Taldekideak

Itziar Idiazabal

Micaela Portilla Ikergunea

Justo Vélez de Elorriaga, 1, 01006 Vitoria-Gasteiz

Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
E-mail: itziar.idiazabal@ehu.eus

Web-orria

Maria-José Ezeizabarrena (Ikertzaile Nagusia)


Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak Saila
Letren Fakultatea
Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
Telefonoa: +34 94 501 36 52
E-mail: mj.ezeizabarrena@ehu.eus

Web-orria

Ines M. García Azkoaga


Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
Hezkuntza eta Kirol Fakultatea
Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
Telefonoa: 94 501 35 35
E-mail: ines.garciaazkoaga@ehu.eus

Web-orria

Ana Aldekoa

 

Micaela Portilla Ikergunea
Justo Vélez de Elorriaga, 1, 01006 Vitoria-Gasteiz
Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
E-mail: ana.aldekoa@ehu.eus

Web-orria

Mª Tania Barberán Recalde

 

Ingeles eta Aleman Filologia eta Itzulpengitza eta Interpretazio Saila
Letren Fakultatea
Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
E-mail: mariatania.barberan@ehu.eus

Web-orria
 

Leire Diaz de Gereñu Lasaga


Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak Saila
Letren Fakultatea
Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
Telefonoa: +34 945 31 46
E-mail: leire.diaz@ehu.eus

Web-orria

Iñaki García Fernández

 

Gizarte Psikologia eta Portaera Zientzien Metodologia Saila
Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
E-mail: inakgarcia@gmail.com

 

 

Saioa Larraza

Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika Saila
Hezkuntza eta Kirol Fakultatea
Telefonoa: 94 501 42 04
E-mail: saioa.larraza@ehu.eus

Web-orria

Ibon Manterola


Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak Saila
Letren Fakultatea
Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
Telefonoa: 94 501 36 46
E-mail: ibon.manterola@ehu.eus

Web-orria

Amaia Munarriz-Ibarrola


Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak Saila
Letren Fakultatea
Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
Telefonoa: 34 94 501 43 90
E-mail: amaia.munarriz@ehu.eus

Web-orria

Isabel García del Real

Nafarroako Unibertsitate Publikoa (NUP)
Filologia eta Hizkuntzaren Didaktikaren Saila
Arrosadia Campusa. Los Magnolios eraikina, Iruñea
Telefonoa: +34 94 816 95 06
E-mail: isabel.garciadelreal@unavarra.es

Web-orria

Maider Huarte

Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika Saila
Begoñako Andra Mari Irakasleen Unibertsitate Eskola
Telefonoa: 94 424 22 42

E-mail: mhuarte@bam.edu.es

Web-orria

Jaione Ibarra

 

Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika Saila
Begoñako Andra Mari Irakasleen Unibertsitate Eskola
Telefonoa: 94 424 22 42
E-mail: jibarra@bam.edu.es

Web-orria

Agurtzane Lauzirika


Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika Saila

Begoñako Andra Mari Irakasleen Unibertsitate Eskola
Telefonoa: +34 94 501 42 04
E-mail: alauzirika@bam.edu.es

Web-orria

Roberto Mielgo


Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika Saila

Begoñako Andra Mari Irakasleen Unibertsitate Eskola
Telefonoa: 94 424 22 42
E-mail: alauzirika@bam.edu.es

Web-orria

Ane Ortega

 

Hizkuntzaren eta Literaturaren Didaktika Saila
Begoñako Andra Mari Irakasleen Unibertsitate Eskola
Telefonoa: 94 435 49 32
E-mail: aortega@bam.edu.es

Web-orria

Beñat Garaio (Doktoregaia)

Micaela Portilla Ikergunea
Justo Vélez de Elorriaga, 1, 01006 Vitoria-Gasteiz

Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
Telefonoa: 655 71 94 16
E-mail: benat.garaio@ehu.eus

Web-orria

Maite García (Doktoregaia)

Munduko Hizkuntza Ondarearen UNESCO Katedra
Avda. Lehendakari Agirre, 81- (48015) Bilbo

Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
E-maila: maite.garciaru@ehu.eus

Web page

 

Aroa Murciano

Micaela Portilla Ikergunea
Justo Vélez de Elorriaga, 1, 01006 Vitoria-Gasteiz

Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
Telefonoa: 945 01 32 46
E-mail: aroa.murciano@ehu.eus

Web-orria

Claudia Torralba

Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak Saila
Letren Fakultatea
Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
Telefonoa:
E-mail: claudiamaria.torralba@ehu.eus

Web-orria

Ainhoa Pardina

Micaela Portilla Ikergunea
Justo Vélez de Elorriaga, 1, 01006 Vitoria-Gasteiz

Euskal Herriko Unibertsitatea (UPV/EHU)
Telefonoa: 945 01 32 46
E-mail: ainhoa.pardina@ehu.eus

Web-orria

Kolaboratzaileak

Margareta Almgren

Munduko Hizkuntza Ondarearen UNESCO Katedra

Euskal Herriko Unibertsitatea
Telefonoa +34 94 658 27 40
E-mail: xamaoik@gmail.com

Web orria
 

Andoni Barreña

Universidad de Salamanca
E-mail: barrena.andoni@gmail.com

 

Jon Casenave


Konferentzia Irakaslea Montaigne Bordele Unibertsitatean
IKER, Montaigne Bordele Unibertsitatea,73. saileko CNU
Telefonoa +33(0)5 59 57 42 10
E-mail: Jean.Casenave@u-bordeaux-montaigne.fr

Web orria

Luis Mari Larringan

Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak Saila
Euskal Herriko Unibertsitatea
E-mail: luismaria.larringan@ehu.eus

Web orria

Beñat Lascano

 

Paue eta Aturrialdeko Herrien Unibertsitatea (UPPA)
Euskal ikasketak
64250 Baiona
E-mail: benatlaxka@hotmail.fr

Web orria

Argia Olçomendi

UFR langues et civilisations
Département d'Etudes basques

Bureau 008 Ecole doctorale UMR 5478

IKER, Domaine universitaire,

F-33607 PESSAC Cedex

e-mail: argia.olcomendy@u-bordeaux-montaigne.fr

Marie Pourquié

Ecaterina Bulea

 

Université de Genève
Professeure associée-UNIGE
Téléphone : +4122 379 98 38 / Pavillon Mail - bureau 217
E-mail: Ecaterina.Bulea@unige.ch

 

Silvia Martínez-Ferreiro

 

Department of Nordic Studies and Linguistics
Njalsgade 120, 2300 København S, Building: 22.3.45
Phone: +45 35 33 44 62
E-mail: vkw253@hum.ku.dk

Web Page

Mari Carmen Parafita Couto

Profesor U. Leiden (Holanda)
E-mail: maricarme@gmail.com

Kide ohiak

  • Gontzal Aldai

  • Maialen Iraola

  • Josune Zabala