Organigrama

Errektoretza Taldearen Organigrama

Errektoretza Taldea
Kargua Izena
  • Errektorea

Eva Ferreira García 

Aitor Zurimendi Isla

Manoli Igartua Olaechea

Agustín Erkizia Olaizola

Gorka Moreno Márquez

Laura Vozmediano Sanz

Inmaculada Arostegi Madariaga

Juan José Unzilla Galán

Montse Maritxalar Anglada

Guillermo Quindós Andrés 

M. Juncal Gutierrez Mangado 

Federico Recart Barañano

Fernando Tapia Alberdi 
Miren Lorea Bilbao Artetxe

 

Arabako Campuseko errektoreordetzaren organigrama

Arabako Campuseko errektoreordetza
Kargua Izena
Arabako Campuseko Errektoreordea Manoli Igartua Olaechea
Arabako Campuseko Idazkaritza Miren Elixabete Arrese ArratibelI
Arabako Campuseko Ekintzailetzako eta Transferentziako zuzendaritza Arantza Beitia Ruiz de Mendarozqueta
Arabako Campuseko Euskararen, Ikasleen eta Mugikortasunaren arloko zuzendaritza Itziar Txurruka Ortega
Arabako Campuseko Kulturaren eta Kirolaren arloko zuzendaritza Raúl Montero Gilete
Arabako Campuseko Giza Zientzietako Unibertsitate Tituluaren zuzendaritza akademikoa Aritz Ruiz González

 

Gipuzkoako Campuseko errektoreordetzaren organigrama

Bizkaiko Campuseko errektoreordetzaren organigrama

Bizkaiko Campuseko errektoreordetza
Kargua Izena
Bizkaiko Campuseko errektoreordea Gorka Moreno Márquez
Bizkaiko Campuseko idazkaritza Urtza Garay Ruiz
Azpiegitura eta Campus Garapenerako zuzendaritza Joseba Albizuri Irigoyen
Bizkaiko Campuseko Ikaslego, Mugikortasun eta Kirolerako Zuzendaritza Sergio Seoane Parra
Bizkaiko Campuseko Euskararen eta Kulturaren arloko zuzendaritza Beatriz Zabalondo Loidi
Bizkaiko Campuseko Ekintzailetza eta Transferentziarako Zuzendaritza Noemí Peña Miguel
Bizkaia Aretoko zuzendaritza Ione Arana Echevarria
Miguel de Unamuno Ikastetxe Nagusiko zuzendaritza Xabier Murelaga Bereicua
Esperientzia Gelen zuzendaritza Alfonso Unceta Satrustegui
Arboretumeko zuzendari zientifikoa Javier José Loidi Arregui

 

 

Graduaren eta Hezkuntza Berrikuntzaren arloko Errektoreordetzaren organigrama

Graduaren eta Hezkuntza Berrikuntzaren arloko Errektoreordetza
Kargua Izena
Graduaren eta Hezkuntza Berrikuntzaren arloko errektoreordea Laura Vozmediano Sanz
Unibertsitatera sartzeko probetako zuzendaritza Jon Torres Unda
Odontologia-Klinikako zerbitzuaren arduraduna Maria Jose Lartitegui Sebastian
Graduaren arloko zuzendaritza Ana Blanco Mendialdua
Hezkuntzarako Laguntzaren arloko Zuzendaritza Nekane Beloki Arizti
Hezkuntzarako Laguntzaren arloko koordinazioa – Bizkaia Cristina Arriaga Sanz
Hezkuntzarako Laguntzaren arloko koordinazioa - Gipuzkoa Idoia Zarrazquin Arizaga
Hezkuntzarako Laguntzaren arloko koordinazioa - Araba Miren Karmele Artano Pérez
Kalitatearen eta Ebaluazio Instituzionalaren arloko zuzendaritza Begoña Blanco Jauregui

 

Ikerketaren arloko Errektoreordetzaren organigrama

Ikerketaren arloko Errektoreordetza
Kargua Izena
Ikerketaren arloko errektoreordea Inmaculada Arostegui Madariaga
Ikerkuntzako eta Irakaskuntzako unibertsitate etikaren zuzendaritza Mabel Marijuan
Animalien Osasunerako aholkularia Soledad Vicente Martín
Ikerkuntzarako Zerbitzu Orokorretako zuzendaritza Itziar Alkorta Calvo
Nazioarteko Proiektuen zuzendaritza Sofia Arana Landín
Ikerketarako Laguntzako zuzendaritza Alvaro Arrizabalaga Valbuena

 

Eraldaketa Digitalaren eta Komunikazioaren arloko Errektoreordetzaren organigrama

Eraldaketa Digitalaren eta Komunikazioaren arloko Errektoreordetza
Kargua Izena
Eraldaketa Digitalaren eta Komunikazioaren arloko errektoreordea Juan José Unzilla Galán
Ebaluazioaren Arloko Zuzendaritza Susan Orbe Mandaluniz
Eraldaketa Digitaleko eta Aldaketaren Kudeaketako zuzendaritza José Luis Pizarro Sanz
Euskal Herriko Unibertsitateko COVID 19 arduraduna Miren Basaras Ibarzabal

 

Irakasle-Ikertzaileen arloko Errektoreordetzaren organigrama

Irakasle-ikertzaileen arloko Errektoreordetza
Kargua Izena
Irakasle-ikertzaileen arloko errektoreordea Federico Recart Barañano
Plangintzarako zuzendaritza  
Plantillako zuzendaritza Juan Luis Mendizabal Zubiaga
Irakasleen zuzendaritza Carmen Ikaran Salegi

 

Zientzia eta Gizarte Garapenaren eta Transferentziaren arloko Errektoreordetzaren organigrama

Zientzia eta Gizarte Garapenaren eta Transferentziaren arloko Errektoreordetza
Kargua Izena
Zientzia eta Gizarte Garapenaren eta Transferentziaren arloko errektoreordea Guillermo Quindós Andrés
Zientzia eta Gizarte Garapenaren arloko zuzendaritza Luis Felipe Callado Hernando
Ikerketa Gizartean Zabaltzeko zuzendaritza Miren Begoñe Urrutia Barandika
Transferentzia eta berrikuntzaren arduraduna Gorka Artola Beobide
Jasangarritasuneko eta Gizarte Konpromisoko zuzendaritza

Estíbaliz Sáez de Cámara Oleaga

ehuGuneko koordinatzailea David Hoyos Ramos

 

Graduondokoaren eta Etengabeko Prestakuntzaren arloko Erektoreordetzaren organigrama

Graduondokoaren eta Etengabeko Prestakuntzaren arloko Errektoreordetza
Kargua Izena
Graduondokoaren eta Etengabeko Prestakuntzaren arloko errektoreordea Montse Maritxalar Anglada
Graduondokoaren arloko Zuzendaritza Idoia Camacho Markina
Etengabeko Formakuntzaren arloko Zuzendaritza Jon Altuna Urdin
eCampuseko Zuzendaritza Mikel Villamañe Girones

 

Euskara, Kultura eta Nazioartekotzearen arloko Errektoreordetzaren organigrama

Euskara, Kultura eta Nazioartekotzearen arloko Errektoreordetza
Kargua Izena
Euskara, Kultura eta Nazioartekotzearen arloko errektoreordea Mª Juncal Gutierrez Mangado
Euskarazko Aholkularitza eta Testugintzaren arloko zuzendaritza Jesus Mari Makazaga Eizagirre
Euskara sustatzeko zuzendaritza

Itziar Laka Mugarza

Irakasle eta Ikertzaileen Hizkuntza- Prestakuntzaren arduraduna Joseba Ezeiza Ramos
Hizkuntza-Baliabide Digitalen arduraduna Kenari Gomez Zubia
Euskara Proben arduraduna Jose Manuel Lopez Gaseni
Argitalpenen zerbitzuaren zuzendaritza Leire Escajedo San Epifanio
Kulturaren arloko zuzendaritza Miren Ibarluzea Santiesteban
Nazioarteko Mugikortasunaren arloko zuzendaritza Bryan John Leferman
Nazioartekotzeko Hizkuntza Plangintzaren arloko zuzendaritza Ainhoa Gomez Pintado

 

Ikasleen eta Enplegagarritasunaren arloko Errektoreordetzaren organigrama

Ikasleen eta Enplegagarritasunaren arloko Errektoreordetza
Kargua Izena
Ikasleen eta Enplegagarritasunaren arloko errektoreordea Fernando Tapia Alberdi
Ikasleen arloko zuzendaritza María Aranzazu Martínez Balmaseda
Psikologia aplikatuaren zerbitzuko zuzendaritza (SPA/PAZ)

Patricia Insúa Cerretani

Praktiken, Prestakuntza Dualaren eta Enplegagarritasunaren arloko zuzendaritza Erlantz Allur Aramburu

ENLIGHT Europako Unibertsitateko zuzendaritza

Marta Barandiaran Landin
Latinoamerikako Graduondoko Sarearen zuzendaritza Vicente Camino Beldarrain

 

Gerentziako organigrama

Gerentzia
Kargua Izena
Gerentea Miren Lorea Bilbao Artetxe
Arabako Campuseko gerenteordea Miren Mateo Aierza
Gipuzkoako Campuseko gerenteordea Edurne Basoa González
Bizkaiko Campuseko gerenteordea Hector Hernando Bocos
Pertsonaleko gerenteordea Maria Begoña Loza Bosque
Aurrekontu eta Kontabilitate gerenteordea Matxalen Ezcurra Llorente
Ondare eta Kontratazioetarako gerenteordea Ana Pérez Lucas
Informazioaren eta Komunikazioen Teknologien Zerbitzuen gerenteordea Nekane Zaldua Legorburu
Plangintza eta Azpiegituretako Gerenteordea Benat Amade Fullaondo