonoa E-posta

Guillermo Quindós Andrés

Zientzia eta Gizarte Garapenaren eta Transferentziaren arloko errektoreordea

946012115

vrdesarrollo-transferencia@ehu.eus

Estíbaliz Sáez de Cámara Oleaga

Iraunkortasunaren eta Gizarte konpromisoaren arloko zuzendaria

946018212

946012039

688673775

estibaliz.saezdecamara@ehu.eus

Nekane Castillo Eguskitza

Ingurumen teknikaria

946013083

nekane.castillo@ehu.eus

Isaac Barrio Marin

Hondakinen eta ingurumen kalitatearen kudeatzailea

943018164

isaac.barrio@ehu.eus

Miren Korta Merino

Marta Casamitjana del Campo

Iraunkortasunaren kudeatzailea

946017931

mirenitxaso.corta@ehu.eus

marta.casamitjana@ehu.eus

Felipe Garcia Esteban

Gizarte konpromisoaren arloko teknikaria

946017933

felipe.garcia@ehu.eus

Estíbaliz Martínez Villabeitia

Kooperazioko teknikaria

946012221 estibaliz.martinez@ehu.eus

Amaia Aguirre Ibarra

Administraria

946012855

amaia.aguirre@ehu.eus

Iratxe Conde Ortega

Administrari laguntzailea

946012067

iratxe.conde@ehu.eus